Banned
-3
Galatasaray, TT Arena'da Fenerbahçe'yi sahadan sildi ve liderlik koltuğuna oturdu: 3-1

Tam 52 bin G.Saraylı, Türk Telekom Arena Stadı'nda Aslan Cimbom'un muhteşem derbi zaferine yakından tanıklık etti ve masal gibi bir gece yaşadı. Cimbom, tarihi farkı kaçırdığı derbide olağanüstü bir futbol ortaya koyarak ligde tam bin 319 gün sonra ezeli rakibi F.Bahçe'yi devirdi. İmparator Fatih Terim çok büyük hoca olduğunu bir kez daha belgeledi.

G.Saray'a farklı galibiyeti getiren golleri 33'te Eboue, 41'de Elmander ve 66'da Melo kaydetti. Kanarya'nın sayısı 90+2'de Alex'ten geldi. 54'te Stoch'un şutu çataldan döndü. 59 hafta sonra liderliğe yükselen Cimbom, F.Bahçe önünde futbol şov yaptı. Stoch'la maça başlamayan ve Fenerbahçe'ye korkak bir futbol oynatan Aykut Kocaman, hezimette başrol oynadı.

ALINTIDIR.
Expert
34.0001
10 yılda bir kazandırmazsak sizi rekabet olmaz ;)
Master
59.2997
Yazı ortaokul öğrencisinin elinden çıkmış gibi.
Banned
-3
Slothere : Yazı ortaokul öğrencisinin elinden çıkmış gibi.

Fotamaç gazetesinden alıntı .

Bundan sonra 10 yılda kim kimi yeniyor belli olcak bence fenerbahçe anca para ile maç alsın ;)
sahir paramız var şikemiz var ama o sizde yok :S :P
Neophyte
-1.7
@KeLL Maçtan önce öyle demiyordunuz ama?
Banned
-3
!Blues! : sahir paramız var şikemiz var ama o sizde yok :S :P

Paranız var şikeniz var.Sonuç = Hapis , şampiyonlar liginden men . :P
Master
59.2997
@shr

Belli zaten, fotomaç şey değil miydi her gün bi takıma birini getiren gazete. Drogba Fenerbahçe'de, bilmemne Galatasaray'da diye yazan. Ortaokul düzeyinde haber yazıları yazan (bkz. üstteki) gazeteyi okumak insan beynine hakaret.. Daha düzeyli ortamları takip etmeni öneririm.
Silindi
Master
59.2997
Her konuda alakasız şekilde yazdığınız postlardan dolayı banlandınız.

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2011-12-08 21:21, 12 yıl önce)
Expert
34.0001
Ben bu cinconluların abartılı sevinçlerine anlam veremiyordum, meğerse bizi yenince şampiyon olduklarını sanıyolarmış. Camia olarak onun için kendilerinden geçmişler.

hahahaha bu çok iyidi arda :D
Banned
-3
Slothere : @shr

Belli zaten, fotomaç şey değil miydi her gün bi takıma birini getiren gazete. Drogba Fenerbahçe'de, bilmemne Galatasaray'da diye yazan. Ortaokul düzeyinde haber yazıları yazan (bkz. üstteki) gazeteyi okumak insan beynine hakaret.. Daha düzeyli ortamları takip etmeni öneririm.

Sabır. :)
Hayret. İnsanlara yukarıdan bakma muhabbeti sadece oyun ile sınırlı değilmiş. Herneyse.
Konumuza dönelim.

Her sene Galatasaray'ı yenip aylarca övünen fenerliler yenilince diyorlarki bizi yendiler şampiyon olduk sanıyorlar filan diyorlar. Bunu yapan sizlersiniz. Senede 1 maç alıyorsunuz oda kadiköydeki gs maçı daha sonra şampiyon olduğunuzu sanıp seviniyorsunuz filan :)
Komiksiniz :)
Expert
34.0001
Yalnız* biz demiyoruz, koyduğum görüntü 6stv'den.

Bu konu KeLL tarafından düzenlendi(2011-12-09 00:23, 12 yıl önce)
* yalnız

Yok o görüntü için yorum yapmadım ben. Genel olarak yorum yaptım.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.