Lise 1'de yeniler olduğu için ilk gün hatta ilk bir hafta sınıf sessiz olacaktır. Arada bir kaç espri patlatırsanız iyi bir başlangıç yapmış olursunuz :) İki senelik olan havalı tipler olacaktır. İpleri onların eline vermeyin 8)
Yeni yılda okuyan bütün arkadaşlara başarılar.
Xandra : Yeni yılda okuyan bütün arkadaşlara başarılar.

saol:)
okul ne be!?
şuna bak sabahın 6 sı ayaktayız hoca belamı s..ck
ben okulun tam günü hastayım gidemiom okula mokula ahuhuh :D şans bu kadar olur :D
Birden eski anılarım depreşti.Saydığım bir abimden taktik almıştım.Sizede tavsiyem deneyin muhakkak.Ama acık kalıp lazım :D

Sınıfa biraz geç giriyorsunuz.Zaten hocalar hemen gelmez.İçeri girerken kıç biraz dışarı çıkartılcak.Göbek öne doğru kafa biraz geriye yaslanacak.İçeri girdiğinizde herkez size bakıyor olacak.Kalın bir sesle Selam verdikten sonra Orda gözünüze kestirdiğiniz cılız birisine kal ulen ordan orası benim yerim diyorsunuz.Çocok korkulu ve ürek gözlerle bir yandan sizi süzerken bir yandanda yerini terketmiş olacaktır.Bu durumda hemen oraya oturup kaşlarınızı çatıyorsunuz.Bir kaç saniye sonra koltuğunuzun altında gedirdiğiniz beygir yarışı gazetesini çıkartıyorsunuz :D (Ben ozamanlar bulvar çıkartmıştım herkez başıma üşüşmüştü o yüzden tavsiye etmiyorum :) )
Hadi beyler gazamız mübarek olsun bir İşkence 9 ayı daha başlıyor :D herkeze en içten dileklerimle geçmiş olsn lan geçen sene giydiklerimin sadece grawat oluor :P
benim lise öğleden sora başlıcak :D
mthN : Melih bende senin lamerliklerine şahit oldum :D

Yalnış anlama ha :)

Kötü bişey sölemiyorum yani :)

Canerlerle Dolaşmaya giderken Mandalin Spawnı arıcaz diyodunuz O Kdr kaptırmışsınız kendinizi Uo ya.

Real hayatta adamlar Mandalina Spawnı arıyorlardı :huh

ahahaha bide orda adam vardı hep ağaç ı gözleyen onada rotting dioduk :D:D:D ama çok güzel organize oluoduk biri topluo 1 i gözlüo 1 i torbalara dolduruo :D
sizi bi kovalasaydı görürdünüz :D
Ahh Ah özledim o günleri.
Şimdi Bakmayın Açık Lİseye rahat diyorum ama gerçekten Normal OKumayı çok isterdim.
2 Sene atılınca üst üste o şansımızda kalmadı.
Okulunuzun Değerini bilin arkadaşlar.
Okuldan Geldim : ) Güzrel Ortam Kurdum :) Zaten bizim okulun tüm erkekleri orda :p Herkese Başarılar Beyler :)
şuan okuldan geldim.

xantier ( deniz ) ile tanıştık.biraz sonra foto çekildik koyarım:)
OF OF Açıldı Bile

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.