Merhaba,

Sunucumuzun açılış zamanına az bir zaman kaldığından connector işlemininde bitirilmesine karar verdik. Connector satışı yapan arkadaşlar tasarım linkini ücretini paylaşabilir mi?

iyi forumlar.
www.stones.gen.tr ye bakabilirsin beğenirsen anlaşırız
Bahrok : www.stones.gen.tr ye bakabilirsin beğenirsen anlaşırız

sahibi satmıyor sen nasıl satıyosun merak ettim şurada bir demo yada referans ver bakayım + kaynak kodları kimsede yok editleyip mi satacaksın güldürme beni.
nasıl korkmuş çakma connectorcu :d bana editleyip mi satacaksın diyor kendi tcpip nin dandik conectorunu editleyip satıyor :D
MErakımdan soruyorum bu connector işi kaç kuruşdur .birbirinize laf sokacak kadar para kazandırıyormu bekliyorum fiyatı yazmanızı teşekkür ederim.
Bu tartışma diye nasılsa Delphi ile yapmıyor musunuz programları? Çok zor değil indirip bende yapım isterseniz. Kavga edip durmayın boş yere.

Fiyatlarıda yazında bari cevap vermiş olun. Ayıp size kos koca adamlarsınız, kavga ettiğiniz meseleye bak.
Master
59.2997
xwerswoodx : Bu tartışma diye nasılsa Delphi ile yapmıyor musunuz programları? Çok zor değil indirip bende yapım isterseniz. Kavga edip durmayın boş yere.

Fiyatlarıda yazında bari cevap vermiş olun. Ayıp size kos koca adamlarsınız, kavga ettiğiniz meseleye bak.

Hahahaha :D Hiç güleceğim yoktu. Vallahi iyi geldi. :yes Delphi çok zor değil indirip yapayım mı? Etin ne budun ne? Programlama, algoritma bilgin ne kadar? O ufak dediğin connector için bile ne kadar tecrübe lazım biliyor musun? Programlamayı hele hele delphi gibi bir dili script ile bir tutmayın. Dilleri de yalnızca döngüden iften falan ibaret sanmayın. Ekrana yazı yazdırmayı bilen, döngü kurabilen herkes dili öğrendim diyor. Bilmediğiniz konularda kesin konuşup millete artistlik yapmayı bırakın. Sonunda böyle rezil oluyorsunuz.
o dil sanmıyor ki öle seçenek var zannediyor ultima online connector diye delphide ona basıon oluyor zannediyor :D Hayır cahil gördümde yani insan bilmiyorum der bilmediği bir alanda atıp tutan cahil akıllara zarar yani 100m den fazla yaklasmayın bu adama :D
Expert
34.0001
xwerswoodx : Bu tartışma diye nasılsa Delphi ile yapmıyor musunuz programları? Çok zor değil indirip bende yapım isterseniz. Kavga edip durmayın boş yere.

dandik spherein scriptleriyle çakma bi forum yazarak yazılımcı olunmuyo hocu sen çok yanlış anlamışsın.
Slothere :

Hahahaha :D Hiç güleceğim yoktu. Vallahi iyi geldi. :yes Delphi çok zor değil indirip yapayım mı? Etin ne budun ne? Programlama, algoritma bilgin ne kadar? O ufak dediğin connector için bile ne kadar tecrübe lazım biliyor musun? Programlamayı hele hele delphi gibi bir dili script ile bir tutmayın. Dilleri de yalnızca döngüden iften falan ibaret sanmayın. Ekrana yazı yazdırmayı bilen, döngü kurabilen herkes dili öğrendim diyor. Bilmediğiniz konularda kesin konuşup millete artistlik yapmayı bırakın. Sonunda böyle rezil oluyorsunuz.

nuker : o dil sanmıyor ki öle seçenek var zannediyor ultima online connector diye delphide ona basıon oluyor zannediyor :D Hayır cahil gördümde yani insan bilmiyorum der bilmediği bir alanda atıp tutan cahil akıllara zarar yani 100m den fazla yaklasmayın bu adama :D

