Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

mozilladanmı indirdin ordan indirdiysen setup u bana atarmısın (:
.:Quansis:. : ABBYS.Exe yi hiç açmayacaksınız direk Kingdom Reborn dizinine yükleyeceksiniz.

DirectX hatası alanlar... Büyük ihtimalle DirectX versionunuz son sürüm değil. Kingdom Reborn ile gelen DirectX'i yükleyin.

Ayrıca Server'a girmek için Patch yapmaya gerek yok.

ayıptır sorması abyss.exe yi tıklamadan nasıl oyuna gircem :D

arkadaşlar lüfen ya abyss.exe yi tıklıyorum sonra client açılıyor ama hiç bişey çıkmadan gönderme hatası veriyor

büyük
Görünen o ki bu iş ruslara ait, gene kırmışlar clienti. Bu yaptığınız şey yasal bişey değil arkadaşlar. Eğer uo:kr nin eulasını okusaydınız, orda ultima online kingdom rebornun emule edilmesinin ve bu tür ortamlarda bulunmanın & oynamanın yasak olduğunu görecektiniz. Yani birgün evden çıkarkan EA gamesin avukatlarıyla karşılaşma ihtimaliniz var.
ya gelsinde göreim off (:
Mashadow : Görünen o ki bu iş ruslara ait, gene kırmışlar clienti. Bu yaptığınız şey yasal bişey değil arkadaşlar. Eğer uo:kr nin eulasını okusaydınız, orda ultima online kingdom rebornun emule edilmesinin ve bu tür ortamlarda bulunmanın & oynamanın yasak olduğunu görecektiniz. Yani birgün evden çıkarkan EA gamesin avukatlarıyla karşılaşma ihtimaliniz var.

O zaman sphere ve RunUO oynamak da yasal değil. :gorme Yani buradaki kişilerin %90ı yasal oymayan bir iş yapıyor. Ayrıca her ne kadar yasal olmasa da ben EA Gamesin birşey diyeceğini sanmıyorum.
beyler client gönderme veriii
Copama :
Mashadow : Görünen o ki bu iş ruslara ait, gene kırmışlar clienti. Bu yaptığınız şey yasal bişey değil arkadaşlar. Eğer uo:kr nin eulasını okusaydınız, orda ultima online kingdom rebornun emule edilmesinin ve bu tür ortamlarda bulunmanın & oynamanın yasak olduğunu görecektiniz. Yani birgün evden çıkarkan EA gamesin avukatlarıyla karşılaşma ihtimaliniz var.

O zaman sphere ve RunUO oynamak da yasal değil. :gorme Yani buradaki kişilerin %90ı yasal oymayan bir iş yapıyor. Ayrıca her ne kadar yasal olmasa da ben EA Gamesin birşey diyeceğini sanmıyorum.

Sphere ve RunUO çok farklı, çünkü eski uo versiyonlarının eulasında, ultima online emule edilemez, oyuncularda bu ortamlarda bulunamaz, client editlenemez gibi kurallar yoktu. O yüzden free serverlar açılabildi, emültörler yazılabildi. Bugun runuonun yapımı durduysa, bu uo:kr ile gelen yeni yasal engellerdendir. Şahsen ben oynamam, hele bir rus işinde asla bulunmam, oynayana saygı duyarım ama dikkatli olun
Client bende hiç gönderme vermiyor :S UO'nuzda bir sorun olsa gerek.
valla kingom rebornu yükledim sonra siteden clienti indirdim 2 kere tıklayınca gönderme veriyor
:S Çok garip ben hatasız girdim oyuna :S
dendeki dll leri uplarmısın
Arkadaşlar indirdim bilgisayarı biraz kasmasının dışında oldukça güzel olmuş bence. Ancak girdikten bir süre sonra drwin.exe hata veriyorne yapmalıyım?

Edit: Birsorum daha olacak girebilenlere. Oyuna girip yeni karakter açınca ilk olarak sınıf seçimini yaptığımız bir yere gönderiyor. Oradan mesela ben assasini seçtim beni malasta bir yere gönderdi çıkamıyorum oradan yardım edebilir misiniz?

Bu konu Copama tarafından düzenlendi(2007-08-12 13:49, 16 yıl önce)
Ben bu map'te Britain göremiyorum. ? Sossaria değil galiba. O yüzden beğenmedim. Sossaria olsaydı adam akıllı oynardık...
acaba map'ın ss sini koyabilirmisin?
MAP'in ss'ini nasıl çekeyim ? Sadece bulunduğun yer görülüyor. Bulunduğun yerinde Sossaria ile alakası yok.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.