Bakalım Fenerbahçe Porto mağlubiyetinden sonra bu derbi maçı da kaybederse Dede'nin koltuğu sallanacak mı ?
Flame : yoo 2 yıl önceki sezona baktıgımızda , Fenerbahçe Kadıköydeki ve Samiyendeki maçı kazandı. Aynı sezon şampiyon oldu.İstatistik veriler yanıldıgını gösteriyor yani. He ama söyle birşey varki Galatasaray Kadıköyde maç kazanamıyor. Böyle gidersede Cem Uzan başbakan olunca kazanacak inşallah.

Binde bir.

+ fenerle galatanın arasındaki psikolojik durumu kimse bilemez. öyle cem uzan başa geçince galata kazanır felan arada neler dönüyo biliyomusun sen.
Turkcell Süper Lig'de Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinden önce PAF'lar sahne aldı. Kartal'ın PAF'ları Fenerbahçe'yi 4-1 yenmeyi başardı.

Fenerbahçe Derağzı Tesisleri'nde yapılan karşılaşmada Beşiktaş, 10, 35 ve 71. dakikalarda Batuhan Karadeniz, 17. dakikada da Saim ile goller bulurken, Fenerbahçe'nin tek golünü ise 44. dakikada penaltıdan Yasin kaydetti.

Ayrıca, 73. dakikada Nuh'un kırmızı kartla oyun dışı kalması sonrası Fenerbahçe, son 17 dakikayı 10 kişi ile oynamak zorunda kaldı. Beşiktaşlı Batuhan, Fenerbahçe kalesine gönderdiği 3 golle galibiyette büyük pay sahibi oldu.
Writing :
Flame : yoo 2 yıl önceki sezona baktıgımızda , Fenerbahçe Kadıköydeki ve Samiyendeki maçı kazandı. Aynı sezon şampiyon oldu.İstatistik veriler yanıldıgını gösteriyor yani. He ama söyle birşey varki Galatasaray Kadıköyde maç kazanamıyor. Böyle gidersede Cem Uzan başbakan olunca kazanacak inşallah.

Binde bir.

+ fenerle galatanın arasındaki psikolojik durumu kimse bilemez. öyle cem uzan başa geçince galata kazanır felan arada neler dönüyo biliyomusun sen.

Neler dönüyor Allah askına engin bilgilerinden benide faydalandır :)
Beşiktaş PAF Takımını tebrik ederiz. Hepsine 4-1 kere maşallah.
Flame :
Writing :

Binde bir.

Neler dönüyor Allah askına engin bilgilerinden benide faydalandır :)

Yok yaw ula takdir etmek sanamı düştü.

burda kimseyi küçümsemek istemiyorum ama aziz yıldırım nasıl birisi bi araştır bakalım hadi onu geç, fener türk takımımı artık ondan şüphe etmeye başladım
Writing sen şimdi bırakta Aziz Yıldırım'ı maçla ilgili yorumlarını dile getir. Bu konudaki 3.mesajın bir tanesi bile bu maçla ilgili değil. :)
eheh , sanane aziz yıldırımın nasıl biri oldugundan ? Sen önce kendine bak nasıl birisin. Fener Türk takımımıymıs. Iq'n kaç senin ? Turk bayragını cubuklusunun sol tarafında tasıyıp geçen sezon mucadele eden kimdi ? Futbolcu almadı ülkeye kazandırdıgı puanları , ülken aldı ülken. Yaş max. 15 cok belli yani. Susuyorum o yüzden. Takıl kafana göre. Allah akıl fikir versin.
Sallama Fener'in formasında Türk bayrağı yok.
Düzgün okursan geçen yıl yazdım. Şampiyon olan takım taşır avrupada Türk bayragını. Ahah ne komik insanlar varya :)

Geçen yıl şampiyonlar liginden bir kare , al bakalım. Bu ne bayrağı , birleşik arap emirliklerimi?
//lucretius
sözlerine dikkat et

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2008-11-29 18:34, 15 yıl önce)
Peki Writing , ortam bozulmasın diye daha fazla uzatmıyorum. Biraz daha edebinle usturubunla oturup konuşmayı öğrendiğinde tekrar insan gibi tartışırız.
Maça gelicek olursak Tello'nun oynamaması harbi iyi oldu.
Flame : Düzgün okursan geçen yıl yazdım. Şampiyon olan takım taşır avrupada Türk bayragını. Ahah ne komik insanlar varya :)
Turkcell Super Lig şampiyonu dışında Fortis Türkiye Kupası şampiyonu kullanma hakkına sahiptir.

Ayrıca armanın içerisinde Türk bayrağı bulundurma yetkisi sadece Beşiktaş'a aittir. Bu da daha önce Türkiye Milli Takımı'nın Yunanistan'a karşı maç oynayıp 1-0 kazanıldığı için verilmiştir.

Bahsettiğim bayrak aşağıdaki Beşiktaş armasının ortasındakidir. Hiç bir kulüp armasına böyle birşey ekleyemez.

Flame : Peki Writing , ortam bozulmasın diye daha fazla uzatmıyorum. Biraz daha edebinle usturubunla oturup konuşmayı öğrendiğinde tekrar insan gibi tartışırız.
Maça gelicek olursak Tello'nun oynamaması harbi iyi oldu.

ben edebimi biliyorum kardeş yalnız adamına göre, hadi işine bak.
Flame : Düzgün okursan geçen yıl yazdım. Şampiyon olan takım taşır avrupada Türk bayragını. Ahah ne komik insanlar varya :)

Geçen yıl şampiyonlar liginden bir kare , al bakalım. Bu ne bayrağı , birleşik arap emirliklerimi?

O bayrağı taşımakla Türk olunmuyor işte.Önce bazı oyuncularınızı askere gönderin.Asker kaçaklarına yataklık yapmayın.

@Penas

Farkımız orada zaten;-)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.