eeheueh oda güzel:kikirik
Shaziment :
noxier:
sadece ml client girişlerine izin verilen bir serverda 150 kişinin olması hiçde kötü bir rakam değil.
ben aosla senin servera girebiliom :):selektor bendemi sorun var :)

Tüm aos kullanıcıları senin kadar şanslı değil.
O şanslıların arasında bende varım sanırım :p Uo ml'da var diğer pc'de oradanda giriyorum, Aos'danda :)
Silindi
Members
0
Elpida sunucusu Wish'e yaptığı saldırı nedeniyle, mahkeme kararı ile süresiz olarak kapatılmıştır.

Bkz. www.elpida.gen.tr
Bir de o kadar laf yerdik, playerlardan, alin size cevap Wishciler :)
Silindi
Members
2
Elpida giderken yanında birini daha götürdü.

Yazık oldu Wish'e.
Her zaman yenileri gelir ...
Wish'e birşey olmadı.
Michaell : Elpida sunucusu Wish'e yaptığı saldırı nedeniyle, mahkeme kararı ile süresiz olarak kapatılmıştır.

Bkz. www.elpida.gen.tr

Afedersiniz de nerenizden çıkıyor bu laflar? Neye dayanarak söylüyorsunuz bunları? Saldırı dediğiniz olayların da cevabını verdik daha önce..

Olmuşsunuz bir tayfa, olmamış şeyleri de olmuş gibi gösteriyorsunuz.. El insaf!!
Ya yeter be ısıtıp ısıtıp yazıonuz töbe töbe.Burası ne wish forumu ne elpida gidin orda tartısın kardeşim ya.
harbi ya reklam yapıyorsunuz
Silindi
Journeyman
5.4
Fahrenait :
Michaell : Elpida sunucusu Wish'e yaptığı saldırı nedeniyle, mahkeme kararı ile süresiz olarak kapatılmıştır.

Bkz. www.elpida.gen.tr

Afedersiniz de nerenizden çıkıyor bu laflar? Neye dayanarak söylüyorsunuz bunları? Saldırı dediğiniz olayların da cevabını verdik daha önce..

Olmuşsunuz bir tayfa, olmamış şeyleri de olmuş gibi gösteriyorsunuz.. El insaf!!

Ne tayfasından bahsettiğniizi anlayamadım ? Bize tayfa diyip de farklı platrofmlarda laf atmakda ayrı bi düşünce biçimi olsa gerek.

Benim ne Wish ile Nede Elpida ile bir alakam yok.Ben sadece duyduğum bir haberi buraya koydum.Ki ben o postu attığımda sitenizde de açıklama vardı şimdi bi 180 derece olmuşsunuz.

Birgün öylesiniz birgün böyle ne yapmaya calıstıgınızıda anlayamadım(k).Dediğim gibi sadece duyduğum bir haberi ve sitenizdeki indexden dolayı buraya bunu yazdım.Sizin 180 olduğunuzu bilmeyip ss almadığım için özür dilerim.
Ne yazıyordu peki sitede? Kapatılmıştır yazıyordu? Peki neden olduğunu nereden çıkardınız? Maddi sıkıntılar yaşadık, host ücretini karşılayan kişi artık pes etti. Bunun üzerine o anlık şekil öyle oldu.. Onun peşinden çözümler bulundu ve yola devam denildi.. Bunun manası da 180 dönmek değildir..

Öyle her duyulan şeyi buraya yazacaksanız, bizde bi yerlerimizden duyumlar uydururuz.. Ayıp denen birşey var!
Silindi
Novice
0.7
Ha bu olayların üstüne süresiz kapatılmıstır yazısı vede sizin bi anda paranızın bitmesi tesadüftür.

Arkadaşım siz bu sunucudan gelir sağlıyorsunuz, donate sisteminiz var paramız bitti ne demek ? Yada banane demi.Nasıl olsa biz uydururuz.

İnsanların sizin uydurmalarınıza tama etme sebebi tamamen resmi olması.Dolayısı ile bizim söylediklerimiz uydurma olur senaryo olur sizinkiler gerçekler.Neyse size başarılar iyilik melekleri.
Eyw . sizde bildiğinizden şaşmayın..

Şunu diyeyim ama.. donate sistemi muhabbetinden zannetmeyin ki bi gelir geliyor.. şimdiye kadar gelen yardım olayı ancak serverın 2 aylık parasını karşıladı.. Zannetmeyin öyle para kazanılıyor bişe yapılıyor..

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.