Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

PSV 0 - 0 Fenerbahce

Evet Beyler Sizce Bu Sonuc Fenerbahceyi Ne Yonde Etkiledi İyi Bir Sonucmu Yoksa Kotumu ?

Bence Fenerbahce İcin Cok İyi Bir Sonuctu Bu Gidişle İnter ve Fenerbahce Cıkar Gibi Geliyor Bana

Sizin Gorusleriniz Neler ?

Bu Arada Stadda Turkiye Sesleri Yankılandıgı İcin Fenerbahce Taraftarına Tesekkurler
Adept
4.3
Gayet iyi bence sonuç olarak.

Bu arada, maç çok zevkli idi, hareketli ve bol pozisyonlu bir maçtı, keşke gol de olsaydı. :)
Şimdi herşeyden önce Fenerbahçemizi kesinlikle tebrik ediyorum.. Bu inanılmaz değişimin sebebi nedir bilmiyorum ama 3.maçımızdada Avrupa takımları gibi oynadık. Gerçekten Fenerbahçe Şampiyonlar liginde ayrı bi hava yakalamış durumda.. Özellikle Roberto Carlos'un varlığı diğer futbolcularıda bu yönde cesaretlendiriyo.. Yani bugun gözlemledigim kadarıyla PSV'den çekinen Bir Fenerbahçe değil tam tersine Fenerbahçeden çekinen bir PSV vardı.. Gayet güzel oynadık.. Lakin Deivid neden atıldı hala anlamış değilim.. Pozisyonu düzgün göremedim tekrarındanda bişey anlamadım. Direk Kırmızı Kart çıkarttı.. Bana cok agır gibi geldi karar ancak hiç itiraz etmedi oyuncular.. Bu yöndende acaba dedim göremedigimiz cok sert bi müdahale varda bizmi anlayamıyoruz tv'den.. Herneyse bugun cok iyiydik ancak Kadıköy'de

Lugano

Deivid

gibi isimler olmıcaklar.. Ancak benim düşünceme göre Lugano'nun boslugunu Can Arat yada Önder Turacı cok güzel doldurur.. Deividin boslugunuda Bir Alex-Tümer ikilisi kaparsa birde üstüne Kezman o maçta patlama yaparsa ( ki yapıcak aşırı derecede güveniyorum ) PSV bugünkü kadar şanslı olamıcaktır..

Değinmeden geçemicem Semih bu maçta çok gol kaçırdı ve izleyenlere bir kez daha asla 90 dakika futbolcusu olamıcanı gösterdi.. Semih çok iyi bi yedek.. Ama oraya kadar.. Daha ileri gidemiyor malesef.. Sonradan girip cok maç kurtarabilir ama kesinlikle ilk 11 de verim alınabilicek bi golcü değil..

Şahsi görüşlerimi yansıttım (: Umarım 2.tura çıkarız..
1. Fenerbahçe
2. PSV Eindoven
3. Inter
4. CSK Moscow

Gruplar bitince anlayacaksınız.

Fenerde bir sorun yok, Son 25 dk da Aurelio ve Deniz'e verdikleri mücadelelerden dolayı tşk etmek gerek.

Ben GS liyim bu arada (:
Bence

1.Inter
2.Fenerbahçe
3.PSV Eindhoven
4.CSKA Moskova

olur.
Silindi
Members
0
Fenerbahçem artık tam bir avrupa takımı gibi oynuyor.
Kolay kolay yenilebilecek bir kadro değil artık.
Başta Carlos, Alex ve Gökhan olmak üzere tebrik ediyorum kendilerini.

Silindi
Members
0
Her maça 3 4 parağraf yorum yapardım da bu maça gerek yok.Zira herşey ortada :)

Hakem yüzünden 3 puanı kaçırdık(Haksız kırmızı kart, verilmeyen penaltı)
Kalan 1 puan bizim olsun onada şükür.
Fenerbahçem bu gruptan artık rahat çıkar.Çok büyük bi avantaj yakaladı.

Bu akşam Beşiktaşımıza da başarılar dilerim.Umarım İngilizleri gömerler İnönüye de bizi biraz mutlu ederler.
Öncelikle Fenerbahceyi avrupada oynadığı futboldan dolayi tebrik etmek lazim.
Maçtaki gözlerimleme göre michaell inde söylediği gibi kırmızı kart pozisyonunununda kasti olarak bir hareket yoktu belki sarı verilebilirdi ama kırmızı biraz ağır geldi gibi. Penalti pozisyonu tartışılabilirdi vede ek olarak maçın son saniyelerinde 4 e 2 yakaladıgımız pozisyonda 93:50 i gösteriyordu düdük çaldı .

