Yanlız bu Guiza nasıl bir futbolcudur ya. O kadar müsait pozisyonları gole çeviremiyor. Verilen paraya yazık. Bence ilk yarıda Fenerbahçe bir teklif alırsa göndermeli. Ligin kaçıncı haftasına geldik daha kaç tane golü var.
Bencede..
Ben bide Bugün Uğur Boral ve Kazım'a cok sinirlendim. Hele uğur bi pozisyonda öyle bi bencillik yaptıki. Maç orada kopacaktı belki , cok net pozisyondu pas atsa gol olurdu yani.

Maçın En klas hareketide Deivid'in , Inter maçını hatırlatan klas volesi idi.
Guiza kalsın yanına adam eksiltebilen,ayaklarına sahip bir futbolcu alınırsa çok daha iyi olacak.

@Vebruer
Çağataycım ne güzel yakışmış o logo öyle =)
Bu takımı çok seviyorum ya :)
Rüştü güzel kurtardı ama. :D

@Nexima

Yok be mehmet.. hiç yakışmadı :no
Bence teklifi beklemeden satmalı. Fenerbahçe'ye pek hayrı olacak gibi durmuyor.Adamada yazık oldu denilebilir.İspanya liginde 27 gol at Fener'de birşey yapama.Kötü bir talihsizlik. Üzülürüm üzülürüm Rüştü'me üzülürüm.Vah garibim vaah.
Vebruer öyle bir iddaaya girilirmi hiç sende varya. Git yüksek miktarda parasına gir ona girme. :)
@Infernus
Beşiktaş yense sinemaya gidecektik ama.. Bunu kaçıramazdım :asik2
Bugün Beşiktaşta Ekrem'i çok beğendim bence maçın hakkını verdi.
Vebruer iddia iddia diyordun.Sinamayı görünce gülesim geldi.Bende gö.... iddiaya girdin sandım :p 100. Postu attım mutluyum gururluyum kafam güzel :D
Napayım? Eger arkadaşınız bayansa giriyorsunuz iddaya :D
Vebruer ne adamsın ya.Olm senin için iddiayı kaybetmek diye birşey yokki.İddia bahane bu arada sinamaya gideceksiniz ;-)
:D ehehe
Nexima : fenerbahçe kazanacak.(2-1)

ben neymişim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.