https://img225.imageshack.us/my.php?image=spawnsas0009nd0.jpg

soldan sağa

deniz - deniz : P

xantier - spawnsas
valla başladı be pff bissürü kavga olcak şimdi :( hmm xantier deli yakışıklı olcak yanlız onu görebiliyorum :D spawn sende kalıbını kullan çakal takıl :D tahminim doğrultusunda çıktı xantier yanlız. :D hadi iyi çalışmalar beyler :D
oba güzelmiş daha ilk ama erkek bikaç kişiyle tanıstım kızlarla baya sıkı ilişki kurdum :D gzldi valla a ma bu arada sizin yaş kaç ya ? brs kucuk gosterıonuz
Novice
-0.500001
Vlla Kavga Mavga Deilde Sabahtan Kalk Taaa Bakırkoye Gitcem

Yesilkoy De Okuyan Varmı?
xantierle yaşımız aynı
Novice
-0.500001
Yok Abilik Yapsın Comez kaldım :)
İlk günden bütün nefretleri topladım :D
Spawnsas : https://img225.imageshack.us/my.php?image=spawnsas0009nd0.jpg

soldan sağa

deniz - deniz : P

xantier - spawnsas

Xantier biraz süt kalmıs sanki :D

benim ilk lise günüm güzel geçti arklar felan buldum kızlarda fena deil:):)
Novice
-0.500001
Bizim Okulda Kmse Konusmuo Am..k Herkes Susuo Nasıl Konusturcam Ya
Hödey ben paso konuşuyorum AxD
Novice
-0.500001
Sen Kendine Tipsizim Diosan Memati Nabsın?
xantier bi uza o gözlerle fazla zorlanmazsın kız bulmakda 2 yıla acaip yakışıklı olcaksın merak etme :D

nasıl konuşturcaksın bakalım. erkeklere git karı kız muhabbeti yap. kızlarlada git biraz iyi davran yere düşen eşyalarını ver falan :D hoşlandığın kız olursada kes biraz kızı sonra sana bakınca gözünü kaçır :D anlasın ondan hoşlandığını ama belli etme. sonra 1 aya kaynaşırsınız. sınıfta espri yap bide hocalardan korkma en çok dışarı atarlar küfür olmadığı sürece :D
Bak bana ben playboy oldum artık sende olursun merak etme xD
Novice
-0.500001
Basic Bakıorum Cok iisin Bu Konuda Biraz Ders Ver Bizim Gibi Genclere
ya pij denilen insanlardan oldum okulda ama belki okulun rahatlığındandır benimki. bide her okulda insan anlayışları farklı. bizimkinde normal böle kesme fln. hiç bi kız alınmıyo. hemde hoşlarına gidiyo :D önce bi tartın tabi gelip niye bakıyosun diye soran da oluyo :D o soranları takmayın öle göz göze geldik dersiniz atlatırsınız. sonra bi arkadaşını bulursunuz kızın. onla arayı iyi tutarsınız. şunu bana yap dersin. bi manisi yoksa söyler ona oda ya bi bahane verir ya kendini ağırdan satar hiç bişi söylemez olabilir der. Yada koşar direk evet der :D

ama kıl kızlarda var. onlara dikkat :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.