ortam nasıl yapçaz tanımıyorum etmiyorum kimseyi:D
üsküdar anadolu lisesinde olan varmı :S bi tanede bana lazım uocu
Süleymanbey abaza meslek lisesinde olan varmı ? xD
Spawnsas : ortam nasıl yapçaz tanımıyorum etmiyorum kimseyi:D

ilk önce sıra arkadaşınla konuş adın , memleket havadan sudan işte :) zaten gün geçtikçe birbirinize ısınıyorsunuz okul hayatı lisede başlıyor bence her geçen gününü değerlendir.
Evet banada gerekecek hayır o bu değil ot gibi gozukmeyım millete :D dershanede tanısmak her zaman cok basıt olmustu lan aslında :D dırek mıllet toparlanır bı koseye ben su ben bu derdı tanısırdık dırek sımdı gıdıcem okul kapısından sonra ne olacak ? hayır nereye gıdıcem ? sınıfım bellı degıl orada soyluyeceklermıs numaram değişti sadece ısım soy ısım olarak cagırırlar :D ne halt yıyecem kı yarın yanlıslıkla pokun ıcıne gırmeyımde siz ne yapmıstınız ? :D
vallaha beyler lise 1 de bende öleydim of ya ya kafa dengi birini bulamazsam of bütün sene işgence olur vs içim içimi yiodu sonra yavaş yavaş alıştık sonra okula zıplaya zıplaya gittim saat gelsinde okula gitsin diodum o derece zevkli oldu ortam olduktan sonra ısındıktan sonra

şimdi lise 2 de yine ya tanıdıklarım olmazsa sınıfta arkadaş bulamazsam falan düşünüom ama eminim elbet kafa dengi birileri çıkar sizdede öle her sene aynı şey düşüo içime ama hepde olumlu oluo yine sorunsuz geçcek inş. sizde öle düşünün emin olun
ya siz herşeyi zamana bırakın en iyisi :D
lem ben daha napıcağımı bilmiyorum durumum o kadar vahim:D

sıra arkadaşı falan boş iş benim eski okuldan kızlar vardı.iyi anlaştığım bir kız var onla aynı sınıfa düşersek oturcam yanına.tanımadığım adamın yanına oturmam:D

olmadı deniz (xantier) aynı sınıfa düşersek adaş olarak yan yana otururuz o ara script dersi verir bana:D:D
ilk okul arkadaşların varsa tamamdır :D
vallah a ben sap gibi tek oturdum çekingenimdir ben millet konuşuo 2 senelikler falan var onlar sohbet edio ondan sonra 1 i geldi yanıma ilk onla tanıştım sonra onun arkadaşlarla aram iyi oldu vs vs sınıfa arkasından okula açıldık :D yavaş yavaş 2. haftada herşey süperleşir kanımca.
Spawnsas : ilkokul 1-2-3-4 te disiplinden hiç çıkmazdım.yapmadığım yaramazlık kalmamıştır.:D

lise 1 e geçicez şimdi bakalım nolcak : P

sizce xantier yakışıklımı yoksa çirkinmi yarın görücem yorumları alayım ? :D

saçları zorla kestirttiler berber kel bıraktı beni en azından saçlar uzundu biraz şekilden şekle sokuyodum. RAWR !! tam tipsizim her halimle :D gözlerim olmasa bakan olmaz
valla able bnm ilkokul arkadaşları var ve arkadaşların içinde tek erkek benim diorum kıymetimi fln fistan herneyse yarın çömez gibi ceket giymiyeyim dimi gömlek pantolon yeter ? siz nsl gitceniz ?
çömezlikle ilgisi yok bu havada ceket mi giyilir :P
3m!r : valla able bnm ilkokul arkadaşları var ve arkadaşların içinde tek erkek benim diorum kıymetimi fln fistan herneyse yarın çömez gibi ceket giymiyeyim dimi gömlek pantolon yeter ? siz nsl gitceniz ?

sen ilk günden asi forever olmusun :D
Xantier :
Spawnsas : ilkokul 1-2-3-4 te disiplinden hiç çıkmazdım.yapmadığım yaramazlık kalmamıştır.:D

lise 1 e geçicez şimdi bakalım nolcak : P

sizce xantier yakışıklımı yoksa çirkinmi yarın görücem yorumları alayım ? :D

saçları zorla kestirttiler berber kel bıraktı beni en azından saçlar uzundu biraz şekilden şekle sokuyodum. RAWR !! tam tipsizim her halimle :D gözlerim olmasa bakan olmaz

yaw ben seni nasıl tanıcam okulda ? :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.