Expert
34.0001
Fenerbahçe'de onu kovalıyor işte, suçlu değilken neden elendik diye, hukuksuzluk var diye. Farkına varman güzel olmuş.
:D TFF'nin kararını unutmaya çalışıyorsunuz herhalde bu sene sonunda açıklanıcak karar.Fenerin küme düşüp düşmeyeceği,şampiyonluğunun alınıp alınmayacağı o zaman karar verikecek.

Ölü taklidi yapmayın :D

Şampiyonlar liginden elenmesinde UEFA'nın parmağı var TFF'nin kararı değil zaten.FB camiası TFF'yi kendilerini korumadığı nedeni ile serzenişte bulunuyolar.

Bu konu Zerox tarafından düzenlendi(2011-12-09 14:04, 12 yıl önce)
Banned
-3
KeLL : Fenerbahçe'de onu kovalıyor işte, suçlu değilken neden elendik diye, hukuksuzluk var diye. Farkına varman güzel olmuş.

Aslında biraz düşünüp kafa çalıştirsan laf soktuğumu anlardın. Ahh NERDEEEE... :)

Konuyu isterseniz cıvıtmayak BANLANIRIK Ha .Saygılar. :)

** Lütfen kullandığınız kelimelere dikkat ediniz. // Ghlahn
Forum Kuralları

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2011-12-09 19:26, 12 yıl önce)
Görmemişin oğlu olmuş tutmuş ç***** koparmış tarzı bi laf vardır.cincona ithafen söylenmiş heralde bu söz.Adamlar galibiyetsizlikten çıldırmış resmen

Sizin durumunuzu anlatıyor bu video.Her sene ezilmekten , ağlamaktan , zırlamaktan çıldırmışsınız

https://www.youtube.com/watch?v=ofl5K6ENxnA

Ne çabuk unuttunuz canlı yayında ağlayan yöneticilerinizi

https://www.youtube.com/watch?v=QZuX5bM2thA&feature=related

Biz Fenerbahçe yi ne zaman yenicez diye ağlayan taraftar mı istersin

https://www.youtube.com/watch?v=c4uxmo2Nea8&feature=related

** Örnek içeriği sansürlenmiştir. Örnek seçimlerine dikkat etmenizi rica ederim. //Ghlahn

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2011-12-09 19:55, 12 yıl önce)
Banned
-3
Yenilği hamzedemiyorlar :)
Expert
34.0001
ahahah hagi'ye tanrı gibi tapan adamlar hagi defolsun gitsin diyor. cincon olmak böyle bir şey işte :)
Silindi
Expert
34.0001
** Lütfen kullandığınız kelimelere dikkat ediniz. Uyarı Sayınız: II // Ghlahn
Forum Kuralları

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2011-12-09 19:28, 12 yıl önce)
Her maç ***ümüzü kurtaran Rüştü derken?Her Avrupa maçında orta sahadan gol yiyen , sabah Fenerbahçe ile anlaştım diyip akşam beşiktaş ile sözleşme imzalayan kişiden mi bahsediyoruz?

Çirkeflik konusuna girecek olursak 6ndan kalkamazsınız.3 yıl sonra bi kere galip gelmişsiniz zevkini çıkartın.

@Shr evet yenilgiyi hazmedemiyoruz.Bizim gözümüzde Anadolu kulüplerinden bi farkınız olmadığı için nasıl Sivasa, Kayseriye yenilince yenilgiyi hazmedemiyorsak size yenilince de hazmedemiyoruz.

Ahah yöneticiniz canlı yayında ağlıyor lan yönetici.Zırlayan seyircilerinizin resimlerini koysak facebook un resim arşivinden fazla resim çıkar ortaya

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2011-12-09 20:22, 12 yıl önce)
Burda sizin taraftarınız şöyle yapmış yok sizin taraftarınız böyle yapmış diyerek biryere varamazsınız.Türkler futbol konusunda duygusal insanlardır kaybetmeye tahammül edemezler.Sizler Galatasaray(ım)'a laf etmeden önce kendi yaptıklarınızıda araştırın (örnek vermek gerekirse taraftarlarınızın futbocuların arabalarını tekmeleyip kezman'a küfür etmeleri gibi).

Fenerbahçeli olmak sanırım böyle birşey hiçbirşeyi hazmedemeyip siz ama böylesiniz bık bık bık, sizin yöneticiniz böyle bık bık.İlk başta tebrik etmeyi öğrenmek gerek.Bu kadar zor olmasa gerek şunu söylemek "Tebrikler, bize top oynattırmayarak yendiniz ama bunun kadıköyüde var unutmayın", lakin fenerbahçeli kimliğinize büründüğünüzden zor oluyor sizin için böyle cümleler kurmak hep bir yerlerden laf sokma çalışmaları işte klasik fenerbahçe taraftarı (tebrik edenlere lafım yok bu arada)
unknow : Serkan derken birisi ile karıştırıyorsun galiba :)

Konuya dönücek olursak ;

I) Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın 38'inci maddesinin dördüncü fıkrasında; " Suçluluğu hükmen sabit oluncaya kadar, kimse suçlu sayılamaz."

Eğer Fenerbahçenin suçluluğu kanıtlanmış olsaydı şampiyonluğu elinden alınmış olurdu.
Şunu göz önünde bulundurmak gerekiyor, UEFA araştırmalarında Fenerbahçe'yi suçlu bulup Trabzonspor'u şampiyonlar ligine uygun görebiliyorken. bizim TFF bunu yapamıyor işte. Mesele burada =)

Galatasaray'ı galibiyetinden ötürü tebrik ederim. Fenerbahçe'yi hazimete uğratmak için Trabzonspor maçını iple çekiyorum.. =)
Neophyte
-1.7
Abi anlamıyorum bu cincon ne ya? Biz size fenerbostan diyo muyuz? Fanatik değilim ama gerçekten kendinizi tatmin etmek için böyle anaokullu kelimeleri kullanmayın, ha yakışmıyor da değil ağzınıza.

edit: Bir de şunu anlamıyorum bu şike olayları çıktı ve takımlar hala yerinde, Yunanistanda bir şike olayı çıktı adamlar hemen düşürdüler.
Banned
-3
yaw adam çü*** g**** konuşuyor ben uyarılıyorum hadi hayırlısı.!

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2011-12-09 20:19, 12 yıl önce)
Neophyte
26.6001
Merhaba,
Uyarı sadece sözlü uyarıydı. Uyarı sayınıza yansımamıştır. Söylediğiniz kelimeleri içeren mesajlarada gerekli düzenleme yapılmıştır.
AKP nin filtrelemesinden daha filtreci oldunuz yemin ediyorum.Sansürlediğiniz kelimelere bakın yahu yuh valla.

@cani
cimbom ne?gassray gassray cimbombom ne?
Neophyte
26.6001
Merhaba,
Yetkim çerçevesinde kurallara bağlı kalmak durumundayım. Bu platformda gezinenlerin sadece bizler ile sınırlı olmadığını düşünürsek genel görünüm olarak hoş olmayabileceği için ufak bir sansürleme yaptım sadece. O şekilde yazılsada belli oluyor zaten, çıkışınızı normal karşılamadım. Yanlış bir düzenleme yaptığımı düşünmemekle beraber, durumu üst yetkililerime bildirme hakkına sahipsiniz.
İyi forumlar

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.