Expert
34.0001
Pekala, hepsi asist yapmayı seviyor ama Alex asist kralı, burda bir hata yok mu sencede :) Sezon başında her alınan futbolcu 10 alex ederken, sezon sonunda Alex hepsini ezdiğinde saydığın bahaneler başlıyor zaten. Yok pozisyonları farklı, yok forvetler yeteneksiz. Satırlarca yazmışsın da, boş konuşuyorsun kusura bakma. Quaresma ya tekme atanlar, alex olunca ayaklarını çekiyor dimi :) Veya Alex sadece Türkiye liginde kendini gösterebiliyor diyorsunuz, sizin oyuncularınız başka bir ligde mi? Onlarda Türkiye liginde kendini göstersin :) Saçma sapan konuşuyorsunuz.
KeLL : Pekala, hepsi asist yapmayı seviyor ama Alex asist kralı, burda bir hata yok mu sencede :) Sezon başında her alınan futbolcu 10 alex ederken, sezon sonunda Alex hepsini ezdiğinde saydığın bahaneler başlıyor zaten. Yok pozisyonları farklı, yok forvetler yeteneksiz. Satırlarca yazmışsın da, boş konuşuyorsun kusura bakma. Quaresma ya tekme atanlar, alex olunca ayaklarını çekiyor dimi :) Veya Alex sadece Türkiye liginde kendini gösterebiliyor diyorsunuz, sizin oyuncularınız başka bir ligde mi? Onlarda Türkiye liginde kendini göstersin :) Saçma sapan konuşuyorsunuz.

nokta. :)
Şunu eklemek istiyorum..
Sivas maçını izledim hatta Trabzon macından cok sivas maçını izliyordum, Böyle komedi, baskı olmayan bariz bi şekilde verilmiş maçı, şüphe uyandırılmaması için attırdıkları 3 golu, bunların hepsi aşikar bi şekilde ortada bence. Kabul etmek yada etmemek, tüm bunlar taraftarların, futbol severlerin görüşleri, hepsine saygı duyuyorum.
Fenerbahçe taraftarını tebrik ediyorum..
Şöylede bir durum var, SPOR adı altında yapılan bu aktiviteye hile, şike para karıştırıyorlar ya, milyonlarca taraftarın heyecanını, spor klublerinde calısan yüzlerce, binlerce insanın emeklerine, saygı duyulmadan, Koskoca bir HİÇ'miş gibi hareket ediyorlar ya ona üzülüyorum.
Şunada eminimki fenerbahçe taraftarıda bu durumun farkında, sadece kabul edemeyenler var. Ter akıtan emek veren herkeze saygım sonsuzdur.
Aziz'le değil azimle inşallah..

NOT: Bu yazdığım tamamiyle kişisel görüşümdür, belki bende Trabzonspor'lu olduğum için böyle düşünüyorum böyle kabulleniyorum, buda bir bakış açısıdır, saygı duyarım.

Bu konu Kanglaoo tarafından düzenlendi(2011-05-23 20:10, 12 yıl önce)
Novice
12.5
Türkiye'de Fenerbahçe maçlarına koskoca 17 kulüpte 2 tane satan takım var dediniz.Merak ediyorum TS için ne düşünüyorsunuz ?

İBB maçında Hasagic'in oynaması ve Can Arat'ın yaptığı hata,
Karabük 8 eksikle maça çıkması ve yedek kalecilerinin yaptıkları olaylar,
Bursa ve Antep'in (tabi Antep maçı belki hakem yüzünden öyle geçti ceza sahasındaki faul olmayan pozisyona penaltı ve kırmızı kartı es geçmek ayıp olur) kafa karıştıran oyunları,
Buca maçında ki eksikler ve son yedikleri yine kafa karıştıran gol.

Buradan TS'ye maçı sattılar demiyorum ama hiç bir deliniz olmadan şike demenizde sizin türk sporuna yaptığınız en büyük kötülüktür.
Kanglaoo : Şunu eklemek istiyorum..
Sivas maçını izledim hatta Trabzon macından cok sivas maçını izliyordum, Böyle komedi, baskı olmayan bariz bi şekilde verilmiş maçı, şüphe uyandırılmaması için attırdıkları 3 golu, bunların hepsi aşikar bi şekilde ortada bence. Kabul etmek yada etmemek, tüm bunlar taraftarların, futbol severlerin görüşleri, hepsine saygı duyuyorum.
Fenerbahçe taraftarını tebrik ediyorum..
Şöylede bir durum var, SPOR adı altında yapılan bu aktiviteye hile, şike para karıştırıyorlar ya, milyonlarca taraftarın heyecanını, spor klublerinde calısan yüzlerce, binlerce insanın emeklerine, saygı duyulmadan, Koskoca bir HİÇ'miş gibi hareket ediyorlar ya ona üzülüyorum.
Şunada eminimki fenerbahçe taraftarıda bu durumun farkında, sadece kabul edemeyenler var. Ter akıtan emek veren herkeze saygım sonsuzdur.
Aziz'le değil azimle inşallah..

