Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

pff data 10 dosyası bozuk cıktı ya napcam :S
arkadaşlar benim hata neden veriyor bilen varmı
dosyaların bozuk
BlueEyes : pff data 10 dosyası bozuk cıktı ya napcam :S
Tekrar çekeceksin. Bendede oluyordu. Yarısında dosya inmiş gibi oluyordu. Bir bakıyorum bozuk.

Override : beyler bende böyle hata veriyor

https://www.resimekle.gen.tr/viewimage.php?file=/imagehosting/images/tJi46601.jpg
Bilgisayarından bir problem gibi geldi. Arka plandaki çalışan bir programlara bak bakalım.
valla arkada çalışan program yok pc ye res attım yine olmadı
Ben flashgetle çekmeye başladım umarım bi sorun çıkmaz
ya arkadaşlar bende abyys exe yi çalıştırınca gönderme hatası veriyor
@Quansis

Bir ara sor bakalım GM'e hangi emülatörü kullanıyorsunuz diye.:D
beyler benim şu hatayı nsaıl çözücez patch fln yapmakmı lazım ABYSS.exe ye tıklıyorum gönderme hatası alıyorum
bndede abyss.exe e tıklaınca d3dx9_30.dll bulanamadı dıe patch yapmaya calıstım gonderme hatası verdı :S

pff patch dosyalarını yuqluo ama appylıng patch kısmına geLınce hata verıo

bırı bana patchLarı veya d3dx9_30.dll ı yollaya bılırmı (:

Bu konu BlueEyes tarafından düzenlendi(2007-08-11 20:43, 16 yıl önce)
aynen banada verdi öyle hata

ilk önce kingdom reborn klasörüne attım abyss.exeyi ssonra tıklayınca d3dx9_30.dll hatası verdi bunuda indirdim sonra tıklayınca Gönderme hatası veriyor
d3dx9_30.dll

Bknz:Google
eft sonunda gırebıldım 3 saattır oyunu kurmaya calısdım ve oyuna gırdıkten 5 dk sonra shıft+delete harcadıgım zmna yazık oLdu 2d buna bin basar acayip kotu oLmus skill kısmı karısık hersey karısık charın kosması bı garıp forever 2d:)
ABBYS.Exe yi hiç açmayacaksınız direk Kingdom Reborn dizinine yükleyeceksiniz.

DirectX hatası alanlar... Büyük ihtimalle DirectX versionunuz son sürüm değil. Kingdom Reborn ile gelen DirectX'i yükleyin.

Ayrıca Server'a girmek için Patch yapmaya gerek yok.
ohh Be Sonunda İndirdim :) Kayıt Oldum Bişey olmadı Ben Cd Kopyalım Ne oLUr Ne olmas :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.