gidip hocayı pataklıyıp megafonu eline alcan sora Xantier nerdesin ben Spawnsas die bağırıcaksın o seni bulur :D
üstüme kırmızı karanfil takmayı planlyımo :D
taibki abi asi forever her zaman abim 2 yıl önce mezun oldu ordan ztn lisede hö diecek adam yok şu an bana :D hadi onu geçtim bütün ilk okul arkadaşlarım aynı lisede hadi onuda geçtim 70 tane dışardan gelen kız var :D asi olmıyamda nabam söylesenize ? 84 :D
69 :D
mauahahaha amerikan 4ever. :D
Xantier : üstüme kırmızı karanfil takmayı planlyımo :D

bende smokinle gelcem:D:D
oLm msn leriniz yokmu resimlerinizi atın işte birbirinze ne kasıonuz :D liseye gdioz ya peh zmn nsl geçmiş
3rk : Falcon hangi okuldasın yalovada

Ben Altıonva Bülent Ersoy Çok Programlı Lisesi :D
ehh siz daha lise biz üniye başlıoz bakalım bu okul nasıl bitecek bilmiyom
Beyler lise 1 de okula gırdıkten sonra yapacaklarımızı bırı sıralasın otobus beklermıs gıbı oturmayım :D
yau otur işte :D ne zorun var elbet arkadaş ın olcak sabırrr
Herkese yarınkı ilk gununde basarılar ıcım ıcıme sıgmıo :p parfumunuzu vede dıslerınızı fırcalamayı unutmayın :D
Sempatik ol yeter.. :)
beyler anadolu liselerınde alan değişimi yapan öğrencileri neye göre sınıflara dağıtıyorlar ? Numara , karne ort ?vsvs.
aynen aramachus benim öyle içim içime sıgmıor .neyse hepinizie iyi güzel mutlu bir başlangıc diliyorum. ztn beni pek tanımassınız pek yorum yapmam bundan sonrada girmem pek nadir olucak. ii geceLEr... :))))))))

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.