Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Arkadaşlar maç bitti.. Bosna'yı zorda olsa 1-0'la geçtik.Hepimize hayırlı olsun.. Euro 2008deiz.. Yazın güzel maçlar izlemek dileğiyle... xD
Master
59.2997
Hayırlı olsun Euro 2008 de başarılar dilerim Türkiye'ye.
Amin.. : )
inş başarılı oluruz ama böle maclarda zorlanırsak imkanı yok ilerde basarılı olmanın.
Ya Anneannemin Dizisinden Maça Bakamadık İyimi :D
Maçtaki anons yapan adam dikkatinizi cektimi? Sefa uyuma hadi sefa.. Ooo Türkiyem Oleyyy diye tribünleri gaza getirmeye calısan ama kulak tırmalayan arkadaş.. Ben bu tür turnuvalarda mikrofon sisteminin gelişigüzel kullanılmasının yasak oldugunu biliyordum.. Yanlış biliyormusum demekki. Bir şarkı sölemedigi kaldı..
Silindi
Journeyman
0
Birinci çıkmamız gereken grubu son maçı zor yenerek çıkıyoruz. Euro 2008'de durum vahim. Umarım çok başarılı oluruz.
Adept
4.3
@Flame

O adama kıl oldum ben... Mikrofonu eline kim verdiyse artık.
Silindi
Adept
4.3
Saçma bir şeydi yaptığı.
Sanki hayatımızda ilk kez maç kazanıyoruz.

Şükrü Saraçoğlu'nda oynanmasını tercih ederdim. :asik2
@Neran

Vallahi ya korktum işte türkü fln sölicek diye ..

@TheRaskol

Saracogluna uzun süre maç verilmicekmiş sanırım.. İsvicre macının olaylarının o stadda cıkması sebebiyle..
Ayrıca bu maçın Samiyene verilmesinin sebebide sahanın çiminin düzgün olmasıymıs.. Ancak bugun gördükki saha
tarla gibiydi.. Her şutta çimler yerinden fırladı.. Kötü tercih..

Dipnot: ( Samiyende seyirci kesinlikle bağıramıyor.. Bağırmıyor değil bağıramıyor.. Ses çıkmıyor stadda.. Milli maçlar ilerki senelerde inönüye veya kadıköye verilmezse yazık olabilir gibi geliyo takıma.. Cünkü destek cıkamıyolar.. )
Master
59.2997
En çok güldüğüm olaylar o mikrofondaki adamın konuşmaları ve spikerin "Sahanın düzgün olmasından dolayı stad seçildi." derken sahadaki çimlerin fırlaması, topların çim yüzünden sekmesi oldu. Keşke inönü veya kadıköyde olsaydı.
Silindi
Master
59.2997
Sah Falan Benı Ilgılendırmez Bugun Yendık Yha Daha Baska Bırsey ıstemem.... Umarım Basarılı olurus Eskısı Gıbı Dunya ılk Besıne Eskısı Gıbı Gırelımde Yeter
ordakıler adam akıllı bagırsalar onlarda araya gırıp mudahale etmezler mıkrofonlarla vede bumacın gs stadında olması onceden fıfaya gonderıldıgı ıcın stadı deıstırme gıbı bı ımkan yokmus o yuzden orada oynandı
Milli takımımıza Euro 2008'de başarılar dilerim.
Euro 2008 bari bir isimize yarasin ... Battikca batiyoruz futbolda.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.