@ Flame

Harbıden abi irenç bi olaydı o ya,sıçtı batırdı ortamı ya..
VAlla Bu Futbol ile keşke çıkmasaydık diyebileririm o kadar kötü futbol oynadık bari farkla yenilmesek diğer rakiplere
Silindi
Expert
1.7
Mack : Birinci çıkmamız gereken grubu son maçı zor yenerek çıkıyoruz. Euro 2008'de durum vahim. Umarım çok başarılı oluruz.

Boş konusuyosunuz.Sanki Türkiye 10 dümnya kupası 5 avrupa kupası aldı da onune geleni devirsin istriyorsunuz.Türkiye'yi gözümüzde çok abartıyoruz o yüzden hayal kırıklıkları oluyor.

İngiltere bile grubundan çıkamamış sen Türkiye diyorsun.Rusyanın çıktığı İngiterenin çıkamadığı güneri görüyoruz.Siz Türkiye'den bahsediyorsunuz.
Adept
4.3
Its the futbıl. Thats the futbıl. Something happends, everything is something happends.

(bkz. Fatih Terim)
Silindi
Adept
4.3
Bide Türkçesini alsak iyi olur ya ;-)
Silindi
Expert
1.7
Michaell : Boş konusuyosunuz.Sanki Türkiye 10 dümnya kupası 5 avrupa kupası aldı da onune geleni devirsin istriyorsunuz.Türkiye'yi gözümüzde çok abartıyoruz o yüzden hayal kırıklıkları oluyor.

İngiltere bile grubundan çıkamamış sen Türkiye diyorsun.Rusyanın çıktığı İngiterenin çıkamadığı güneri görüyoruz.Siz Türkiye'den bahsediyorsunuz.
Puan kaybettiğimiz maçlara bir bak bakalım. Hangi maçlardan puan alırken hangi maçlarda kaybetmişiz, hangi takımların ümitsiz çıktıkları maçlarda yüzlerini güldürmüşüz? Aynı senin gibi biz nasıl olsa birşey yapamayız mantığıyla bakarsak tabi böyle daha çok sürünürüz.

Daha sonra eklenen;

TORBALAR
13. Avrupa Şampiyonası finalleri öncesi 2 Aralık'ta gerçekleştirilecek kura
çekimi öncesi torbalar şu şekilde oluştu:

1. Torba: İsviçre, Avusturya, Yunanistan, Hollanda.
2. Torba: Hırvatistan, İtalya, Çek Cumhuriyeti, İsveç.
3. Torba: Romanya, Almanya, Portekiz, İspanya.
4. Torba: Polonya, Fransa, Türkiye, Rusya.
Master
59.2997
Stadda anonsları yapan adamın adı Yaşar Aydın mış televizyonda söyledi şimdi xD
Adept
4.3
3. Torba ne kadar hoş ^^'
Silindi
Adept
4.3
Mack :
Michaell : Boş konusuyosunuz.Sanki Türkiye 10 dümnya kupası 5 avrupa kupası aldı da onune geleni devirsin istriyorsunuz.Türkiye'yi gözümüzde çok abartıyoruz o yüzden hayal kırıklıkları oluyor.

Puan kaybettiğimiz maçlara bir bak bakalım. Hangi maçlardan puan alırken hangi maçlarda kaybetmişiz, hangi takımların ümitsiz çıktıkları maçlarda yüzlerini güldürmüşüz? Aynı senin gibi biz nasıl olsa birşey yapamayız mantığıyla bakarsak tabi böyle daha çok sürünürüz.

ibo söylediklerimi o şekilde anladıysan ne diyim sana.Dur tercüme edeyim :d

Top yuvarlak ne zaman ne olacağı belli olmuyor artık iyi takım kötü takım olayı yok.Hele ki milli takımsa bu kötü takım iyi takım çok saçma.İngiltere bile Rusya'nın çıktığı grupdan cıkamıyor ben burda İngiltereye mi küçümsüyorum ? Hayır burda demek istediğim ne zaman ne olacağı belli değil.
Adept
4.3
Demek ki ben Fatih Terim'den alıntı yaparak, doğru anlamışım ne dediğini. Kendimi kutluyorum ve milli takıma başarılar diliyorum. :p
Silindi
Adept
4.3
Michaell : ibo söylediklerimi o şekilde anladıysan ne diyim sana.Dur tercüme edeyim :d

Top yuvarlak ne zaman ne olacağı belli olmuyor artık iyi takım kötü takım olayı yok.Hele ki milli takımsa bu kötü takım iyi takım çok saçma.İngiltere bile Rusya'nın çıktığı grupdan cıkamıyor ben burda İngiltereye mi küçümsüyorum ? Hayır burda demek istediğim ne zaman ne olacağı belli değil.
Sercan dediğin bir yerde doğru ama kesin kazanabileceğin maçlar var ve Türkiye bu maçlarda puan kaybedip kendini zora sokuyor..

He senin dediğin tabi ki büyük ölçüde doğru ama rakibin Malta, Moldova gibi Dünya sıralamasının sonlarındaki takımlarsa o zaman geçerli olmamalı.
Silindi
Adept
4.3
yahu hala anlamıorsun ibo.

İngiltere'nin de rakiplerie bakıyoruz namalup çıkması gerekirdi ama grupdan çıkamadılar.Kesin diye birşey olmaz futbolda.
Silindi
Adept
4.3
Türkiye ile İngiltere arasında 5 sıra fark var. Geçmişe bakarak fazla büyültme gözünde. Ayrıca İngiltere'nin puan kaybettiği maçlardaki rakipleride Türkiye'nin ki kadar zayıf değil ama tabi ki İngiltere'nin gruptan çıkamaması başarısızlıktır. Türkiye'ye baktığımızda güçlü rakiplerinin çoğunu yeniyor ama zayıfa gelince nedense puan kaybediyor. Ben bu istikrarsızlığı anlatmaya çalışıyorum. Elbette yenileceksin ancak bu yenildiklerin zayıf takımlar olmamalı.
Silindi
Adept
4.3
Ama oluyor futbolda bu var.Buna rağmen grupdan çıkılmışsa problem yok.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.