bu yazdıklarıma ne kadar aldıran olur bilemem ama ben kendi düşüncelerimi burda bildirdim..

ben bu u-s ye katıldığımdan beri çok açık konuşuyorum...bana dosyalar bolumu haricinde işe yarar tek bir bölüm bulamadım...doostluklarım ayrı bu siteye ilk geldiğimde hiç bir şey bilmiyordum ... bazı çok değerli abilerimin(noxier-stream-ex v.s) yazdıklarından ders aldım ve burdayım...

ben bu sitede arkadaşlarımın ezildiğine çok tanık oldum bazı insanlar(isim vermiycem)..kendilerini çok yüksek mevkii de gorduklerini düşünüyorum..bu insanlar onları ezdi kimisi kimisinin kendini pazarladığını soyledi..ben sizinle gülüp sizinle ağladım ama birkaç kişi haricinde kimseye bunların deymiyeceğini öğrendm herkez rencide oldu..bu yazdıklarımı inkar edenler olabilir ama bu siteye katıldığım ilk gunden beri öğrendiğim tek şey bazı dostlukların yanında rencide edilmenim nasıl birşey olduğu oldu.! şuan yazdıklarımı yetkili arkadaşlardan kitlememelerini istiyorum... sözlerimi burda bitiyorum ama bilinsinki u-s son 3 yılda cok değişti bence şuan u-s nin(bana göre)bu bıktıran yanının olmasında sadece sayılı insanlar var.gidin ve 2007 ni enlerine bakın şimdi ordaki insanların sadece 1 yada 2 si bu sitede nedn? bunu cevaplıycak herkezin yorumlarına açığım... neden sadece bu sitede saygınlaşmış insanların topicleri son 50 konuda kaldı neden gerçeklerin yansıtıldığı topicler silindi? şimdi bunların bana cevabını vercek bir arkadaşımı arıyorum...
bir internet sitesinden hayatını değiştimesini bekleyemezsin, teknik olarak ise birçok paylaşım yararlı bilgi döküman mevcut özellikle oyuncu rehberinin eklenmesiyle bir çok değişiklil oldu şu an sezon olarak bir durgunluk yaşanıyor ve siteye hareketlilik veren bir çok arkadaşımız askerlik durumları ve iş sebepleriyle ayrı kalıyorlar olağan şeyler bunlar...
Yok Eski Zevki Kalmadı :( mlsff
"gerçekleri yansıtan başlıkların silinmesi" derken ne demek istiyorsun ? birde evet eski kullanıcılar yok. neden yok ? çoğu interneti yada ultima online'ı bıraktığı için diğerleride kendi egolarını tatmin etmek için bir takım arayışlara girdiler.
herneyse biz yinede bir şekilde boş vakitlerimizde siteyle ilgilenip siteyi daha fazla geliştirmeye çalışıyoruz. dile kolay 4 sene geçti, 4 senedir burası hala ayakta hala en büyük. Ve ben bu projeyi, hayatım boyunca sürdürmeyi planlıyorum nereye kadar gider ne olur bilinmez ama devam edeceğiz.
Hım..
Şöyle söylenecek olursa 1 kişide olsun gelip soru soruyorsa burada hayla muhabbet ediniliyorsa ;
bu benim için yeterlidir..
ultima-strike açık kaldığı sürece uzaklaştırılmadığım taktirde bırakmıyacağımı belirtmek isterim..
herkesin görüşüne saygılıyım..
iyi akşamlar..
Ben Bıraktığımı Söylemedim Burası Bir Forum Sitesinin YAnında Aynı Zamandada Bi YArdım Platformu Deelmi?---BEn Birkac Mesaj yolladm yardm istedm Ama Baktmki Butun Topicler Siliniyor Hicbir Kural İhlali Yapmadım.....
Master
59.2997
Silinen başlıklara örnek verebilir misiniz?
Örneğin Sizden Bi Scp Konusunda Yardım İstemistim Butun Sİtede Ve Nette Aradım Bulamadım Duzgunce İstedm 1 cvp geldi daha ara bulursun die 1 saat sonra konu silindi
Novice
-0.500001
Bn Ultimayı Bırakmadıysam Bu Us Sayesinde dir Ve Hala Serverı Hatta Msni Bile Acmadan Direk U-s ye Giriorum..

Ama Bence Biraz Daha Sosyal Aktivite Olması Lasım Elpida Adlı Serverda Bile 2-3 Kere Toplantı Ypılmıstı..

Bu konu Nowanka tarafından düzenlendi(2008-11-05 19:08, 15 yıl önce)
:no
@ahka 1234
kardeşim eyw tmm söylüyonda hani hep eskiler mi kalsın hiç yeni gelmiyecekmi Kayıt Free İsteyen kayıt olr olmaz buna engel olamazsın ama görüşünü belirtmişin dicek bişey yok
Biraz daha açık konuşurmusun , özelliklede şu silinen konular konusunda ?

Yardım amaçlı açtığım konulara cevap gelmiyor demişsin , bu durumda yapılacak birşey yok eğerki birisi bilip paylaşmak istiyorsa zaten yardım konusu altında cevap gelir.
Aslinda sorun o degil..
hepimiz biliyoruz ki bazi ''şahis''lar diger topiclerde cokca kavgalara karismis , tersleyici , illa bir yanliş bulan , kendisi gülmüyorsa eglenilemez sanan kişiler varki bunlar bu ortama geldiginden beri internet adresine us'u yazmamdaki sıklık baya azaldi. Herkez bunlarin farkinda ama kimse konusmak istemiyor terslenmek , aşagilanmak ve hatta hakliysa bile uzatmak istemiyor.

Biraz anlayiş..
Novice
-0.500001
Aslnda Haklısın..
Hadi herkez yorum yapsinda gercekden haklimiyim yoksa yaniliyormuyum anlayalim.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.