xwerswoodx :
Alıntı
--------------------------------------------------------------------------------
xwerswoodx :
fb yine haksızlıkla maçı kazanmayı bildi.

--------------------------------------------------------------------------------

Ne denek şimdi bu?

Ne haksızlık yaptıda maçı kazandı?

Lütfen bi cevap bekliyorum.Ne yaptıda haksızlık oldu.Haa haklısın çıkıp top oynadılar bide gol attılar o yüzden.

Ben fb nin herzamanki gibi son dk da maçı oyalamaya çalıştığını kaç maçtır gözlüyorum...hadi ibrahim vurdu anladık ama kaç saat yerde kaldı yataktamı sandı kendini.

2.side burası bir forum sitesi tanışma kaynaşma sitesi değil bu nedenle herkes kendi yorumunu yapabilir.Ben burda daha aşırıya kaçmadım dua ette tmm FB yi sevmem ama başında dikkat çekerim bence var yani Bence fb hakketmedi maçı ... tmm şampiyonluğuna sözüm yok hakkıyla girdi kazandı ama bu kupayı hakkıyla azanmadı...siz fb lisiniz die farkında değilsiniz ama bunun çoğu kişi farkında...

3.süde burada ben kendi yorumumu yaptım tabi ki başkasıda gs kupa kazandığında istediği yorumu yapabilir.şimdi bjk şampiyon olsa nolacaktı...Fb liler bjk liler haksız kazandı diyecekti neden?

-Kıskançlıktan...

çünkü hep gs yi kıskandınız.

Bizim okuldaki fb lilerden biliyom gs kupa kazanınca alışkanlık gibi 2 günde siliniyor...ama fb kazansın dünya fb nin oluyor yokmuş 19-07-2007 de bilmem ne yapacaklarmış ne alakaysa neden?Kupa azlığından bi atasözü vardır..

1 adamın 1 eşyası olmuş övün övün bitiremiyorlarmış derler ya öyle aynen fb liler...

Fb düşmanı olduğumu düşünebilirsiniz.Ama michaelin lafı canımı sıktı sabah oluyor bişey demek istemiyorum ama fb bu maçı kesinlikle ve kesinlikle haksız kazandı!!! bunuda bastıra bastıra söyleye bilirim.

sonra konu şu Fb nin seyircisi gs den fazla
-sen nerden biliyon oğlum saydınmı?
yıldızlar karması fenerbahce
-biz gsliler arasında yıldızlar deil araplar karması diyoruz.

1 tane düzgün oyuncu bile almadı bence fb
Roberto Carlos adam 30 yaşını geçmiş size ne yararı dokunur.
Alex adam hayatında futbol oynadımı acıba
Kezman İşi boş kaleye gol atmak ve maç oyalamak...(orda hakem ben olsan kezmana kırmızıyı gösterirdim.)
diğer arap kimdi yaw unuttum...Kaçmıştı hani sizden :D

hatta sana birşey söyleytim michaell bunu fanatik bir fenerbahceli bir sitede yayınladı

Fenerin Müzesinde Drift Yapıyorlar
Galatasarayın müzede yörünmüyor bile

Ben böyle takımın ... devamını da getirmek isterdim ama ayıp devam etmeyim...

hatta çoğu msn dede şöyle yazar

Herkes bir gün fb li olacak geri kalan 364 gün Gs li :):):)

Yani kendi takımını öveceğinde ilk önce türk takımımı onu düşün
Bide liglere bak bakım belkide brezilya ligindedir.

Aslında michaell bu yazıyı yazmak istemezdim ama bu söylediğin bardağı taşıran son damla oldu

1. Futbolda ona haksızlık değil profesyonellik deniyor.

Ortamı kızıştırmak ve konuyu saptırmak istemediğim için diğer bölümlere cevap verme gereği duymuyorum.

Tüm Fenerbahçelileri kutluyorum, diğer takımların taraftarı olan arkadaşlardan da kendi başarılarıyla fbyi ezmeye çalışarak kendilerini ezeceklerine tebrik ederek büyüklüklerini göstermelerini diliyorum. (Fbnin tüm şampiyonluk topiclerinde böyle oluyor.:hayir)
Ben fb nin herzamanki gibi son dk da maçı oyalamaya çalıştığını kaç maçtır gözlüyorum...hadi ibrahim vurdu anladık ama kaç saat yerde kaldı yataktamı sandı kendini.

Sallamayı nekadar çok sevmişin sen? Kezman yerde yatarken oyun durmamıştı zaten İbrahim geldi vurdu, oyun durmamıştı ki buna noluyor? Sende tabi hemen atladın =)
Silindi
Adept
0
Silindi
Adept
0
xxwerswoodx fazla bisi demicem sizin gözünüz kör olmuş.yazık diyorum.

Bir atasözümüze uyarak senle muhattap dahi olmuyorum.

'Çamura taş atarsan, sıçrar'
Silindi
Adept
0
@Navody!
Annemin yeterince var arkadaşım (:
Ayrıca annemi düşündüğün için teşekkür ederim.

Silindi
Adept
0
Lütfen tartışma çıkarıcak postlar atmayın fenerliler ellerinde bulunan fotoları koysunlar...

Navody! söylediğin çok ayıp.Yakışmaz yani.
TheRaskol : @Navody!
Annemin yeterince var arkadaşım (:
Ayrıca annemi düşündüğün için teşekkür ederim.

Ne demek ben teşekkür ederim her zaman..:)
Silindi
Banned
0
Arkadaşlar devied in performansını nasıl buldunuz?

Sizce gitmeli mi?Kalmalı mı?

BEnce kalmalı kendini çok geliştirmiş fiziği ve kondisyonu güzeldi.
Silindi
Banned
0
Bence Devied Kezman'nın önüne geçti.
Kezman çok zayıf kalıyor.
Bence fenere her zaman yararı dokunabilecek bir oyuncu.
Ben fanatik bjklı olarak oynadığımız oyundan gurur duyuyorum.Cok guzel paslı oynadık.Fener yaptıgımız 2 hatayıda affetmedı ama kupayı bızım hakettıgımıze ınanıoyorum.Saglam cok guzel takım kurdu yedeklerle bıle fenere takla attırdık.Neyse Bjk damarım kabarıo F.blılerı kutlarım...
Pardon? Ne taklası attırdınız :)?
Havada olanından
Silindi
Banned
0
Bosver dreamer.

Kezman evet geldiğinden beri sönük ir performans izliyor.Devied şuanda kezmandan daha iyi.

Takımın sürekli dirpling yapan bi forvete ihtiyacı var.Yabancı yada yerli.

Yabancı nası olucak bilmiyorum.Suanda 8 yabancı var edmar de'souza gidicek ama.Bi yabancı forvet almak icin takımdan bi yabancı gitmesi lazım.Appiah kaldığına göre yabancı forvet işi yattı.

Fatih tekke, Necati gibi yerli bi forvet bulması lazım Fenerbahçenin.
Bana göre ikiside eşit oynadı. İlk yarı Fener daha iyi oynadı. İkinci yarı da BJK. Ama Fener hataları affetmedi. Yok bunun hakkıydı yok şunun hakkıydı gibi şeyler bu maçta söylenmez bence.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.