Tüm TÜRK takimlarına başarılar dilerim.
Silindi
Journeyman
6.4
ben Fenerbahçe'nin yanında U-s üyelerini tebrik ederim ender rastlanan bir konu spor konuları genelde tartışmalı geçtiği için biraz şaşırdım
Benım Kendı Sahsi Dusuncelerım Soyle Bıraz Elestırıde Buluncam Yalnız. Sımdı Fenerbahce Interı Devid Attıgı Golle 1-0 Yendi Helal Olsun Hakkımızdı Kazandık. Sonra CSKA Moskova Macında 1-0 Ondeyken Sahsı Yapılan Ikı Hata Sonucu 2-1 Oldu Ve 2-2 Bitti Mac. Futbolcumuzun Canı sag Olsun Cunku Butun Mac Hıc Top Kacırmadı Sadece Ikı Tane Hata Yaptı Ama Ikı Hata Cok Pahalıya Patladı olsun Top Bu Napalım. Sonra Dunku Maca Gelelım Fenerbahce Bu 2 Mactada Oldugu Gıbı Dun Cok Basarılı Bır Oyun Sergıledıler Ve Kazim Colin Oyuna Gırdıkten Sonra Fenerbahce Buyk Bır Ihtımal Gol Atar Diye Dusundum Ama Olmadı. Dun Fenerbahcemızın Hıc Hatası Yoktu Ve Superdi. Buraya Kadar Hersey Tamam Hersey Cok Guzel Ama Avrupada Oynadıgı Futbolu Fenerbahce Neden super Ligte Oynıyamıyorum Ben Bunu Anlıyamıyorum. Sadece Dun Sansızlıktan Dolayı Gol Atamadık Berabere Kaldık CSKA Macındada Ikı Sahsı Hata Yuzunden Berabere Kaldık. Ama Super Ligte Karsımızda Avrupada Fırtına Estıren Fenerbahceyi Goremıyorum. Bence Takımın Avrupada Oynadıgı Gıbı Turkıyedede Aynı Sekılde Top Oynaması Lazım. BJK'a Basarılar Dılerım Umarım Kazanırlar.
Silindi
Moderators
21.9001
Tymaron : Avrupada Oynadıgı Futbolu Fenerbahce Neden super Ligte Oynıyamıyorum Ben Bunu Anlıyamıyorum.

Süper Ligde suana kadar oynadığımız bütün maçlarda rakip futbol oynatmamaya calisti.yani 10 kisi kapanıp kontra yapmaya calıştılar.Sert futbollarıyla oyuncuları dövdüler hakemlerde buna göz yumunca ortaya böyle bi manzara çıktı.Bütün maçlara bi de konya maçına bakıyorum arada iki büyük fark var birisi erkek gibi adam gibi futbolunu oynamaya gelmiş bir konyaspor ve otoritesi olan bir hakem.Ve sonuç ortada.Fenerbahçenin derbilerdeki başarısıda bundan kaynaklanıyor.Çünkü Gs,Bjk,Ts gibi takımlar kapanmıyorlar.Hadi onlarıda geçtim.İnter,Csk,Psv gibi takımlar.Ve ortaya konan futbol ortada.

Ha bu bir bahanemidir ? Asla...

Teknik ekip bu soruna bir çare bulmak zorunda, aksi taktirde bu ligde işimiz çok zor.
Silindi
Moderators
21.9001
Fenerbahçe'yi tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Sıra sende aslanım.

Michaell : Fenerbahçenin derbilerdeki başarısıda bundan kaynaklanıyor.
Derbilerde de bir başarılı ki sorma :D
Mack : Fenerbahçe'yi tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Sıra sende aslanım.

Michaell : Fenerbahçenin derbilerdeki başarısıda bundan kaynaklanıyor.
Derbilerde de bir başarılı ki sorma :D

Deilmiyiz ? İstersen son yılların istatistiklerine bak ibocum (:
Silindi
Journeyman
0
Ben baktım Buğra sende bak istersen. Son istatistikleri diyorsan toplamda olduğu gibi 2000-2001 sezonundan itibaren Beşiktaş ile Fenerbahçe ile yapılan maçlarda 8-4'lük üstünlüğümüz var. Galatasaray'ı kastediyorsanız bilmiyorum.

Her neyse. Benim takımım güçlü kavgası yapacak yaşı geçtik sanıyorum.
Expert
34.0001
Fenerbahçemi tebrik ediyorum.gerçekten artık alıştım avrupada bu gibi sonuçlara büyük takım olduk =)

@Flame
Semih kadar iyi bi forvet in takımda olmadığını biliyorsundur.Maçta bütün kafa toplarını indirdi tek top yaptı boş alana kaçtı .. kezmana gösterilen sabrı semih ve kazıma gösterse zico şu an ligde daha başka yerdeydik.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.