Volkan gene yaptı yapacagını.Zaten baskıda cok vardı.Normal bir yenilgi gibi geldi bana.. =)
Fenerin havasi anca Türkiye liginde :yes
zaten herşeye birşey bulursunuz.siz bizi yenseniz ligin Türkiye'nin kralı ilan ederdiniz kendinizi.Fener yenince havası Türkiye liginde.geçen seneden 9 futbolcumuz sahadaydı.sadece fark Aragones ve Zico oyun sistemiydi.Aragones olmasa daha büyük başarı elde edebilirdik.
Silindi
Expert
6.3
Geçen Sezon yendik diye biliyorum..
Olsun artık Galatasaray'ımızın Uefa kupasındaki maçlarını izlersiniz. Bizim maçlarımız Fenerbahçeninki gibi değildir zevk verir insana. :)
inşallah hadi hayırlısı.. tromso gibi olmasında :) web sitenizde "5 olmassa saymayız" demiştiniz adamlar elemişlerdi sizi :D adamların amblemini bile netten bulamamıştım yafs zuhauha işe bak uuahsuahs :D
Expert
34.0001
aslanın avrupada kediye dönmesi zevk verir insana kaçırmayız merak etme =)

hala fb den bişey bekliyenler varsa, hayalleri yıkılıcak üzülüyorum :D
Siz meraklanmayın zaten grup maçlarımızı izlemişseniz görmüşsünüzdür. :)
Chad : 6saraylıların tek sevinç günü dündü işte napsınlar yasık onlarada :D aragones olduğu halde 4 tane yediler zuhahuahz beşiktaşta öyle yenicez diye gelip döt olanlardan uaheuahea :D ancak boş boş ötüp çirkeflik yapmasını bilirler. Adamlar turuncu formayla geldi yine tanıdık ve yine fark attık. üst turda milan fln çıkınca görücez sizi dasdsdas
Bizim için milan falan farketmez sonuçta biz milan la oynayabilcek seviyeye geliyoruz ya siz!Ayrıca Milan'da gelse kesinlikle eleriz.Milan adam gibi top oynamıyor.
bilioruz bilioruz seviyenizi anlatmana gerek yokki yafs :D ama dikkat et tromso çıkmasn maazallah sonra taklaya gelmeyin yine uhuhuu :D
ueheueheueu:D:D:D:D yine yenildiler
neyin tartışmasını yapıyosunuz ki türkiyenin en büyük takımı galatasaray :)
Tabi buna kim inanır kadir inanır :D 4. Golü yiyince arda hüngür hüngür ağladı yavrum üzüldüm görünce :D
Master
59.2997
Maç sona erdi ve konu her zamanki maç başlıklarındaki gibi sapmış. Kilitlendi.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.