Silindi
Wish açılınca anlarız snrm...Yada kendileri üstlenecekler snrm.
Michaell biliorsan p.m den bi sölermisin rica etsem?
@boosterx

Ne işine yarayacak ki? Çok meraklı olmayın.
Vallaha ben olaylara çok uzak kaldım 2 gündür. Eminim ki Coder herkese inat daha süper bi sistem çıkacaktır. Sonra hodri meydan diyecektir. Bi sinirlendiyse yıkar tüm dağları taşları vallaha Evlerden uzak aman aman:)
@ravendark
Merağımı gidericem.Çok meraklı olup olmamam da bırak bana kalsın kardeş.
@boosterx

Günlerdir bu forumlarda saldırıyı kim yaptı? Kim saldırmış olabilir? Merak ediyorsanız sorun tanıdığınız arkadaşlarınıza veya yetkililere pm ile. Sıkıldık artık.
Polemikler olmasın arkadaşlar. Lütfen şu an en son ihtiyacımız olan şey bu. Tatsızlık olmasın. Herkes merak edecektir bu doğru ama ben şahsem 1. ağızlardan isimleri alamadım. Zamanın olmadı görüşemedim wish yetkili kadrosu ile fakat kulislerde dolaşan laflar var oradan çıktım yola.
Saldırı varsa savcılığa başvursanız hemen sonuç alırsınız.
reklamda sen kimsin diye sordukları herif yapmıştır kesin..
Silindi
Neophyte
0
BEnde bilmiyorum kim olduğunu.
Armi : Saldırı varsa savcılığa başvursanız hemen sonuç alırsınız.

Sanırım yasal işlem başladı.
Hmm.Sağdan soldan duyma hikayeler var da pek inanasım gelmiyor.Neyse artık takip edip öğreniriz..
Doğru olanda bu zaten ;)
Sağdan soldan duyduklarınıza inanmayın.

Coder Noxier Castigate Quedorf Adrian Akillis Druq's Stream-ex kadromuz budur. Bu isimlerin dışında kim ne derse wish ile ilgili inanmayın.

Bu arkadan lafları atanlar leş yiyiciler. Sanıyorlarki biz bittik öldük. Düşüşümzden bile pay alacaklar akılları sıra ama biz düşmedik. Şimdi tekrar başladığımızda nasıl bi tepki verecekler nerelerine kına yakacakalr merak ediyorum.
Bence bu kapanış wishe hiç birşey kaybettirmeyecek ;)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.