Demek ki son 11 senedir şampiyon oluyoruz Cyclone un dediğine göre.Kadıköy de 1 puan alıp 3lü çektiren , 3 sene sonra ilk defa maç kazanıp da televizyon kanalında şampiyon olduk diye yazan da Fenerbahçe dir kesin.Tabi tabi...
sahir şike yasasını bosunamı cıkartıyoruz :) aziz baskan para basmasa o yasayı cıkaramayız :D

10 yildan sonra yenince şampiyon olmuş gibi tur attılar yazik yazik acıyorum :D

Banned
-3
!Blues! : sahir şike yasasını bosunamı cıkartıyoruz :) aziz baskan para basmasa o yasayı cıkaramayız :D

10 yildan sonra yenince şampiyon olmuş gibi tur attılar yazik yazik acıyorum :D

https://www.youtube.com/watch?v=JPWrmejtJl0 Lütfen izleyin. :)
Anı yaşayın diyorum sadece.

Yıllardır tutturdunuz yok 6-0 yok bilmem ne?

O zaman şöyle yapalım.

Sizin göremediklerinizi gördük biz...

Türkiye Kupasını saymıyorum bile.

Siz ise gördük sanıp sahaya atladınız.

Saygılar Sevgiler..
Expert
34.0001
yahu anı yaşayın diyen adamlar her muhabbette uefa kupası diyor ama. cinconlular bizi yenince gerçekten kendini bozmuş :)

yutup yetkilisi arkadaş biz yine şampiyonluğa oynuyorduk, şampiyonuz sandık. siz element uydurup şampiyon sanıyorsunuz kendinizi.

*youtube dimi cyclone :)
Son 2 senedir kümeye değil şampiyonluğa oynuyoruz biz bazı takımların aksine.O zamanlar da anı mı yaşıyordunuz yoksa 2000 lere mi takılmıştınız?10 senedir ne zaman yenilseniz "anı yaşadığınız için" uefa kupası ile avunuyordunuz.
Tüm sene boyunca üzerinden milyon tane iş çevrilen Fenerbahçe'yi yendiniz diye anı yaşamaya başladınız , sizden tam olarak bekleneni yaptınız kimseyi şaşırtmadınız.
Durumu özetleyecek bir yazıya burdan ulaşabilirsiniz sayın "anı yaşayıcı" kullanıcılar

https://www.eksisozluk.com/show.asp?id=26460223

*buradan mı olcak acep?Burdan yazsam olmamı?

2 maç yenilince başkan istifa , 2 topçu alınca başkan çok yaşa diyenlere gelsin : **Başkanı metriste, yöneticisinin intihar haberleri her gün medyada, golcüsü rusya'da, ruhu fransa'da.. ama Fenerbahçe hala ayakta. taraftarı hala şampiyonluk hesapları yapıyor oturduğu koltukta.

**Alıntıdır
@Syntax bütün yazıyı okudum adam her konuda haklı, tüylerim resmen diken diken oldu. En iyi döneminde kümede kalma hesapları yapanlar utansın, beni benden alan "başkanı metriste, yöneticisinin intihar haberleri her gün medyada, golcüsü rusya'da, ruhu fransa'da.. ama fenerbahçe hala ayakta. taraftarı hala şampiyonluk hesapları yapıyor oturduğu koltukta." bu cümle oldu.. Söylenecek pek bir şey yok.. Hala bir şeyleri ispatlamaya çalışmak, gerçekleri görmemek sadece acizlik.. Bizler takımımızın dün kötü bir sonuç aldığını ve nasıl oynadığını biliyoruz ama her şeye rağmen oyuncuların ve takımın yanında olduğumuzu belli ediyoruz, bazı taraftarlar gibi ana bacı oyuncularımıza kötü günlerinde küfür edip yönetimi suçlamıyoruz.
Expert
34.0001
Önceden okumuştum, manidardır cincon geçen sene tt arena da ilk maçında yenildiğinde taraftarlarından tut eski yöneticilere kadar bütün camia yönetim istifa demişti. Abdurrahim albayrak tv de ağlamıştı yönetim bıraksın diye. Halbuki alışmış olmanız gerek başarısızlığa. Biz 10 yılın ardından yeniliyoruz, kimsenin ağzından tek bir kötü söz çıkmıyor. Herkes takımına sahip çıkıyor. Fenerbahçeliliğin cinconluktan farkı bu işte.

