Ye kebabı iç şarabı vur karpuz gibi d*te sen bu kafayla gidersen t*rrak girersin cennete :O_o
mthN : Ahaha Spawnsas ile Xantier e Bak :D

Spawnsas ilk günden kapmış çocuğu :D

:):)
Sen gülme !
benim adım listelerde yoktu rehberliğe gittim pc dede seçim yapmamış gözüküom ( tm-sözel vs ) aslında yaptım 2 ders sınıfsız kaldım sonra bi yere attılar beni a k böle olmaz ki ya bi an ağlıcak duruma geldim bütünnnnnnnnn eski sınıfım bi sınıfta istisnasız ben başka yerdeyim hayat mı bu ya neyse allah büyük yine yeni sınıfımda güzel eskisinden güzel aslında çaktırma :P
asdasd Bu sene kalmamam lazım yoksa shoooot. Goaaal ! xD
Çalışın Derslerinizi :)
Bırakın Şu Uo yu artık :)
Xantier : pf çok tipsizim ya üzüyo artık bu durum beni
yürü lan app mis sen 2 sene sonra yanında 15 kızla gezcen it :D
he lan metehan dogru dio ben bırakıorum okul süresi içinde hafta sonu hafta içi dahil :P
Okuyup adam olucam :)
olm kız tavlama teknikleri ben dışardan gelenleri sttırdım ztn eskı beğendiim bi kız vardı 7 cı sınıfta teklıf edıcektım edemedıydım işte kız bizim sınıfta paso bakıorum bakışlarımla öldürdüm ztn kızı baştan finiş hareket edicek durumu kalmadı işte yarında işi halledicem . her iş bakışta bitio birde dua edin yabancılarda bakışma vs hiç olmuor sen kıza bakıon bakıon arkadan bi lavuk gelio kızı eve atıo :D hdn nese ii gecelR
Bizim Okul Anadolu İletisim Prefabriq Ama Sınıflar Gıcır Tw Felan War 2 Sınıf war okulda 30 kisiden 60 kisi mevcut kızlar dier sınıfta kaldı inanamııorm Bizim Sınıf Erkekden Ve Güzel Kızdan Yoksun Kızlara Gang Pls Yaw
rehacım işte eskiden araplar böyle kız-erkek ayırmaya başlamış bizim yüzyıllarca süren geleneğimizi böyle bölmüştür.Harbuki insan kız-erkek diye insanlara ayrım yapmamalıdır.Dikkatinizi çekerim kızçocuğuna erkek çocuğuna da kılıç binmeyi at sürmeyi mızrak saplamayı ok atmayı, av avlamayı öğretirken islamla karşılaşınca kızları eve kapatıp okumayın,çalışmayın,bakmayın,saklanın gibi şeyler yaptırmışlar hatta sokak ortasında erkekle kadınlar karşı karşıya gelirlerse kadınlar yere eğilecek köşeye geçecek ve yüzüü göstermeyecekler erkekler gçip gidince tekrar yollarına devam edecekler gibi "oha" diyeceğiniz türden şeri bir yaşam oluşuyor.Olmaz öyle şey demeyin oluyor...Herneyse ne ilginçtir ki okulum Ekimde başlıyacak...
Spawnsas ile Xantier yalnız direk Yaptırmışınız OKul Tıraşı :D

Xantier sende Direk Yaramaz Çocuk Tipi var Direk Anladım.

Spawnsas'da Biraz Kavgacı Tip var.
Çabuk sinirlenebilen Sert Abi Tipi var.

Xantier bişi derlerse Spawnsas'a söyle direk. :)
Ben gelirim o merak etmesin
Asdasd Konumuz spawnsas ağır abi sanırım xD
holgora koy la resmini bakalım bizde sana :D
mthN : Spawnsas ile Xantier yalnız direk Yaptırmışınız OKul Tıraşı :D

Xantier sende Direk Yaramaz Çocuk Tipi var Direk Anladım.

Spawnsas'da Biraz Kavgacı Tip var.
Çabuk sinirlenebilen Sert Abi Tipi var.

Xantier bişi derlerse Spawnsas'a söyle direk. :)

Spawnsas Kodumu Oturtur Walla :D Xantier Tam Fırlama :D
Ben Karıştırdım Spawnsası Xantier Sandım :D Merakta Ediyordum Bu İkilinin Nası Bir Görünüme Sahip Olduğunu : )

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.