Birkaç tane de gereksiz oyuncu var bence ;)
Teknik Direktör Değiştimi Oyuncularda Değişiyor Yani.Yeni Direktör Ayarlıyor kadroyu.Futbolcuların durumuna göre değiştirirler zaten .
Zu ha ha ha doğru ya :p
Nerelere daldım ben gene :D
Sağol Andain uyandırdın beni :D:evet:alkis
Andain : Nasıl gereksiz Oynanmasamıydı? :D Ya Fatih Terim'in Suçu yaa Teknik Direktör Değişsin Milli Takım Daha Bir Kalite Olur.

İyi Ülkelerle Oynamak daha zevkli olur.
Ama iyi üllkeler de bizim şu an ki takıma daha iyi bir :oynas yani ;) :D
Ama en azından izleriz bize :oynas larını :D :kikirik :D

Adamlar da iyi oyuncu iyi tekink direktör var.Öyle değil mi?
Futbol nedir biliyor adamlar :D

Bu konu M.Ceritoglu tarafından düzenlendi(2007-09-09 14:00, 16 yıl önce)
M.Ceritoglu : Ama iyi üllkeler de bizim şu an ki takıma daha iyi bir :oynas yani ;) :D
Ama en azından izleriz bize :oynas larını :D :kikirik :D

dediğinden birde birşey anlayabilsem ?
@DoomSword
+15 Vallahi basketbola karşı düşündüklerim senin yazdığın cümlelerle birebir dünkü maçtan sonra futbola karşı da böyle düşünmeye başladım.%100 haklısın ;)
EVET +1

Bilmeyenler için !:
+1 katılıyorum sana demek !

Bu konu M.Ceritoglu tarafından düzenlendi(2007-09-09 14:03, 16 yıl önce)
+1 +1 demekle ne yapmaya çalışıyorsun

sen kime bindiriyorsun ? sana bi bindiririm. !
Türk Futbolu İlerlemiyor Tam Tersine Geriliyor. Başta ki Adamlar Kalitesiz Olunca, Oyuncularında Pek Bir Suçu Olmuyor.Türkiye Lig'inde de Durum Aynı.Ligin Başındaki Başkanda,Takımın Başındaki Başkanda, Teknik Direktorlerde Berbat.Hakemlere Girmiyorum Bile. Lisanslarını Sanki Bakkaldan Almış Hepsi :)

Bugune Kadar Sevdigim 2 Hoca Vardı.Biri Milli Takım'ın Başındaydı.Diğeride Galatasaray ve Beşiktaşı Şampiyon Yaptıktan Sonra Gönderildi.
Bunlar;
1)Şenol Güneş
2)Mircea Lucescu

Ve Galatasaray'ın Yaptıgı En Berbat Hareket.Fatih Terim'i Başa Getirmek İçin Lucescu'ya Kapıyı Gösterdiler.Zaten O Günden Bugüne Zor Toparlandık ve Biraz Daha Borçlandık.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.