Wish de kıskanılmayacak gibi değil ki, clienti bile bilgisayarımı 10dk donuk bıraktı. Giremedim bile. Bari bölüştürseydiniz sistemleri falan, ayrı ayrı serverlarda yani. Disarm-stun-fishing-earthquake sistemli 1/4 wish falan...
Server'a saldırı yapan ileri zekalı arkadaşlar zarar verdşklerini zannettiler ama benim ve sorduguğum 10'larca arkadaşımın hırsları 10 kat dahada arttı ve daha da özlemle beklemeye başladık.Uzun zamandır Bi serverdan bu kadar zevk almamıştım.(Birkaç dakka oynasamda) Hukuki işlemlerin başladığı belirtti sayın yetkililer en iyisini yaptılar yaptıkları yanlarında kalmaz inşallah...
Adamda "ZEKA" denen birşey olmadığı için ilerisi gerisi yok..
Silindi
Adept
0
Hayır :D az daha zekası olsa gerizekalı olacak :D
bu saldırı yapanlar cok mu zeki cokmu salak anlayamadım neden derseniz? akrdesim saldırı yaptıgında adamın ipsi ni bulman an meselesi bulurasn naparsın adamın telefon numarasını ismini adresini ne yaptıgını ne ettigini herseyini bulursun ne hikmet bunu goze alabiliolar anlamıorum...
Dreamer : Adamda "ZEKA" denen birşey olmadığı için ilerisi gerisi yok..

Zeka faktöru... :muahaha Göze alıolar işte :alkis
olay zeka değil çekememezliktir.. sosyal hayattan uzak garibanların işi bunlar.. ilgi çekmeye çalışıyorlar.. yapıcı bişeyler yaptıktan sonra başkaları tarafından takdir edilmek kadar güzel bişey yoktur.. hayatlarında bi başarı göstermemiş kişiler başkalarının başarılarına bu şekilde saldırlar yaparak kendilerini tatmin ediyorlar.. bazılarında bi tür açlık haline geliyor... bu kişilere tavsiyem yaz kamp vs. yerlere gidip bir an önce sosyalleşmeleri.
diablo : olay zeka değil çekememezliktir.. sosyal hayattan uzak garibanların işi bunlar.. ilgi çekmeye çalışıyorlar.. yapıcı bişeyler yaptıktan sonra başkaları tarafından takdir edilmek kadar güzel bişey yoktur.. hayatlarında bi başarı göstermemiş kişiler başkalarının başarılarına bu şekilde saldırlar yaparak kendilerini tatmin ediyorlar.. bazılarında bi tür açlık haline geliyor... bu kişilere tavsiyem yaz kamp vs. yerlere gidip bir an önce sosyalleşmeleri.

+1903...
Silindi
Neophyte
0
Arkadaslar Ben Uo Bırakmıstım Ama Su Yazdıklarınızdan Sonra Tekrar Baslamayı Dusunuyorum. Ve Saldıranları Kınıyorum Ins Hersey Daha Iyı Olur Ama Anlattıklarınıza Gore Soyle Bırsey Var. Turkıyede Benım Bıldıgım Ilk Defa Bır Server Bukdr Kısa Surede Bu Player Sayısına Ulasmıs Bu Yuzden Yetkılılerı Tebrik Edıyorum Helekı Boyle Bır Zamanda Okdr Cok Server Acılıp Kapanıyorkı Pvp Shardlar Fln Gercektende Anlattıgınız Kdr Ise Wish Ailesini Yetkili Kadrosunu Ve Siz Destek Veren Playerların Huzurunda Saygıyla Egılıyorum. Ve En Kısa Zamanda Wish Acılması Dılegi Ile. Saygılarımla Eski Owner ve Web Master By'Tymaron
ByTymaron : Arkadaslar Ben Uo Bırakmıstım Ama Su Yazdıklarınızdan Sonra Tekrar Baslamayı Dusunuyorum. Ve Saldıranları Kınıyorum Ins Hersey Daha Iyı Olur Ama Anlattıklarınıza Gore Soyle Bırsey Var. Turkıyede Benım Bıldıgım Ilk Defa Bır Server Bukdr Kısa Surede Bu Player Sayısına Ulasmıs Bu Yuzden Yetkılılerı Tebrik Edıyorum Helekı Boyle Bır Zamanda Okdr Cok Server Acılıp Kapanıyorkı Pvp Shardlar Fln Gercektende Anlattıgınız Kdr Ise Wish Ailesini Yetkili Kadrosunu Ve Siz Destek Veren Playerların Huzurunda Saygıyla Egılıyorum. Ve En Kısa Zamanda Wish Acılması Dılegi Ile. Saygılarımla Eski Owner ve Web Master By'Tymaron

Böylece tezim kanıtlanmış oldu :D Millet dahabi hırslandı :P....
Salaklar işte ya, ŞİMDİYE CHARI KASMIŞTIM :D :@!
Euehueh :kikirik Resıst kasıor olcaktım şimdi...Of gaza geldim:evet:zipla
Silindi
Neophyte
0
Arkadaslar Wish Sıtesıne Gırmıyor Sıtedemı Kapalı Bır Uyelıgımı Fln Alsaydım Dosyaları FLn Indırseydım
Silindi
Neophyte
0
Ayrıca başka serverların size yaptığı saldırılardan dolayı onları kötüleyeceğinize kendi açıklarınızı gidermeye çalışın bence.
Silindi
Neophyte
0
Yok yav vallaha mı :D

Saldırıları kötülemicez ha :D o halde sole diyorsun..

Amerikayı kötülemeyin onla başa çıkamayan Irak'ı kötüleyin.

O da güzel :D

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.