Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

3 oldu.
maçtan sonra fena bi çatışma çıkar kesin sitede :utangac1
Ne denilebilir ki?

Kırmızı Kart boşuna verildi.Bizim takımdaki oyuncular şut üstüne şut bi gol pozisyonu yapamadılar.1.golü yedikten sonra toparlanmaya çalışan takım 2.golle dağıldı.Napıcağını şaşıran takım 3.golü yedi.

İşin ilginç tarafı Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde böyle oynamıyor Lig maçlarında daha iyi oynuyor..
Fenerlilere Geçmiş Olsun Geçirenler Saolsun.

Açın Gözlerini Bakmayın Şaşı Alayınız Gelse Yıkamaz Şanlı Beşiktaşı...
Michaell : Kazım da kırmızı yedi. O kadar uğraştık maçı izlicez die maçı izlemeye başladım tam bir kırmızı 2 gol yedik. Kapattım sonra xD

Facebook'tada dediğim gibi, senin her dokunduğun olay olumsuz oluyo :yes ama buna dokunduğun iyi oldu :p :p

Bir Beşiktaş'lı olarak FenerbahçeSK'ya geçmiş olsun dilerim ;-)
Geçmiş olsun fener :)
Bu maçın daha farklı skorla bitmesi gerekiyordu aslında 3 az oldu. Beşiktaş'a helal olsun. Yarın liderliği tekrar ele geçireceğiz.
Yarın galatasarayın kimle maçı var ?
Manisasporla İstanbul'da.
Yeniden lideriz ozaman :) saat kaçta maç?
Aslan heryerde aslan =)
Master
59.2997
Eh aslan 1-1 berabere kaldı Manisaspor ile. Liderlik başka bahara kaldı maalesef..
fenerin yaptığı ortayı gol yapamadı aslan : ) bu hafta en karlı sanırım beşiktaş.
Master
59.2997
Trabzon'un da 3-1 yenilmesi üzerine en kârlı çıkan ekip Beşiktaş oldu. Fenerbahçe de oyunculara her yedikleri gol başına 20'şer tane şınav çektirmiş Daum. Şınav cezasından çok yapıcı kararlar almayı düşünmeli bence, umarım ilerki zamanlarda bu tutumunu sürdürmez.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.