Aramachus : Beyler lise 1 de okula gırdıkten sonra yapacaklarımızı bırı sıralasın otobus beklermıs gıbı oturmayım :D

1.si ilk gün izlenım açısından önemlidir:D
ilk gün ne kadar kısıyle konusursan o kadr popüler olrsn sempatik ol hocalarla takışma :D
-Sidious- : metenin anlattıkları doğruda mete doğru olduğu için doğal olarak sen atıldın atılan biri nsl yeniden başlıo :O_o

metelerin sınıf dolabını söküp onunla merdivenden kaymasını biliyorum bende normalde olsa bende adama bak palavra sıkıo derdim ama doğru :D

cafedede server açıp küçük çocuklara bu server i internette açcaz stafflık 5 ytl die hayatını kazanıodu

dipnot: yoktur ama vali erol çakırda okuyan var mı karşıyaka izmir ? bi uo cu olsun lütfennn ;(

Olm sen benim anılarımı nerden biliyon :D
Malapagos : beyler anadolu liselerınde alan değişimi yapan öğrencileri neye göre sınıflara dağıtıyorlar ? Numara , karne ort ?vsvs.

bunu bende merak ediyorum. not ortalamasına göreyse en iyi sınıfta olcam desene 8)
mthN :
-Sidious- : metenin anlattıkları doğruda mete doğru olduğu için doğal olarak sen atıldın atılan biri nsl yeniden başlıo :O_o

metelerin sınıf dolabını söküp onunla merdivenden kaymasını biliyorum bende normalde olsa bende adama bak palavra sıkıo derdim ama doğru :D

cafedede server açıp küçük çocuklara bu server i internette açcaz stafflık 5 ytl die hayatını kazanıodu

dipnot: yoktur ama vali erol çakırda okuyan var mı karşıyaka izmir ? bi uo cu olsun lütfennn ;(

mthn harbi yaramaz çocukmuşsun:D :kikirik
-Sidious- :
Malapagos : beyler anadolu liselerınde alan değişimi yapan öğrencileri neye göre sınıflara dağıtıyorlar ? Numara , karne ort ?vsvs.

bunu bende merak ediyorum. not ortalamasına göreyse en iyi sınıfta olcam desene 8)

91,31 ortalama .d
mthN :

dolandırıcılıklarına bizzat şahit oldum :P

dolap olayınıda kaan falan öle boş boş muhabbet ederken sölemişti galiba
Malapagos :
Aramachus : Beyler lise 1 de okula gırdıkten sonra yapacaklarımızı bırı sıralasın otobus beklermıs gıbı oturmayım :D

ilk gün ne kadar kısıyle konusursan o kadr popüler olrsn sempatik ol hocalarla takışma :D

Saol denıyecem :D
Malapagos :

xantier script öğretmezse ilk gün dövücem onu:D:D
yav bi sttr git çay koy :D
:P vlla Lise 1 de 2nci senem çokda önemli deil o popülerlik :D Kawga edebiliosan warsın
la laptopu getircem yarın.öğrettin öğrettin öğretmedin o zaman bittin:D:D
Az kaldı surada heyecan artıyor uykum kacıyor :) Steel Dragon - We All Die Young dinleyerek gece gecırıyorum . Yarın herkese ıyı gunler kafadan arkadaslar bulması dılegıyle.

@Spawnsas

daha okulun ilk gununden kavgamı cıkaracan :yes
;(;(;(;(;(;(
Melih bende senin lamerliklerine şahit oldum :D

Yalnış anlama ha :)

Kötü bişey sölemiyorum yani :)

Canerlerle Dolaşmaya giderken Mandalin Spawnı arıcaz diyodunuz O Kdr kaptırmışsınız kendinizi Uo ya.

Real hayatta adamlar Mandalina Spawnı arıyorlardı :huh
Aramachus : Az kaldı surada heyecan artıyor uykum kacıyor :) Steel Dragon - We All Die Young dinleyerek gece gecırıyorum . Yarın herkese ıyı gunler kafadan arkadaslar bulması dılegıyle.

@Spawnsas

daha okulun ilk gununden kavgamı cıkaracan :yes

la çıkarırım adam olmazsa patlatırım 2 tane :P:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.