2 Senede 1 sınıf atlayabildim...Lise 2 Oldum Ama Okula Gitmek Icin Sebep Yok Sınıfta Bi Kaç Güzel Kız Var Artık Duruma Göre Bakcaz...
Ben Lise 2 ye geçtim Sınıf 32 kişilik 7 erkek gerisi kız. Hepside birbirinden güzel:D
of anam of :D bizim okul puanı baya yüksek ama nromal bir düz liseden farkı yok kızlar felan fıstık okulda abazalık yapıoz :D
Neophyte
-1.7
Bizim lisede fıstıklar var.İstemeden veren dolu ama hepsi benden büyük :(
İnsaf 2. günden okula alınmadık. Ayakkabı sakal vay be :D
bugün tatil:)
bize tatil biz izmirliyiz :D
Canım İzmir =P ah bide pazartesiyide 9 eylüle bağlasalardı da çarşamba başlasaydık :D hehe
izmirlilere kıyak:Dben forum bornovaya gidiyorum.çok isteyen varsa 10dk içinde mesaj atsın.belki bir buluşma yaparız:)
ııh bornova uzak bana :D
gelme seni istemiyorum zaten:D
:D
Novice
-0.500001
Am..k Gecen Sene Essek Gibi Calıstım 454 Puan Yaptım Sırf Kapalı Basket Sahası Ve Kızlar icin

Yesilkoy And. lisesindeim Kapalı Spor Salonu Bile Yok :(

Ama Kızlar idare eder Ozllikle Buyukler Tavsiye Ederim Ama Biras Daha Calısıp Vefa ya Gidin 100000 Takar Kızlar Acısından

Msllah Harem Gibi
Pff Bu sene ümitliydim belki okula yeni güzel kız gelir diye gene çirkin çirkin kzılar geldi ya
bzm güzel sanatlar lisesi çirkin kızların işi ne :D aman amma güzeller var uffffffffffff :D bi kasıntı kasıntı yürüom okulda sınıflarına giriom herkese suskun suskun oturmuş bana bakıo hahahahah :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.