Neophyte
-1.7
Ya Okullar Hem hem geç kapandı hem erken açılıo ya offf!!!
nerden geç kapandı ?
Neophyte
-1.7
19 unda kapandı 17 sinde fln kapanıodu normalde hadi neyse onu bosver zaten o gunler okula gidilmio ama 7 sinde açılıo 17 sinde fln acılması lzm!!
valla ben bilmem.

ben oks nedeniyle son 1 ay okula gitmedim

mayısın başında son sınavı olduk.başından beri gitmiyorum:)
Spawnsas yarin xantier yakışıklımı bizi merakta bırakma.. xD
Okuyucanne olcan aq :DD:D
Geçen bi amele gördüm bizim burda adam ev + araba ne varsa almış hepsini..
Boşuna okuorz xD
Topluca u-s olarak amelemi olsak xD
hehehe siz okulu bitirince bu okul günlerini çok arayacaksınız buraya yazıyorum. misal ben okulu bitireli 1 sene oldu şimdi keşke liseye 0 dan yazılıpta o okul maceralarını, sınıf ortamını ve derslerin boş olduğunu öğrenip sevincimizden bağırp çağırmamızı yeniden yaşasam diyorum ama artık geçti :(
Override Katılıyorum.
Çok özledim.
O Kızlarla Makara Geçmeyi.
Aşık oLduqum kızları
Lise Zamanındaki Makaraları

Off of :)
mthN : Override Katılıyorum.
Çok özledim.
Aşık oLduqum kızları

ahh bide kızlar var demi :) o ateşli ateşli yürüyüşleri... tövbe tövbe mübarek gün :d ama hakkaten artık arkadaş çevrem bile kalmadı diyebilirim. artık arkadaşlarım kimisi iş başına geçti kimisi üniversiteye geçti. ben tek kaldım artık uo falan takılıyoz işte :d
Çok özledim.
Aşık oLduqum kızları

la sen hala lisedesin ? :D
Spawnsas :
Çok özledim.
Aşık oLduqum kızları

la sen hala lisedesin ? :D

zaman su gibi geçiyo kardeş bugün halen lisede olabilir ama yarın... :)
yaw yarın başlıyorum liseye bana taktik verin herkesle tanışmak istiyorum en son ilkokul 1 de yapmıştım hatırlamıyorum naapmam lazım ? :P:D
Spawnsas : yaw yarın başlıyorum liseye bana taktik verin herkesle tanışmak istiyorum en son ilkokul 1 de yapmıştım hatırlamıyorum naapmam lazım ? :P:D

kardeş ortam yap bide olğun davran gerisi çorap söküğü.
metenin anlattıkları doğruda mete doğru olduğu için doğal olarak sen atıldın atılan biri nsl yeniden başlıo :O_o

metelerin sınıf dolabını söküp onunla merdivenden kaymasını biliyorum bende normalde olsa bende adama bak palavra sıkıo derdim ama doğru :D

cafedede server açıp küçük çocuklara bu server i internette açcaz stafflık 5 ytl die hayatını kazanıodu

dipnot: yoktur ama vali erol çakırda okuyan var mı karşıyaka izmir ? bi uo cu olsun lütfennn ;(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.