Adept
4.3
Sakin be! Iddialı iddialı konuşmayın bakayım!
Silindi
Adept
4.3
Hyr anlamadığım şu bazı insanlar o kadar kuyruk acısı yapmış ki en ufak şeyde bi çirkeflik bulup laf atıyorlar.

Ayıptır ya.
Adept
4.3
Herkesin tarafsız yorum yapma yeteneği yoktur.
Silindi
Adept
4.3
O zaman yorum yapmıyacaklar.Yapacaklarsa da adam akıllı yapacaklar.

Fenerbahçeyi sevmeyebilir nefret edebilir kimseye sevin diyen yok zaten.Ama böyle saçma sapan yorumlar yapamazlar.
Adept
4.3
Ben sevmem Fener'i, babam da sevmez. Seni de sevmiyoruz :P

(Sakinleş Sercancım :))
Silindi
Adept
4.3
Ben sakinim :D
Adept
4.3
Seni Saw IV'e götüreceğim. Galaya gideriz ;P
Silindi
Adept
4.3
Ne biçim modsun sen :D dağıtma konuyu msn :D
Adept
4.3
Olayı soğutuyorum işte, dur iki dakika. Gece gece bağırış çağırış istemiyorum US'de. Kafa dinliyoruz şu güzel gecede.
Hazır konuyu dağıtmışken gece kuşlarını açın ya en son ben yazmışım açamıyorum.
Fenerbahçeyi tebrik ediyorum. Güzel maç oldu. Son hareketler beşiktaşa yakışmadı. Hele ki takımın kaptanısın hiç gerek yok bunlara. Dışarı çıkarken 12313 tane küfür ile çıkıyorsun ayıp. Neyse kimsenin seviyesine söyleyecek lafım yok.

Sonuçta Feberbahçe aldı kupayı hayırlı olsun. Dostluk herzaman kazansın.
Alıntı
--------------------------------------------------------------------------------
xwerswoodx :
fb yine haksızlıkla maçı kazanmayı bildi.

--------------------------------------------------------------------------------

Ne denek şimdi bu?

Ne haksızlık yaptıda maçı kazandı?

Lütfen bi cevap bekliyorum.Ne yaptıda haksızlık oldu.Haa haklısın çıkıp top oynadılar bide gol attılar o yüzden.

Ben fb nin herzamanki gibi son dk da maçı oyalamaya çalıştığını kaç maçtır gözlüyorum...hadi ibrahim vurdu anladık ama kaç saat yerde kaldı yataktamı sandı kendini.

2.side burası bir forum sitesi tanışma kaynaşma sitesi değil bu nedenle herkes kendi yorumunu yapabilir.Ben burda daha aşırıya kaçmadım dua ette tmm FB yi sevmem ama başında dikkat çekerim bence var yani Bence fb hakketmedi maçı ... tmm şampiyonluğuna sözüm yok hakkıyla girdi kazandı ama bu kupayı hakkıyla azanmadı...siz fb lisiniz die farkında değilsiniz ama bunun çoğu kişi farkında...

3.süde burada ben kendi yorumumu yaptım tabi ki başkasıda gs kupa kazandığında istediği yorumu yapabilir.şimdi bjk şampiyon olsa nolacaktı...Fb liler bjk liler haksız kazandı diyecekti neden?

-Kıskançlıktan...

çünkü hep gs yi kıskandınız.

Bizim okuldaki fb lilerden biliyom gs kupa kazanınca alışkanlık gibi 2 günde siliniyor...ama fb kazansın dünya fb nin oluyor yokmuş 19-07-2007 de bilmem ne yapacaklarmış ne alakaysa neden?Kupa azlığından bi atasözü vardır..

1 adamın 1 eşyası olmuş övün övün bitiremiyorlarmış derler ya öyle aynen fb liler...

Fb düşmanı olduğumu düşünebilirsiniz.Ama michaelin lafı canımı sıktı sabah oluyor bişey demek istemiyorum ama fb bu maçı kesinlikle ve kesinlikle haksız kazandı!!! bunuda bastıra bastıra söyleye bilirim.

sonra konu şu Fb nin seyircisi gs den fazla
-sen nerden biliyon oğlum saydınmı?
yıldızlar karması fenerbahce
-biz gsliler arasında yıldızlar deil araplar karması diyoruz.

1 tane düzgün oyuncu bile almadı bence fb
Roberto Carlos adam 30 yaşını geçmiş size ne yararı dokunur.
Alex adam hayatında futbol oynadımı acıba
Kezman İşi boş kaleye gol atmak ve maç oyalamak...(orda hakem ben olsan kezmana kırmızıyı gösterirdim.)
diğer arap kimdi yaw unuttum...Kaçmıştı hani sizden :D

hatta sana birşey söyleytim michaell bunu fanatik bir fenerbahceli bir sitede yayınladı

Fenerin Müzesinde Drift Yapıyorlar
Galatasarayın müzede yörünmüyor bile

Ben böyle takımın ... devamını da getirmek isterdim ama ayıp devam etmeyim...

hatta çoğu msn dede şöyle yazar

Herkes bir gün fb li olacak geri kalan 364 gün Gs li :):):)

Yani kendi takımını öveceğinde ilk önce türk takımımı onu düşün
Bide liglere bak bakım belkide brezilya ligindedir.

Aslında michaell bu yazıyı yazmak istemezdim ama bu söylediğin bardağı taşıran son damla oldu

Bu konu xwerswoodx tarafından düzenlendi(2007-08-06 04:33, 16 yıl önce)
Silindi
Expert
5.4

Helal Olsun FenerBahçeme!
Fenerbahçe'ye tebrikler.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.