Eee Arkadaşlar Sizce Maç N'olacak?Umarım Fb Kazanır ama Rakibi Zor.Siz Ne diyorsunuz?

Not: Bu arada kesin bişe söyleyin.Iddaa Oynuyacam =) KAfamdan 0,2 oynamak geçiyor ama sizin görüşlerinize göre değişir.
Yeniliriz gibime geliyor ama.:selektor
Fenerbahce İnter Macında Sergiledigi Oyunu Tekrardan Sergilerse Bu Macı Cok Rahat Alır ama Belli Olmaz Sonucta Deplasman'da Oynayacak Fenerbahcenin Yenmesini İstiyorum ama İcimden Bir His CSKA Alıcak Diyor :con
Hiç sanmıyom CSKA'nın alabileceğini..
Berabere biter hatta içime doğdu 2-2 :)
Eğer süpriz bi gol yemezsek kazanabiliriz.. ama gol yersek bu tip maclarda yenen goller cok zor cıkartılır...
Inter macindaki futbolumuzu sergilersek ve ilk golu biz atarsak hem o moralle hemde attigimiz gol avantajiyla maci alacagimizi hissediyorum.
Master
59.2997
Fenerbahçe 1 -0 CSK

Alex attı.
Bu maçı alacağına inanıyorum fenerbahçenin inşallah kazanır şampiyonlar ligindeki yılların acısını çıkartır bu sene
Hıh hıh.:)Sevindim be.Hiç ümidim yoktu bak.:yes
iddaa oynadım fener kaybedemez :ters
fanatik bir fenerliyim takım gidiyo inter'i yeniyooo gs yi yenio onu yenio bunu yenio zor takımlara diş söktürüyo adam gidio oftaş rize vb gibi basit takımlara yeniliyo buna sinir oluyorum inanıyorumki bu gece cska yada diş söktürücez.

inanmayan varsa Star TV :)
Anemoncuum basit takım kavramı kalmadı artık bazı takımlar büyük ekiplere karşı cok daha istekli mücadele ediyolar.. Bizimkilerde bize göre kendinden iyi durumda veya eşit yakın durumda olanlara tam performansla oynadıgı icin yeniyoruz yada kök söktürüyoruz ( Bu arada diş söktürmek deyimini hiç duymamıstım xP ) Eğer takım basit takım olarak adlandırdıgımız grubuda önemseyip bilincli oynarsa eminimki onlarıda zorlanmadan geçeriz..
İddaa Devam Gidiyo :D:D ama Fenerin Savunmada Pek iş yok.Jo ve wagner Love çok sıyrılıyor..
Önder Turacı ya favori adamım :) Bi adam hem teknik hemde kazma olurmu :) O adamın kanatta cok büyük sorunlar yasayabiliriz..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.