lazy : illa bısı yazdıgımda devasmı gelmıcekmı ? mACK... bısıyın ıcıne sıcıcakmısınız ılla polemık ghetırmeyın surda topıuc acmısız edmeyın ıcıne surda sınavdan cıktık eglenelım dıe bı topıc actık

ve spawnsasa havale edıom derken
saten ben tanıom forumlarda okuyorum spawnsası hep polemık cıkaran bırısı ondan dolayı senı ona havale edıyorum dedım bılmem anlatabıldımmı anlıyamadaysınız 2 kere daa okuyun gıne anlıyamadıysanız 10 kere gıne anlıyamadıysanız bı daha ilk okul 1. sınıftan baslayın

bernmi hep poleminik çıkarıyorum ?
Silindi
Master
3.1
lazy : illa bısı yazdıgımda devasmı gelmıcekmı ? mACK... bısıyın ıcıne sıcıcakmısınız ılla polemık ghetırmeyın surda topıuc acmısız edmeyın ıcıne surda sınavdan cıktık eglenelım dıe bı topıc actık

ve spawnsasa havale edıom derken
saten ben tanıom forumlarda okuyorum spawnsası hep polemık cıkaran bırısı ondan dolayı senı ona havale edıyorum dedım bılmem anlatabıldımmı anlıyamadaysınız 2 kere daa okuyun gıne anlıyamadıysanız 10 kere gıne anlıyamadıysanız bı daha ilk okul 1. sınıftan baslayın
Daha önce var olan başlık tekrar açıldığında uyarmam polemik çıkarmak mı oldu?
@Mack
Sımdı uyardında ne oldu? içine ettın afferın , super, oda gsL
2. oLarak sanırım bu forum açık bı yer kurallara uydugumuz surece ıstedıgımızı yapabılırz? 2. bi topıc acmam ıse snrm kurallara aykırı deıl ltfn uyarını başkasına sakla ?

@Spawnsas
bernmi degil ben mi? olcak o türkçe düşmanı ya

biraz kitap okumanı tavsiye ederim.

*
* *
* @ *
* *
*
*
* *
* @ *
* *
*

Bu konu lazy tarafından düzenlendi(2007-08-21 13:58, 16 yıl önce)
hahahaah ben boyakupu ve boya alıp 500k ya adamların robelerini boyuyodm :D amentesin ilk halinde başlamıştım uo ya :D at almak içindi tüm bunlar zuahahahah
Silindi
Members
0
@lazy
Mack adam gibi uyarmış sende adam gibi cevap verebilirdin.Sanal platformlarda millete atar yapınca eline hiçbirşey geçmez.Ayrıca yazılarında türkçe'yi(o yazıya türkçe demeye bin şahit ister ya neyse)biraz daha güzel kullanırsan sevinirim.Yazıların okunmuyo bile.
lazy : @Mack
Sımdı uyardında ne oldu? içine ettın afferın , super, oda gsL
2. oLarak sanırım bu forum açık bı yer kurallara uydugumuz surece ıstedıgımızı yapabılırz? 2. bi topıc acmam ıse snrm kurallara aykırı deıl ltfn uyarını başkasına sakla ?

@Spawnsas
bernmi degil ben mi? olcak o türkçe düşmanı ya

biraz kitap okumanı tavsiye ederim.

Senin Türkçen çokmu iyi Lazy?

bi kere ettın denmez ettin denir.
Super nedir?
oda gsL miş töbe töbe..
ayrıca ? konurken boşluk bırakılmaz.
Öğrende gel öyle başkalarında kusur ara.
Master
59.2997
Böyle bir konu bulunmakta aşağıdan devam ederseniz daha iyi olur.

