Muhaha ne güldüm ya :alkis
ByTymaron : Arkadaslar Wish Sıtesıne Gırmıyor Sıtedemı Kapalı Bır Uyelıgımı Fln Alsaydım Dosyaları FLn Indırseydım

Suan çalışma var yakında tam gaz geri dönücek inş. :alkis:alkis
Silindi
Neophyte
0
@nomercyy https://www.ultima-strike.com/ Burayı Okursan Sevınırım Dusuncelerın Tamamen Yanlıs Cunk Coder Ztn Burda Kendı Hatasını Belırtmıs Ve Acıklarını Kapatıyorlar. Yasal Islem Baslamıs Sanırım. Ve Sana Soyle Bır Ornekte Ben Vermek Istıyorum Bır Marangoz Bır Masa Yapıyor O kadar Cok Emek Harcayıp Yapıyorkı O Masayı Gecelerce Uyumuyor Ve Adam O Masayı Hayatı Boyunca Satmayıp Eve Goturup Ustunde Yemek Yemek Istıyor Ve O Masadan Hoslanan Bır Adam Masayı Satın Alıp Eve Goturmek Istıyor Adam Ne Yapıp Edıp Masayı Alıyor. Masayı Aldıgı Gece Adam Sıgarasaını Sondurmeyı Unutuyor Ve Sıgara Yere Dusup Evde Yangın Cıkıyor Ve Adamın Hoslanıp Aldıgı Masa Yanıyor. Bu Olayıda Marangozcu Olan Adam Ogrenıyor Okadar Cok Uzuluyorkı Gunlerce Uyumuyor Sence Burda Suc Nerde? Adamın Evınde Cıkan Yangındamı Yoksa Marangozun Emek Verıp Yaptıgı Masanın Ashap Olup Yanmasındamı? Bıraz Daha Mantıklı Yorum Yaparsan Sevınırım Hıkayayı Pek Anlıcagını Sanmıyorum Ama Artık Anlamaya Calıs.
Güzel cevap ByTymaron :p
Bytymaron dediklerine sonuna kadar katılıorum..

Burda emek söz konusu Wish ekibine ve bekleyen playerlara bunu yapmaya kimsenin hakkı yok.Yazık ya yazık insanlıktan biraz nasibini alan birisi bunları yapmaz...
Silindi
Neophyte
0
Hayatta En Buyuk Gunahlardan Bırı Kul Hakkı Yemek Ve Emeg Saygı Duymamaktır Boyle Insanların Emegıne Saygısızlık Yapıp Bıraz Neyın Gunah Olup Olmadıgını Bılseler Bıraz Daha Sosyal Hayata Adım Atsalar Bugun Bunlar Olmaz Bende Yenıden Ultimaya Wish Yetkililerı Sayesınde Baslardım. Ve evet Kararımı Aldım Ultimayı Tekrar Indırıyorum Ve Ultimaya Wish Sayesınde Tekrar Baslıyorum. Bu Arada @Noxier Oss Sınavın Nasıl Gectı Sorucaktım Soramadım Bır Turlu Antremanlarım Fln Vardı. Ins Calısmaların Sonuc Vermıstır. Hak Ettıgın Yerı Kazanman Dılegı Ile Saygılarımla
| ''Hayatta En Buyuk Gunahlardan Bırı Kul Hakkı Yemek Ve Emeg Saygı Duymamaktır '' |

Hey bey ! 2 günahı nerenden uydurdun..? Tek gunah kul hakkı kulluk hakkı yemektir.'!
Silindi
Banned
0
Aslına bakarsan Kul hakkı yemek ve emeğe saygısızlık aynı anlama geliyor.
Bytymaron kutlarım yine çok iyi açıkladın.Kul hakkına girdiler böylece...Ahirette bunuda sorarlar...
Ama adam aynı anlama geliyor demiyor ki ( Ve ) koyuyor.Emeğe saygı duyup duymamak kişinin kararına bağlı.Neyse tartışmıyacağım siz wish için burda konuşunca wish düzelmez.Bırakında yetkililer hallediyrmuş işte sanki yapan forumlara girip Hey ! Ben saldırdım.. Diyecek neyse herekese by.
Silindi
Banned
0
@Navody Sen Bunları Bılmıyorsan Senın Sucundur Benım Burda Anlatmak Istedıgım Kul Hakkı Ve Emek Saygı Duymamak Oldugunu Belırtmektır Ben Muslumanım Ben Burda Dını Seylere Gırmek Istemıyorum
Navody! : | ''Hayatta En Buyuk Gunahlardan Bırı Kul Hakkı Yemek Ve Emeg Saygı Duymamaktır '' |

Hey bey ! 2 günahı nerenden uydurdun..? Tek gunah kul hakkı kulluk hakkı yemektir.'!

Herkezin dili döndüğü kadar.. Sen orda arkadaşın vermek istediği mesaja bak..2 dakkada edebiyatçı oldun...Daha hoşgörülü üslup kullanman dileğiyle...
Silindi
Neophyte
0
Benım Vermek Istedıgım Mesajı Umarım Anlayan Anlamıstır Ve Benım Verdım Mesajı Anlayıp Bana Destek Cıkan Arkadaslarımada Tesekkur Edıyorum Basta @Zerox
Zerox esasında sen doğru uslubla konuş.Diğer konuda Albertini adlı kullanıcıya hakaretlerini sen yazmadınmı.Sen o adama laf atarken kendini çok bişeyden mi çakıyor zannediyosun o adam saldırmış olabilir ama sen o adamın uo adına yaptığı çalışmaların hiçbirine erişememişindir.Noxier'in bir sözü vardır onu hatırlayın...
Silindi
Banned
0
Benım Antremanlarım Falan Oluyor Ve Noxier Sozunude Bılmıyorum Ama Ultima Icın Albertini Cok Caba Harcadıysa Butun Emeklerı Bır Gunde Bıttı Demektır Ben Artık Uo Gerı Donuyorum Ve Albertini Diye Birini Gordugumde O Serverda Bulunmam Oynamam Player Olsa Bıle Ve Zaten Gerek Olmıcak Cunku Wish Tahmin Ediyorumki Son Zamanların En Uzun Surelı Online Olan Ismını Vermek Istemıyorum Onada Laf Soylersınız O Serverdan Daha Cok Acık Kalıcagına Inanıyorum. Serverın Acık Bulundugu Sure 4 Ay Gıbı Bır Zamandır

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.