Silindi

Fenerbahçemiz, Şampiyonlar Ligi G Grubu'ndaki 6. maçında bu akşam Kadıköy'de CSKA Moskova ile karşılaşacak. Sarı-lacivertliler, rakibini yenerek tarihinde ilk kez gruptan çıkma başarısını göstermek istiyor. Saat 21.45'te başlayacak maçı LİG TV naklen yayınlayacak. Haydi Fenerbahçe! CSKA'yı Saracoğlu'nun çimlerine göm ve dök bizi sevinçten sokaklara!

Kadıköy'de tarihi gece

Kanarya, gruptaki son maçını kazanıp tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'nde üst tura çıkmak amacında.

Gün bugün
Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi G Grubu'ndaki 6. ve son maçında bugün Rusya'nın CSKA takımı karşısına tarihi bir mücadeleye çıkacak. Bir üst turu garantileyen İnter'in ardından 8 puanla 2. sırada bulunan Kanarya, iddiası kalmayan CSKA'yı yenerek gruptan çıkmaya kararlı. Daha önceki 4 katılımında bu başarıyı elde edemeyen Fenerbahçe
bu gece tarihinde bir ilke imza atmak istiyor.

Haydi İnter
Grupta 7 puanla 3. sırada bulunan PSV Eindhoven, bugün İnter'le berabere kalır veya yenilirse Fenerbahçe kaybetse de gruptan çıkacak. PSV ile yaptığı 2 maçta 1 beraberlik ve galibiyet alan Kanarya, rakibine karşı ikili averajı bulunuyor. Fenerbahçe'de derbide G.Saray'ı 2-0 yenen 11 kişilik kadroda sadece Uğur'un yerine Vederson'un oynaması bekleniyor. Lugano kart sınırında.

F.Bahçe
Volkan Gökhan Deivid Vederson Carlos Lugano Edu Semih Alex Aurelio Selçuk

CSKA
Akinfeev Semberas Aldonin Gusev Eduardo Zhirkov Grigoriev Ignashevich A.Berezutski Ramon Janczyk

Hakem: M.Simone Trefoloni (İta)
Stat: Şükrü Saracoğlu
Hava: Yağmurlu, 9 derece
Saat: 21.45
Yayın: STAR TV

Zico'nun basın toplantısı
Valeri Gazzaev'in basın toplantısı

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Ben tüm kalbimle inanıyorum ki, bu gece Fenerbahçemizin gecesi olacak.
İnter maçından sonra doğruyu söylemek gerekirse pek ümitli değilim bir Fenerbahçeli olarak.Ama kalbimiz hep Fenerbahçe ile.:)
Silindi
Expert
2
BEnde Cska'nın kadrosu ve Galatasaray maçından dolayı çok ümitliyim.
Başarılar fenerbahçe 8)
FEner 1 gol bulursa maç 3-1 falan biter 1 gol buldumu açılıyo o golü bulduktan sonra herkes rahat olsun
Edu'nun kendi kalesine attığı golle CSKA 1-0 önde derken Alexte hemen 1 dakika sonra Gol'ü buldu

1-1
Aman tanrım fener 2 gol daha atarsa Medyum ALtuu Diyebilirsiniz bana :D
Her ne kadar Galatasaraylı da olsam Fenerbahçeye başarılar dilemeyi bir borç bilirim :)
2-1 :D
2. Golü Uğur Attı.
Master
59.2997
Fenerbahçe böyle giderse rahat 2 tane daha atar.
Hayır dedim 1 tane daha atıcak ondan sonra yeter daha da atmasın Medyum Altuya karşı gelmeyin bakiim aa (gerçi Atarsada sevinirim =) )
Tek kale oynuyoruz gibi bireşy. Golü resmen avans olsun diye verdik. Alex'in golü mükemmeldi. Spikerin yorumu çok komikti. 'Oturun izleyin bunları! ' 2. goldede Alex'in çok büyük etkisi var. Semih bugün gayet güzel. Gökhan'ın sarı kartı gereksiz olduğunu düşünüyorum.
Hakem kartçı çıktı :D Buğra maça gitmiş geldiğinde cümbüş olur artık (Flame)
Evet o yorumda güzeldi.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.