İşte beni tanımadan konuştuğunuz için rezil olan sizsiniz. 2 sene delphi üzerinde çalıştım, php, sphere, html, java üzerindede çalıştım, kendimi geliştirmedim ama bu bilmiyorum demek değil? Ayrıca connector gibi programlardan çok daha iyi şeyler üzerinde çalıştım bir zamanlar mustafa hocamla okul için program yazdık beraber? Başka merak ettiğiniz bir şey var mı? Delphi yi ne kadar biliyorsunuz ki benim bilgimi sınıyorsunuz? Bilmediğiniz konularda yorum yapmayın. Uzun zaman kullanmadım diye yeniden kodlar üzerinde çalışırsam yapamayacam diye bir şey yok. Ayrıca isteyen insan yapar, YAPANLAR BENDEN DAHA MI AKILLI? SENDEN DAHA MI AKILLI? Kendinizi boşa rezil etmeyin, burdaki her insan eşittir. Herkesin algoritması farklıdır sadece. Siz çok iyi bildiğinizi sanıyorsanız yapın? Niye yapmıyorsunuz? Algoritma bilginiz bu kadar iyi övüyorsunuz madem yapın hadi? Niye siz değilde onlar yapıyor? Çünkü uğraşıyor, kimse anasının karnından delphi yada başka programı bilerek doğmadı, BUNU İYİCE KAFANIZA SOKUN; "ÇALIŞAN HER ŞEYİ YAPAR". Bu kadar programcı anasının karnında delphi kitabını okumuyor emin olun onlarda çalıştığı için yapıyor. Ayrıca benim orda vurgulamak istediğim, zaten connector yapan insan sayısının günümüzde script yazanlar kadar çok olduğuydu. Düzgün okusaydınız anlardınız demek istediklerimi.

Ayrıca cahil diyorsun bir laf var "bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp" diye. Daha bu lafın ne anlama geldiğinide bilmiyorsunuzdur? Delphi bir kodlama dili, php gibi sadece print yazarak olmuyor bu işler? Sen kendini php de geliştirdin diye iyi misin? Slothere mysqlde geliştirdin diye iyi misin? Bendende sendende ondanda hepimizden iyileride var. Beni tanımıyorsunuz bile daha.

Neyse cahil insanlara laf anlatılmaz diye bir laf vardır. Bilmeden yorumlayan herkes cahildir benim gözümde. Yukarda konuşan insanlar bilgi küpü ben cahilim ok! Siz çok bilgilisiniz...
Master
59.2997
xwerswoodx : İşte beni tanımadan konuştuğunuz için rezil olan sizsiniz. 2 sene delphi üzerinde çalıştım, php, sphere, html, java üzerindede çalıştım, kendimi geliştirmedim ama bu bilmiyorum demek değil? Ayrıca connector gibi programlardan çok daha iyi şeyler üzerinde çalıştım bir zamanlar mustafa hocamla okul için program yazdık beraber? Başka merak ettiğiniz bir şey var mı?

2 sene delphi üzerinde çalışıp üstteki lafı ediyorsan bir halttan çaktığın yok demektir. Script öğrenir gibi ezberden ilerlemişsin demektir. Kendini geliştirememen de kapasitenden ötürü. Düz mantık scriptten öğrendiklerinle programlama yapmaya çalışıyorsan tabiki ilerleyemezsin. Okul için geliştirdiğin bilmemne bakkal çakkal programlarıyla bu tip programlar arasındaki farkı bilmen için programcı zekasına sahip olman lazım. Bilmediğin için hemen nolcak bende manav programı yazdım indirir yaparım şeklinde yazdın.

xwerswoodx : Delphi yi ne kadar biliyorsunuz ki benim bilgimi sınıyorsunuz? Bilmediğiniz konularda yorum yapmayın. Uzun zaman kullanmadım diye yeniden kodlar üzerinde çalışırsam yapamayacam diye bir şey yok.

Emin ol sandığından daha iyi biliyoruz. Bildiğimiz için bildiğimiz konuda yorum yapıp üsttekileri yazabiliyoruz. Bilmeseydik adabımızı bilir oturur susardık. Sen delphiyi ne kadar biliyorsun ki çıkıpta çok kolay ne olacak bende yaparım hemencecik diyebiliyorsun? Bahse girerim delphi bilgin 2-3 veritabanı işlemi yapmak, döngü vs hazırlamak, sorgular falan yapmak. Connectorde o işler o kadar kolay değil.

xwerswoodx : Ayrıca isteyen insan yapar, YAPANLAR BENDEN DAHA MI AKILLI? SENDEN DAHA MI AKILLI? Kendinizi boşa rezil etmeyin, burdaki her insan eşittir.

