bizim bütün sınıfın erkekleri aynı okulda müdür kadın bakalım nolucak :D
Hazırlık hariç koca lise boyunca debelendik son sene iyice abarttık sonunda üniversiteli olduk. Krallar gibi elektrik elektroniğime de girdim.
Üniversite boyunca ultimaya bir gün ara verirsem o üniversiteyi bitirmek nasip olmasın :D Liselilere kolay gelsin.
Falcon hangi okuldasın yalovada
Peeh çok çabık bitti tatil her sene okulun açılmasını isterdim bu sene bi isteksizlik var pff izde lise 2 olduk bizim okul cok sıkıcı be :(
O bu değil orta okul en guzelıydı lan hergun okuldan kacar cepa ya gıderdık sınema ızlerdık sonra oyun falan oynardık baya zevklıydı hersey sımdı bı baktım lısedeyım
ilkokul 1-2-3-4 te disiplinden hiç çıkmazdım.yapmadığım yaramazlık kalmamıştır.:D

lise 1 e geçicez şimdi bakalım nolcak : P

sizce xantier yakışıklımı yoksa çirkinmi yarın görücem yorumları alayım ? :D
Biz de eğitime 2 yıl ara verdikten sonra 6 Ekim'de tekrardan kaldığımız yerden devam edeceğiz. Lise son sınıf karnemi aldığım gün işe başlamıştım. Halada çalışıyoruz valla. Ama az kaldı 27 Eylül'de çalışmaktan kurtulacağız. :D
Yaşasın okul asdasdas xD
ya hiç yaşıyamadım yeni insanlarla tanışmayı hep aynı adamlar yine aynı adamları görcem :D bide dersane çıktı başıma dün ve bugün gittim çok sıkıcı. bide okul çıkcak hocaların tehditleri yağcak. dakka başı sınav olcaz off off :'(
Basic : ya hiç yaşıyamadım yeni insanlarla tanışmayı hep aynı adamlar yine aynı adamları görcem :D bide dersane çıktı başıma dün ve bugün gittim çok sıkıcı. bide okul çıkcak hocaların tehditleri yağcak. dakka başı sınav olcaz off off :'(

taktığın şeye bak

ben çıtırlar varmı ona bakçam ilk:D
:D :D
Biriniz bana akıl verin lütfen. Yüksekokula gidiyorum 2 senedir.Okulun bitmeyeceğini anladım.Mayıs ayında yaz gelince söylerim diyordum.Şimdi okullara çok çok az bişi kaldı (2 hafta ) Nasıl söylememi tavsiye edersiniz?

Benim aklıma birkaç fikir geldi.Uygun bir saatte polis telsizine benzer bir melodi ile bir arkadaşıma evi aratıp şu dediklerimi söyletsem.

P -İyi akşamlar emniyetten arıyoruz.Xxxxx Xxxxx Sizin neyiniz olur?
-Oğlum.Ne oldu birşeymi oldu.Kaç saattir yok.
P- Ufak bir trafik kazası geçirdi
- Durumu NASIIIILLLL
P -Başınız Sağolsun xD
EvilDark : İzmir Emlak Bank Süleyman Demirel anadoluda okuyan varmı arkadaşlar?

orayı ilk yerleştirmede kazanıyordum.ama çimentaş anadolu lisesine gittim

xantierde orda:)
Ben Lgs de tüm soruların cevaplarını salldım (O zmnlar Çok tembeldim) Menemen Anadolu yu tutturdum ama Not ortolamasından giremedim.

1 Sene İzmir Adnan Saygun Lisesi
1 Sene İmkb Kız Meslek Lisesinde okudum (Kız meslek ama erkeklerde var 1 erkeğe 8 kız düşüyodu güzeldi :) )
şimdi Açık Lise 3.Sınıf Web Tasarım okuyorum Şuanki Halimden memnunun Okulda sigara içmekte serbest Kıyafette serbest herşey serbest :)
bu arada salı günü izmirin kurtuluşu diye resmi tatilmiş mthn:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.