Master
59.2997
Beyler daha tam olarak çıkmamış bir oyun için becerememişler yapamamışlar vs dememiz biraz garip kaçmıomu windows bile ilk çıktıgı zmanlar sorunu oluyor. Sorun çıkıcakki düzeltilsin demi..
Beyler mss32.dll bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı diyor ne yapmam lazım?
ya mıllet ben nıye bu scrıptı yapamıyorum ? aq ya azcık net yazın msn mı ekleyın msn den anlatın plz [email protected] server actık player fln tmm da anlatın bı off
[page=asd]
asdas
[/page]
Abyss nin clientine giriyorum acc yi girip login dedikten sonra Network error "you do not have free character slot" diye hata veriyor oyuna girmem için ne yapmam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim.
tum patchlerı yapacan gircen kardeş.oyunun goruntulerı tarif edilemeyecek kadar guzel hoş bnce.

ss gormek ıstıyenler bu lınke bakabılır
https://www.uoherald.com/kingdomreborn/before.php
bende 14 gunluk bedavayı kullanamıyorum neden olabilir kıscası girmiyo account hatada varmio malmal bekliyorum hani oyunu denesem beğenirsem alıcam ama giremiyorummm yardım pls
kısa süreliğine bedavaydı ztn indirmeye değmez ayrıca ultima online nin sadeliği kaybolmuş :/
Şimdi Kr'yi oynamak paralı mı??? O zaman ben hayatta oynamam onu :D
kardeş hata gönderme raporu alıyorum bi yardım etsen yaa..
Ultima Oyle Bir oyundurki 2000den sonra baslayanlar grafikleri kotu die bırakmıslarıdı fakat 4-5 gun baktıktan sonra uoya merak artar oğrenirsin oğrenirsin sonra artık profu olursun
stafflık yapmak istersin
yaparsın belki scp isine girersin
player oynarsın
sonra bi sure sonra oynama isteğin olur fakat oynayamazsın bırakırsın hep icinde donup oynamak isteği kalır

bilmiorum görecelimidir ama coğu kişideki gözlememim bu Her zaman bir hasret vardır :D
ßencede Ultima Cok Etkileyici Bir Oyun Bırakırsın Bir Sure ama Onu en ufak bir sekılde hatırlatan bişi gorursun ve yine baslarsın Tıpkı Bende Oldugu gibi :D
ya abi bana bi yardım etseniz.. patch şartmı??
pach sart deil sadece kindom u indir yeter.
tamam giriş yaparken hata veriyor. tam login olcam yazıyorum couldn't connect to ultima online. a few vs.. bişeler diyor bi yardım etseniz.
Ultima Kesinlikle Madde Bağımlılığı Gibi Bir Şey Nekadar Bırakmak İstersen Okadar Bağlanıyorsun Bağlandıkça Bırakamıyorsun...
Ben 3 Yıl Ara VerdiM Yine Şu lanete Başladım işlerim Ters Gitmeye Başladı Dünya İle Bağlantın Kesiliyor :) Bu oyunun bağımlı yapan özelliği oyunun sonu yok surekli scripter arkadaşlar yeni bir şeyler çıkardıkca EA Games Yeni Versiyon Çıkardıkca insanın deniyesi geliyor bırakılmıyor ....

Sizce Ben Delimiyim Yoksa Her Uo'cu Gibi Normal Birimiyim Benim Gibimi Düşünüyorsunuz...?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.