Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Herkez Kendi Hikayesini yazsin uydurma olabilir Ultima Online Olabilir Cs olabilir Ko Olabilir Ne İsterse ben bir tane UO dan yazıyorum

birgün Destard'ın torpaklarında gezerken bir daragon gördüm cantama bir bakayım dedim ne var baktım sipear, aldım siperarı elime koştum daragona doğru sapladım yere sipearı, atladım daragonun kafasını aldım elime katanayı kestim kellesini sonra kelleyi bağladık atımın kuyruguna bir adam gördüm baktım cantama ne görem halberd, halberd'i aldıgım gibi adamın kellesine doru fırlattım adamın kellesi koptu sonra gm geldi ismimi Kelleci Namık yaptı giti =)

ben şimdi uydurdum sizide bekliyorum
cs'de bir gün de_nuke oynuyoruz 7-7 olucak.Bütün takım arkadaşlarım öldü.bir ben kaldım.Bomba yerinde kutuların arkasına saklandım.Hepsi ardarda geliyor.tek tek alıyorum.en son aldım eli 7'sinide öldürdüm.:)

Normal karma kişiler değil 2 takımdık
biz qD ler
onların ismini unuttum:)

bu uydurma değil gerçek:)
Britainde yururken guards geldi onu kesdim vali geldi onu kesdim ciem geldi onu kesdimm owner geldi beni kesdi hikayem bu emegi gecen herkeze tesekkurler
emege gecen herkezden : 15ytl para alinacaktir !!
Uoda yeni bir server acılmıs oraya basladım Adımı Battal Gazi yaptım oyuna bir girdim gmler geldi battal gazi geldi diye hemen skill verdiler. baktım deprem oluyor sonra dolaştım sosariya'yı bir baktım britain köprü çökmüş hemen balık adam elbiselerini giydim ( denize dalan adamların elbiseleri) aldım paletleri daldım baktım kefal filan cok zıpkın istedim neyse balık filan tuttum britain köprüye geldim var olan güçümle kaldırdım black smithler yaptı bişiler sonra cıktım denizden owner filan rakı almıs gittik green acrese bir ateş yaktık tuttugum balıkları pişirdik afiyetle yedik :D
HAHAHAH ::d:d HAHA KOPTUM ASDASDA
Off Sexy1 Seni Yazar Yapalım :)
:D adamlar bida kitap okumaz :D
İmza Gününde Bombalarlar seni.
bencede imza günü kafama saydırırlar :D ama neyse hadi beyler sizde uydurun :yes
benim bir hikayem daha var buda gerçek ama.

birgün bir serverdayım.Ama olduğum serverdada en zengin listesinde ilk sıralardanım,vede binek bakımından çok zenginim.oyunda bir arkadaş bulmuştum,ona tamerlığı öğretiyordum.birgün geldi kiirin ostardlar silver steedler mustang shirelar birden çıktı.amanın o 1 saat ikimiz içinde küt küt geçiyor.binekleri alıyoruz tameliyoruz.bazı spawnlardada bozukluklar var.spawnda 1 kiirin çıkıcağına 2 tane çıkıyor:Dbiz tabi tameliyoruz.dedim ona anlaşalım bölüşelim binekleri.daha sonra bu bana aykırı çıktı binekleri görünce.ama nasıl 12 tane binek falan var toplam ortada sonra işte kavga çıktı benle konuşmadı falan küfürler vs oldu.ama binekler gene bende kaldı:) geçen senenin güzelliklerinden biridi.bu benim başıma 3. kere falan geliyor.o yüzden o gün bugündür uo oynamıyorum yaklaşık 1 sene oldu.
:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.