NOT: Bu yazdığım tamamiyle kişisel görüşümdür, belki bende Trabzonspor'lu olduğum için böyle düşünüyorum böyle kabulleniyorum, buda bir bakış açısıdır, saygı duyarım.

noktayı koymuşsun.
Mortal : Türkiye'de Fenerbahçe maçlarına koskoca 17 kulüpte 2 tane satan takım var dediniz.Merak ediyorum TS için ne düşünüyorsunuz ?

Bursa ve Antep'in (tabi Antep maçı belki hakem yüzünden öyle geçti ceza sahasındaki faul olmayan pozisyona penaltı ve kırmızı kartı es geçmek ayıp olur) kafa karıştıran oyunları,

Buradan TS'ye maçı sattılar demiyorum ama hiç bir deliniz olmadan şike demenizde sizin türk sporuna yaptığınız en büyük kötülüktür.

Son nokta bu olmuş.

Sivasa maçi satti diyen futbol bilmeyen biridir , buda benim kişisel görüşümdür ;)

Acılarından 10 yaşındakı çocugu döven bir camia görmemiştik bu sene görmüş olduk , geçen sene bizim yaşadiğimiz ayni duyguları şuanda trabzonlu arkadaşlarimiz yaşiyor , hepsine geçmiş olsun fazla üzülmesinler 1-2hafta sonra yavaş yavaş kendilerini gelirler :)

Şunuda eklemek isterim , daha neyin tartışmasını yapiyorsunuz anlamadım
ŞAMPİYON KIM? FENERBAHÇE
EN BÜYÜK KİM? FENERBAHÇE

Daha fazla söze gerek yok bence , esenle kalın!
fenerbahçe oleyyy fenerbahçee :))
Fangorn :
Mortal : Türkiye'de Fenerbahçe maçlarına koskoca 17 kulüpte 2 tane satan takım var dediniz.Merak ediyorum TS için ne düşünüyorsunuz ?

Son nokta bu olmuş.

Sivasa maçi satti diyen futbol bilmeyen biridir , buda benim kişisel görüşümdür ;)

Acılarından 10 yaşındakı çocugu döven bir camia görmemiştik bu sene görmüş olduk , geçen sene bizim yaşadiğimiz ayni duyguları şuanda trabzonlu arkadaşlarimiz yaşiyor , hepsine geçmiş olsun fazla üzülmesinler 1-2hafta sonra yavaş yavaş kendilerini gelirler :)

Şunuda eklemek isterim , daha neyin tartışmasını yapiyorsunuz anlamadım
ŞAMPİYON KIM? FENERBAHÇE
EN BÜYÜK KİM? FENERBAHÇE

Daha fazla söze gerek yok bence , esenle kalın!
Bizim amacımız amigoluk değil, adalet. Kendince birşeyler anlatmışsın izah etmeye calışmışsın ama sonuna eklediğin düşük kapasiteli sözlerin anlamı ne? En büyük falan? neyin büyüklüğünden bahsettiğini anlamadım =)
KeLL : Pekala, hepsi asist yapmayı seviyor ama Alex asist kralı, burda bir hata yok mu sencede :) Sezon başında her alınan futbolcu 10 alex ederken, sezon sonunda Alex hepsini ezdiğinde saydığın bahaneler başlıyor zaten. Yok pozisyonları farklı, yok forvetler yeteneksiz. Satırlarca yazmışsın da, boş konuşuyorsun kusura bakma. Quaresma ya tekme atanlar, alex olunca ayaklarını çekiyor dimi :) Veya Alex sadece Türkiye liginde kendini gösterebiliyor diyorsunuz, sizin oyuncularınız başka bir ligde mi? Onlarda Türkiye liginde kendini göstersin :) Saçma sapan konuşuyorsunuz.

Boş konuşuyorsun demişsin de okduğunu anlamadığın için boş gelmiş olabilir mi ? Oraya Xavi ve Iniesta'yı süs olsun diye yazmadım.Önce onları hangi manada yazdığımı algıla sonra boş mu dolu mu olduğuna karar ver.Gerçi anlayacak olan adam şimdiye anlardı.Futbol zekanı da Messi hakkında söylediklerinle belli ettin.Bu yazdığım yazılar anlaman konusunda ağır geliyorsa minik ve zihni zorlamayan kitaplar okuyarak başlayıp ilerleyen zamanlarda kademeyi yükselterek bu cümeleleri anlayacak seviye gelirsin.Zor değil bunu başarabilirsin.Hatta sana bir güzellik yapıp ben yazıyım o hikayeyi. :) Aklıma tam senin anlayabileceğin türden fikir geldi.İşim bitince yazarım :)
Kanglaoo : Bizim amacımız amigoluk değil, adalet.