Aynen herkes inandıktan sonra istediğini yapar sınırı yok. Daha akıllı değiller sadece neyi nerede yapmasını iyi biliyorlar. Her insan eşit değildir onu bir geç.

xwerswoodx : Herkesin algoritması farklıdır sadece. Siz çok iyi bildiğinizi sanıyorsanız yapın? Niye yapmıyorsunuz? Algoritma bilginiz bu kadar iyi övüyorsunuz madem yapın hadi? Niye siz değilde onlar yapıyor? Çünkü uğraşıyor, kimse anasının karnından delphi yada başka programı bilerek doğmadı, BUNU İYİCE KAFANIZA SOKUN; "ÇALIŞAN HER ŞEYİ YAPAR".

Kulağı sağdan da tutarsın soldan da hatta uğraşırsan apış arasından da tutarsın. Önemli olan hangi yolu seçtiğin, hangi yolun daha etkili olduğu. Bir kodu yerine göre oturup 1000 satırda da yazabilirsin 100 satırda da. Bu senin dile ne kadar hakim olduğuna ve bu zamana kadar ne kadar farklı yöntemle ne kadar çok zorlukla karşılaştığınla orantılıdır. Sana burda sayfalarca anlatım yapardım ama celallendiğin için anlamayacaksın. Sadece belirli kesimler yapabilir, herkes yapamaz diye bir laf eden olmadı nerenden uydurup lafı oraya getirdin hemen. Klasik savunma mekanizmasına geçtin anında.

İlla yapabiliyoruz diye herşeyi yapmak zorunda mıyız? Cahil cahil konuşmayı bırak.

xwerswoodx : Bu kadar programcı anasının karnında delphi kitabını okumuyor emin olun onlarda çalıştığı için yapıyor. Ayrıca benim orda vurgulamak istediğim, zaten connector yapan insan sayısının günümüzde script yazanlar kadar çok olduğuydu. Düzgün okusaydınız anlardınız demek istediklerimi.

Hazır kodları editleyip sattıkları için o kadar çoklar. UO alemindeki 1 bilemedin 3 kişi o kodları oturup baştan sona yazabilir. Şu an connector satan herkes o kadar kapasiteye sahip değil. Bir çoğu hazır temelin üzerine ilave yapa yapa bu hale getirdi. Baştan yapanlara saygım var elbette onlara lafım yok.

xwerswoodx : Ayrıca cahil diyorsun bir laf var "bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp" diye. Daha bu lafın ne anlama geldiğinide bilmiyorsunuzdur? Delphi bir kodlama dili, php gibi sadece print yazarak olmuyor bu işler? Sen kendini php de geliştirdin diye iyi misin? Slothere mysqlde geliştirdin diye iyi misin? Bendende sendende ondanda hepimizden iyileride var. Beni tanımıyorsunuz bile daha.

Bilmemek elbette ayıp değil ama bilgisiz ortalığa her şeyi biliyorum ben, onu bunu yaptım ben diye atlarsan cevabını alırsın. Kimse çıkıpta sana bilmediğin bir konuda sen bunu niye bilmiyorsun diye çıkışmaz. Ama sen çıkıpta bilmediğin konularda çok biliyormuşsun gibi artistliğe yönelik yazarsan her türlü tepkiyi alırsın.

Benimde herkes gibi iyi kötü olduğum yerler var. İyi olduğumu düşündüğüm yerlerde çıkıp yazı yazmasını bildiğim gibi bilmediğim konularda da susmasını iyi biliyorum.

xwerswoodx : Neyse cahil insanlara laf anlatılmaz diye bir laf vardır. Bilmeden yorumlayan herkes cahildir benim gözümde. Yukarda konuşan insanlar bilgi küpü ben cahilim ok! Siz çok bilgilisiniz...

Sen önce kendi tavırlarına yazdıklarına bir çeki düzen getir ondan sonra bunları yaz.
ikinizinde bi b*ktan çaktığı yok boş boş konuşuyosunuz. İki kişinin tartıştığı konu hakkında bilgisi olmayınca dışardan çok salak gözüküyosunuz haberiniz olsun
yyyy piramitin fakei
2005den beri fake takılıyorum xantir
Burası kurtlar vadisine dönmüş :)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.