Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

komik olayları anlatın

Bu konu lazy tarafından düzenlendi(2007-08-21 13:40, 16 yıl önce)
Master
59.2997
Yeni başladığım zamanlarda elimde dagger altımda pant paso koyun kesip onları yün yapıp vendora satardım günde 10k para olurdu çok sevinmiştim. Bide arkadaşın birisi mavi robe ile pelerin vermişti değerli diye saklamıştım :p
Hele blacksmithing vendoru keşfedince sevincimi görecektiniz dedim yaşadık bol bol silah var :p:p
ilk uoya başladığımda yew demi neydi karakterim skill yok +3 halberdi niye tutmuyo diyoduk kapıda çıkısmıştım nasıl çıkacağımı bilmiyordum bir kere mf silahı aldım artısız tuttum yaşasın silah tutuyorum dedim :D banada bir çocuk dedi git artılı al dedi tmm dedim gittim blacksmithe çocuk katanayı aldı artısız bu artılı dedim ben oda evet dedi :D

o da bilmiyormuş ultimayı :)
euheuhe :)

@ skeletonun parası ıcın cafede kavga cıktıydı :):) + 34 gp yi 3 kisi bolustuk :D ondan sonra toplu kestık hep bankamda cantamda 300 gp olmustu boluse boluse lıche gıttım bunda para bol tek kesem sunlar yokken yattıydım agladım :):):):):)
of of
ilk başladığımda kuzenimle oynuyordum lostlanddi orda oynardık ev satın alma dışında kendi evini yapabiliyordun bizde ona villa almıştık sonra bende istiyorum demiştim villa oda tamam dedi ama bana small stone house yapmıştı çok üzülmüştüm ağlamıştım hatta:D
:kikirik sahtekar cıktı arkın
lazy : :kikirik sahtekar cıktı arkın

arkadaşım değil kuzenim hatta şu anda konuşuyorum.Sonra kavga ettik işte oda deserd bulmuştu galba vveya forest ama lostlanddede scriptler bozuktu sanırım 4-5 vuruşta forest indiriyordu :Dbide çok hızlıydı ahanda öldürdün beni fln sonra küf. ettim ona:)
walla aslında ılk olaylar daha guzel ehrseyı bılmek bı yandan kotu bı yandan ıyı ama ılk gunlerı tadmak cok guzeldi bence superdı :)
3 arkadaş bi cafenin landa oynadığı serverde başladık ettini 5 kişi in por in nox kesioduk :D bi tane Uğur diye bi çocuk vardı dedim ben bunu keserim (o zmnlar macro yapmayı bilmioduk) gittim adama us jux attım adam geldi bana sırasıyla us jux in nox kalvası tıktı ben poff :D tabi ondan sona gösterdik gününü oda ayrı birşey :D ama internet kafe soyuldu ve kapandı :S internet kafe soyulmasaydı ben hala sadece o serverde oynuyacaktım belki kapanması benim için iyi olmuştur ama sahibi için hiçte iyi olmadı
:kikirik

ultima online yuzune borc takmadıgım cafe kalmadı :) ahahasdas :) tum cafelerı dolasıodum enf azla borcum 90 ytl :) orasıda kapandı tabı
Silindi
Banned
0
Newbie Anıları başlığı var oraya yazarsanız daha iyi olur.
@mack

senı spawnsas a havale edıyorum :p
lazy : @mack

senı spawnsas a havale edıyorum :p

anlayamadım ?

@Mack

+1
illa bısı yazdıgımda devasmı gelmıcekmı ? mACK... bısıyın ıcıne sıcıcakmısınız ılla polemık ghetırmeyın surda topıuc acmısız edmeyın ıcıne surda sınavdan cıktık eglenelım dıe bı topıc actık

ve spawnsasa havale edıom derken
saten ben tanıom forumlarda okuyorum spawnsası hep polemık cıkaran bırısı ondan dolayı senı ona havale edıyorum dedım bılmem anlatabıldımmı anlıyamadaysınız 2 kere daa okuyun gıne anlıyamadıysanız 10 kere gıne anlıyamadıysanız bı daha ilk okul 1. sınıftan baslayın
Expert
34.0001
ben ilk başladığımda arkadaşımla telefondan konuşarak action yapardım.tame kasmayı öğrenmiştik 2 tane lama tamelemiştik binbir zorlukla.daha hayatımızda ilk defa action yapıcaz. şekil olalım dedik lamalara bindik arkadaşta +3 balta bende +6 mace üstümüzde düz mavi robe lar şekiliz aklımız sıra :p sonra çıktık adam geldi 2mizi kesti lamaları kesti.gözlerimiz dolmuştu lamalar için arkadaşın sesi falan değişmişti ağlıycak gibi olmuştuk. sonra öğrenene kadar neler geçti başımızdan...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.