https://www.ultima-strike.com/forum/ultima-online/newbie-anilari-q24
bende ilk başladıüımda thief karakterdim,
paso çalar dilenir ve yalalkalık yapardım, ben çalarken başkaları da benim yerime onlarla komik muhabbetler yapardı,
birgün şehir dışına berbaer çıktık ve şehir dışındaki mezarda bolbol adam yaratık öldürdüm,
headlesslara fln öldüm hatta(hırsızla)
bir ara warrior olmuştum, mumya öldürdüm oley diye seviniyordum aradabir,
Ama zar zor bandajlarla dayanıyordum...
Ah şimdi o günkü halime glüyorum,
Ne mantık dışı düşünüyorum...
Ben ilk nebulada başladım mage karakter açmıştım kendi çapımda 45 küsür str 11 intle açtım karakteri spellbooktan 2 büyü attınmı mana bitiyordu medi yapmayı bilmiyordum ee yeter dedim yeni çar açtım str 11 int 46 xD sonra bana uoyu öğreten adam geldi naptın sen malmısın adam ossursa ölürsün dedi bende vallahamı diye kaldım ama gene iyi vakit geçirdiydim yaw..
Bende Nebulada ilk Mage Char açmıştım cafede Abiler ögretiyordu.. :D

Sonra Baktım Magede adamlar regleri alıyorlar reg alamıyorum bende Girişi duvarla kapatayım dedim.. Mageye duvarı bi attım Cafedekiler Neden attın diye soruyorlar regleri calıyorlar dedim.. Cok dalga geçmişlerdi :D
Ben uo ya basladıgımda daha 8yaşındaydım baktım cafenin abileri o oyunu oynuo özendim onlara(öküzlük edip) sonra benim yaslarımda bi cocuga dedim bana bunu ögretsene oda noob sayılır bana bi balıkcı actı biz daha last object nedir bilmioz oltaya tıklıyıp atıom:D ama ben bi bağlandım oyuna gerçek hayattan daha önemli oldu:D günde 7saat balık tutarmı bi insan ph de kapalı(tabi o zamanlar ph ne bilmiom):D en son 2ay sonra baktım fishin 70:D bigünde baska biri kafaden uo oynuo ikimizde balık tutuoz bu geldi benim tekneye beni kesit balıklarımı aldı küfretcem küfretsem daayak yicem ben öle kötü oldumki alıcaktım böle 8yaşında başladım bu illete 14yaşındayım daha bırakamadım
Ben ilk başladığımda bakıordum herkezin altında bir binek nerden alıyorsunuz diye sordum daha sonra spawnlar var dediler(tabi spawnı bilmiyorum)...daha sona gezerken bi baktımkı llama duruor spawn da yanında ettın vs yaratıklar daldım arasına aldım llamayı gozlerım dolmuştu hırs yapmışım sinirden :D
ahka1234 : Ben ilk başladığımda bakıordum herkezin altında bir binek nerden alıyorsunuz diye sordum daha sonra spawnlar var dediler(tabi spawnı bilmiyorum)...daha sona gezerken bi baktımkı llama duruor spawn da yanında ettın vs yaratıklar daldım arasına aldım llamayı gozlerım dolmuştu hırs yapmışım sinirden :D

Oha biraz suturuklu at:D senin ilk basladıgında tameci carınmı vardı hadi vardı diyelim noobken ettinin yanından lama alamassın:D
Gargaransis :
ahka1234 : Ben ilk başladığımda bakıordum herkezin altında bir binek nerden alıyorsunuz diye sordum daha sonra spawnlar var dediler(tabi spawnı bilmiyorum)...daha sona gezerken bi baktımkı llama duruor spawn da yanında ettın vs yaratıklar daldım arasına aldım llamayı gozlerım dolmuştu hırs yapmışım sinirden :D

Oha biraz suturuklu at:D senin ilk basladıgında tameci carınmı vardı hadi vardı diyelim noobken ettinin yanından lama alamassın:D
belki lamanın üstüne atlayıp kaçmıştır :)
ben ilk oynumda criss bulmusstum yerde cafede arklarla kawga ettiq benim olcaq adı nne onun tabi o anki akılla gök kuşağı silağı :D hayal kuruodum ne yapcam bi ara arch kastım nick>>roben hood yeşil robe clock herşey yeşil elişde cross bow :D Süperdi ya healing bilmezdiq PAso Ah mi SAkko:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.