Kaldı ki ben bu yukarıda yazan nedenlerin arkasına sığınmıyorum, çıkıp yenmemiz lazımdı. Ha cinconlular gardımızı düşük buldular vurabildikleri kadar vurdular, helal olsun. Ama hallaç pamuğuna çevrilmiş bu takımı yendikten sonra kendilerini "şampiyon" ilan edenler çok komik oluyor. Aslında komik olan bizim bunca şeye rağmen hala ligde zirvede olmamız, hala şike yapıyoruz sanırım savcı uyuyor olmalı.

Başkanı metriste, yöneticisinin intihar haberleri her gün medyada, golcüsü rusya'da, ruhu fransa'da.. ama Fenerbahçe hala ayakta. taraftarı hala şampiyonluk hesapları yapıyor oturduğu koltukta.
Silindi
Expert
34.0001
** Lütfen kullandığınız kelimelere dikkat ediniz. Uyarı sayınız: I// Ghlahn
Forum Kuralları

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2011-12-09 19:27, 12 yıl önce)
Hesap yapılan şey şampiyonluk evet doğru ancak şampiyonluk için hangi takıma kaç lira vereceğinin hesabıdır. Ancak bunların peşinde koşarsınız.

Kanıtlı. Belgeli.
Başlığı görünce son maçtan önce 7 avaraj ve 3 puanla geride olmasına rağmen üst tura çıkan Lyon un haberi zannettim ;)

Öncelikle Galatasaray camisanını galibiyetinden ötürü tebrik ederim.
Fenerbahçe bu kadar yıpratılması üzerine kendisine karşı alınan galibiyetin bu kadar sansasyonel şekilde lanse edilmesi ve tüm olumsuzluklara rağmen elindekiler ile en iyisini yapmaya çalışıp zirvede bulunmasıyla ne kadar doğru bir taraftarlık tercihi yaptığımı bana bir kez daha göstermiş oldu.
Banned
-3
unknow : Başlığı görünce son maçtan önce 7 avaraj ve 3 puanla geride olmasına rağmen üst tura çıkan Lyon un haberi zannettim ;)

Öncelikle Galatasaray camisanını galibiyetinden ötürü tebrik ederim.
Fenerbahçe bu kadar yıpratılması üzerine kendisine karşı alınan galibiyetin bu kadar sansasyonel şekilde lanse edilmesi ve tüm olumsuzluklara rağmen elindekiler ile en iyisini yapmaya çalışıp zirvede bulunmasıyla ne kadar doğru bir taraftarlık tercihi yaptığımı bana bir kez daha göstermiş oldu.

Serkan abi aslında fenerbahçe bence hiç para ile maç alıp hile ile oynamak yaparlarsa sonucu bu yıpranma ne olcakki yapmasalardı.Anlının teri ile oynasalardi bizmi dedik şike yapın diye demekki şike yapmasalar belki biz şampiyon olcaktik mesela :)
Serkan derken birisi ile karıştırıyorsun galiba :)

Konuya dönücek olursak ;

I) Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın 38'inci maddesinin dördüncü fıkrasında; " Suçluluğu hükmen sabit oluncaya kadar, kimse suçlu sayılamaz."

Eğer Fenerbahçenin suçluluğu kanıtlanmış olsaydı şampiyonluğu elinden alınmış olurdu.
Silindi
Journeyman
6.4
alırlar mı? üstü kapatılacak yine bi şekilde
Banned
-3
unknow : Serkan derken birisi ile karıştırıyorsun galiba :)

Konuya dönücek olursak ;

I) Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın 38'inci maddesinin dördüncü fıkrasında; " Suçluluğu hükmen sabit oluncaya kadar, kimse suçlu sayılamaz."

Eğer Fenerbahçenin suçluluğu kanıtlanmış olsaydı şampiyonluğu elinden alınmış olurdu.

Kusura bakma kariştirdim.Suçlu deilse neden şampiyonlar liginden elendiler :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.