nasıl fenerbahçenin oyununa söz söylenmezse beeşiktaşın taraftarına hiç bir söz söylenemez :) gecekondu sonra çarşı türkiyenin en baba taraftarları :D
Bende katılıyorum Fox'ta verilmemeli nededi maçın her dakikasında altta reklamların çıkıp ekranın yarısını kapsaması ve bu reklamların pozisyon olan yerlerde olması. Adam akıllı maç izleyemedik.
bi şutda kimdi santos yada alex gitti kaleciyle karşı karşıya vurduğunu göremedim reklamdan :S
Şaka'yı bırakalım :) Tüm Fenerbahçelileri en içten düşüncelerimle tebrik ederim :)
Maçın en iyi taraftarı Beşiktaştı söylediği beste "Her zaman her yerde en büyük kartal"; Fenerbahçemizin yıllardır söylediği bir tezahurat'tır. 1-0 olunca herkes sustu, 2-0 oldu ve Beşiktaş taraftarı stad'ı terk etti. İşte en iyi taraftar bu taraftar.
Silindi
Moderators
21.9001
Tymaron : Bende katılıyorum Fox'ta verilmemeli nededi maçın her dakikasında altta reklamların çıkıp ekranın yarısını kapsaması ve bu reklamların pozisyon olan yerlerde olması. Adam akıllı maç izleyemedik.
Çok haklısın yemin ediyorum var ya delirdim geri zekalılar atakları bölüyor sırf reklam maçtan çok reklam

@Basic santos vurdu gögsüne alıp
yendik falan ama Güiza gene yalnızları oynadı. acil hızlı bi stoper lazım. sağ-sol pek çalışmadı ama sakatlıklarında payı var tabi. neyse henüz erken olmasına bağlayalım, inşallah geçen seneki gibi bir facia yaşamayız. ayrıca ölümüz bile kargalara yeter, tekrar gördük.
tipik nexima yine tribüne oynuyo :D:D
xD
Guizanın yalnız kalmasıyla stoperin ne alakası var :D
onunla alakası olduğunu söylemedim ki zaten :D ama öyle demişim gibi görünüyo evet =)
Nexima yanlız kaldı yine :D hemen bi WorldBuilder alalım :p
ahah. :D bir Fenerbahçeli dünyaya bedeldir. :p
2. yarının ilk 20 dakikasının sonunda kupanın Beşiktaşın olacağını düşündüm ama verilen penaltı sonucu ve 1-0 öne geçmemiz kupayı alcağımız yönünde inancımı kuvvetlendirdi.
Maçları verecekseniz Stara veya NTVye verin.. 'Bizden kaçmaz'ın yayınlandığı bir kanala maç veriyonuz yahu..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.