Herkes buyuk konusdu demekkı GALATASARAY
Kupa macındakı gıbı duduklucez gene :D
Hakemle BızıM Puanları Yemeselerdı Ne Guzel Sampıyonlukta Bızde Aynı Heyecanları Yasıcaktık..Ama Gıdenler Gerı Gelmıyor(Bjk)..Maca Gelınce Bu Macta Bırısı Kazanır Dıyemıcem Cunkı 3 Sekıldede Bıtebılır..Beklıyıp Gorucez..
_BlackWolf_ : Kupa macındakı gıbı duduklucez gene :D

Tebrikler maçı kazanma isteğinizi bu kadar tahrik edici bir şekilde gösterdiğin ve konunun akışını değiştirmeye yönelik mesajın için. Şu anda benim gibi beyninde bir şeyler düşünüp bunları klavyesine yansıtmayan kaç kişi vardır bilmiyorum.
İyi oynayan takım kazanır.

Ama herkes kendi bildiğini okduğu için GS diyorum..
Fenerbahçe sürpriz yapacak farklı bir skor alacak gibi bir his var içimde :)
Ee kimse bir şey yazmamış.Galatasarayım yendi len :D
ehehehehe GALATASARAY yencek tabi helal olsum aslanlarım
Neymiş demek ki; Herkesin içine doğan gerçekleşmiyormuş. Galatasaray'ımız farklı kaybedecekmiş :) Sen farkı bırakta düzgün bir futbol oynamaya çalış. Dün akşam resmen sildik rakibi sahadan. Tüm Fenerbahçe camiasına ve taraftarlarına çok büyük geçmiş olsun.
Galatasaray haketti kazandı yardırdı,kimin takımı be..
Ne mütevazı taraftarız pee.Fenerbahçe yenseydi bu topic up master hatta grandmaster olmuştu. :) yalansa yalan diyin ?
Bilo Aga yanlış düşünüyorsun.Gs'lilerin %95'i halen şokta olduğu için cevap yazamıyorlar :D
:D hmm bak bunu hiç düşünmemiştim.
El-Kaide esas sen yanlış kurguluyorsun. Biz hiç bir zaman için olayları fenerbahçe taraftarları kadar abartmıyoruz. Şunu söyliyeyim ben sana; Siz ligin ilk haftası bizi yenin bak gör dışarıda nasıl millet tura çıkar daha ilk haftadan.
Hocam işi espiriye vurun boşverin :D cim bom pee

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.