Dreamer : Pardon? Ne taklası attırdınız :)?

Ne güzelde provoke edıorsun helal olsun sana...
Kim kime attırdı acaba :D navody! sınırını aşma ok?
Ben fanatik bjklı olarak oynadığımız oyundan gurur duyuyorum.Cok guzel paslı oynadık.Fener yaptıgımız 2 hatayıda affetmedı ama kupayı bızım hakettıgımıze ınanıoyorum.Saglam cok guzel takım kurdu yedeklerle bıle fenere takla attırdık.Neyse Bjk damarım kabarıo F.blılerı kutlarım...

+1

Haklı Bjk kinin kadrosu fenerinkinden kat kat daha iyiydi yedeklere baktığımızda 1 oyuncusu sakatlansa fenerin koyacak iyi bi oyuncusu yok Bjk nin ise sandi oyunda kötüler var iyiler kenarda gibi birşeydi.

Hadi neyse bugün iyi günümdeyim tartışma çıkartmak istemiyorum.Fblileri kutlarım.Sonuçta oldu bitti.
Silindi
Expert
5.4
fistandantilus : Bana göre ikiside eşit oynadı. İlk yarı Fener daha iyi oynadı. İkinci yarı da BJK. Ama Fener hataları affetmedi. Yok bunun hakkıydı yok şunun hakkıydı gibi şeyler bu maçta söylenmez bence.

Aynen.İlk yarı fb bastırdı 2. yarı bjk bastırdı.Atakları iyi değerlendiren taraf fb oldu.Bence maçın hakkı ne fb ne bjk idi.
Michaell :
fistandantilus : Bana göre ikiside eşit oynadı. İlk yarı Fener daha iyi oynadı. İkinci yarı da BJK. Ama Fener hataları affetmedi. Yok bunun hakkıydı yok şunun hakkıydı gibi şeyler bu maçta söylenmez bence.

Aynen.İlk yarı fb bastırdı 2. yarı bjk bastırdı.Atakları iyi değerlendiren taraf fb oldu.Bence maçın hakkı ne fb ne bjk idi.

Objektıf acıdan bakınca en dogrusu sızlerın dedıgı haklısınız...O degılde ben en cok Gs ve kayserının bu sene ne yapıcagı ?
Master
59.2997
Beyler maç bitmiş kupa alınmış yenen yenmiş kaybeden kaybetmiş ve hala tartışıosunuz Neyse Fenerbahçe'lileri tebrik ederim.
Silindi
Master
59.2997
Avrupada mı?

Umarım bütün Türk takımları guruplara kalırlar.
Michaell : Avrupada mı?

Umarım bütün Türk takımları guruplara kalırlar.

İnş yav ben zaten avrupa maclarının hepsını ızlıorum takım farketmeksızın.Turkıyede futbol kalıtesı gıtgıde artıor İnş dıger takımlarımızda başarı göstıp göğsümüzü kabartırlar..
Haklı Bjk kinin kadrosu fenerinkinden kat kat daha iyiydi
Herkes kendi tuttuğu takımı savunuyor yaw, İkiside aynen eşit. Kadro iyiydi madem neden yenemediniz kardeşim?
Sen hala ordamısın ? Pof :o_O
Silindi
Neophyte
0
Şu tartışmayı uzatmayın beyler artık ayıp yav!

@Zerox
Evet bütün Türk takımlarımızı desteklemek lazım.

Ama tr de öyle bi duruma geldi ki.Bazı insanlar fener avrupada maç yaparken karşı takımı tutuyorlar falan aynı şey gs bjk içinde geçerli olabiliyor.Bunlar güzel şeyler değil.

Kendi içimizde ne kadar kavgada etsek, avrupaya karşı böyle olmaması lazım.
Benim yabancı bi arkadaşım vardı.Futboldan acıkdı konu dedım G.s fb bjk fln ıyı takımlar.Adamı bı gulmeye başladı bi sinirime gitti deliricem! Dedigi aynen bu

"-Siz hala belli kalıplardan çıkamamışken başarıdan söz edıosunuz başarı demek avrupada Uefa . Şampıonlar lıgınde fln alınanlar başarı denılıor turkıyede aldıgın 10 15 kupa degıl" Dedi hiçbişey söyleyemedım.O gun bu gundur Avrupa maclarında takım gözetmeksızın desteklıorum
Alıntı
--------------------------------------------------------------------------------
Haklı Bjk kinin kadrosu fenerinkinden kat kat daha iyiydi
--------------------------------------------------------------------------------

Herkes kendi tuttuğu takımı savunuyor yaw, İkiside aynen eşit. Kadro iyiydi madem neden yenemediniz kardeşim?

Ben Bjk li değilim be bjk savunmuyorum herkes gibi kendi yorumumu yapıyorum.
Ben bir Bjk'li olarak her iki takımında gerçekten güzel oynadığını gördüm.Bjk-Fener maçı olarak gördüğüm belki en güzel maçtı.
Fenerbahçe'yi ne kadar sevmesemde delikanlılığa yakışmaz laf atmak...
Tebrik ederim...
İyi Olan her zmaan kazansın....
Çok güsel bir maçtı
İki Takımda Güsel Oynadı Ama helal fenerime kazandı:seytani
bu arada @Michaell Devied hakkında dediklerine gönülden katılıyom :evet
dün kezman'dan daha iyi bir performans sergiledi kanımca

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.