Sadece gülücük :)
Herkes farklı kişilerin iletilerini alıntı yapıp nokta koymuşsun diyorlar :D

Hangisi gerçek nokta anlamış değilim :D
Expert
34.0001
tedbunndy :

Boş konuşuyorsun demişsin de okduğunu anlamadığın için boş gelmiş olabilir mi ? Oraya Xavi ve Iniesta'yı süs olsun diye yazmadım.Önce onları hangi manada yazdığımı algıla sonra boş mu dolu mu olduğuna karar ver.Gerçi anlayacak olan adam şimdiye anlardı.Futbol zekanı da Messi hakkında söylediklerinle belli ettin.Bu yazdığım yazılar anlaman konusunda ağır geliyorsa minik ve zihni zorlamayan kitaplar okuyarak başlayıp ilerleyen zamanlarda kademeyi yükselterek bu cümeleleri anlayacak seviye gelirsin.Zor değil bunu başarabilirsin.Hatta sana bir güzellik yapıp ben yazıyım o hikayeyi. :) Aklıma tam senin anlayabileceğin türden fikir geldi.İşim bitince yazarım :)

Anlatacağı materyal, savunacağı düşünceler kalmayan insanların ilk başvuracağı yöntem çemkirerek karşındakine saldırmaktır zaten. Nedense şaşırmadım bu hareketlerine :)

Ronaldo yla ilgili konuya alıntılandığın mesajda cevap vermişim dimi ben :) Ronaldo nun R si geçmiyor :) Bu kadar komik olma lütfen.
Amacım amigoluk olsa çok değişik şeylerde yapabilirim emin olabilirsin.
Bu sezon Türkiye spor toto liginde en iyi takım kim? Fenerbahçe , kupasinida yaklaşik 1saat önce müzesini götürdü. ;)
Bu sezonun en büyük takımı kim oluyor o halde Trabzon mu? :)

Alex'e laf atanlar istatistiklere bakmalarini öneririm , koşmayan , yatan bir oyuncu bukadar iyi bir istatistik tablosu çikartabiliyorsa koşarak neler yapacağini düşünmeye başlayabilirsiniz.

Maçtan sonra trabzonda , rizede , samsun(kısacası karadeniz bölgesi) ve izmirde yaşanan olaylardan utandım , gerçekten yazıklar olsun.10dan fazla yaralı varmış , bir sporu bukadar ciddiye alanlar var bunlara insan demeye kendime yakıştıramıyorum.

Adaletten bahsedenler geçmiş senelere bakarak Fenerbahçe kasıtlı olarak verılen hataları görebilirler , hatta bu sene oynanan Gaziantep maçinada bakabilirler.

Karabük , Fenerbahçe karşisinda oynadiği futbol ile Trabzon karşisindaki oynadiği futbola bakin , ondan sonra adalet aramaya kalkışın.

Anlamadiğim nokta daha neyi tartişiyoruz başliğin ismi " kim şampiyon olur ? " Kımın şampiyon olduğu belli değil mi şuanda? Oyunculari eleştirin veya kupayi hak ettimi etmedimi değil başlığın ismi , Türkiye'nin 3/4 göre hak etmedi 1/4'üne göre hak etti.

Biz bize yeteriz çünki Fenerbahçeliyiz.
"Geçen sene bir golle bir tane şampiyonluğumuzu aldınız, biz de sizden bir golle 28 yıllık hayalinizi aldık..."

Fazla söze gerek yok. futboldan biraz anlayan birisi at gözlüklerini bi kenara bırakırsa neler döndüğünü anlar. antep'in, karabük'ün, buca'nın bize karsı gösterdiği çirkefliğe karşın Ts'den yedikleri gollere bakılması yeter. sonra da Fenerbahçe şikeci olur. denizli'de ve geçen sene yapardık yapacak olsak.
Sanki bu sene bizden iyi futbol oynayan takım mı vardı ki şike işe şampiyon olduk? gerek kadro kalitesi, gerek oyun olarak rakiplerden çok üstündük. Ts'yi evimizde eze eze yendik, Beşiktaş'ı ve Gs'yi yendik stadlarında. Selçuk'un golüne maçı sattı diyenler de geçen sene ki Leo Franco'nun yediği gole baksınlar, Gs'yi de alacak değiliz ya. Alex konusuna hiç girmiyorum, adam geldi seneler oldu ligi alt üst etti hala Alex tartısılıyor. Alex, Türkiye ligine gelmiş en büyük topcudur. bunu yaptıklarıyla da belli ediyor zaten. bok atmayı bırakalım.
Novice
12.5
Kalecinin şike yaptığını iddia edenler birde şu maçı izlesinler dikkatlerini çekerim Beşiktaş'ın kalecisi şuanda Sivas'taki kaleci Korcan'dır

https://www.youtube.com/watch?v=JrR05Iiu5CE&feature=related

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.