Connector
Genel Özellikler;
- IP & Port Gizleme
- Client gizleme
- Kullanıcı log sistemi (CPU ID, HDD ID, PC ADI, MAC ADRESİ, IP ADRESİ)
- Kullanıcı kara liste (CPU ID BLOCK)
- Genel kontrol merkezi (IP, PORT, SUNUCU ADI DEĞİŞTİRME VE YÖNETME MERKEZİ)
- Dosya güncelleme mekanizması
- Birden fazla farklı spherelere login sağlama

İllegal Önlem;
- Çift client
- Speed
- Easy UO
- DSE Teot
- UO F.ck

Teknik Özellikler;
- Connector Borland Developer Studio 2006 ile delphi & asm dillerinde tasarlanmıştır.
- Connector anlık olarak yürütülen işlemleri, işlemci saat frekansını ve clienti kontrol eder.
- Saat frekansı 2.00 Ghz olan ortalama bir bilgisayarda %3 - %10 arası CPU kullanımı yaşanır. Ortalama 7.00 - 10.00 Mbyte RAM kullanır.

Ek Özellikler;
- Kullanıcı ara yüzü değiştirilebilinir.
- Kullanıcı ile yapılan anlaşma dahilinde connector kontrolü ve güvenliğinden şahsım sorumludur.
- Program tasarlandıktan ve kullanıma başlandıktan sonra ödemeler yapılabilinir amacım hiç kimseyi dolandırmak değildir. Programı teslim aldıktan sonra memnun kalmazsanız ödeme yapmayıp programı almayabilirsiniz. Önce para sonra program değil önce program sonra para.

Hesap İşlemleri
- mail aktivasyonlu kayıt
- şifre hatırlatma
- pin güvenlik sistemi
* php sunucu durumu ve kayıt sisteminde ip gizlenir.

Referanslar;
- Sanctum Ultima Online Shard
- Intense Ultima Online Shard
- Massacre Ultima Online Shard
- Elende Ultima Online Shard
- Corvus Ultima Online Shard
- Teoshare Ultima Online Shard

İletişim Bilgileri;
- [email protected]
- www.cyrix.ueuo.com

*fiyatları mümkün olduğunca düşük tutuyorum 50tl ile 100tl arası değişmektedir. Şu ana kadarki projelerimi siteden görebilirsiniz.
Başarılar Burak, umarım istediğin yere gelirsin, connector + account sisteminden gerçekten memnun kaldım.
iletişim bilgilerinizi aldım online oldugunda bir görüşelim.
ekran görüntülerini açıklamanıza eklerseniz daha iyi olur.

Bu konu Aldarson tarafından düzenlendi(2013-04-15 18:46, 11 yıl önce)
Başarılar... ''ELENDE'' Olarak Cyrix'i Seçtik Ve Çok Memnunuz Sonuna Kadar Tavsiye Ederiz :) Teşekkürler
@cyrix
İsminiz burak galiba bir zamanlar burak575 nickini kullanan arkadaş sizmisiniz. Oda connectör yapıyordu hatta yaptırmıştık 2007-2008 yıllarında falan
lokman : @cyrix
İsminiz burak galiba bir zamanlar burak575 nickini kullanan arkadaş sizmisiniz. Oda connectör yapıyordu hatta yaptırmıştık 2007-2008 yıllarında falan

2009 yılından beri ultima online adına aktif olarak kod yazıyorum ve sadece kod yazarken Cyrix nickini kullandım. Belirtiğiniz nickle alakam yoktur. Connector resimlerini yakın zamanda eklicem.
Connectörü inceledim güzel gibi duruyor.
Fakat sormak istediğim bazı şeyler var fixleri titleye göre mi yapıyorsun ?
Connectörü - sphere ile karşılıklı kod gönderimi ve onaylanımı şeklinde mi yapıyorsun ? Oyuncu oyuna girdiği zaman clientin gönderdiği kodu onaylıyor vb..
sadece titleye göre değil ama fixin zararı olmaz diyip onlarıda ekledim. connecter komut kullanıyor. çift taraflı bir haberleşme söz konusu değildir.

Bunlarda fotolar
https://cyrix.ueuo.com/images/connector_user_menu.JPG
https://cyrix.ueuo.com/images/connector_information.JPG
Herşey güzelde bu connector yapanların artık görselliğe önem vermesi gerekiyor bence, sıradan bir görsellik iç sıkıyor. Onun yerine rpg oyunlardaki gibi zımbırtılar resimler falan olabilir hatta bi çok kişinin hoşuna gider.

başarılar.
Başarılar :)
Amaç oyuna bağlanma kalitesini artırmaksa görsellik olmamalı diye düşünüyorum.Oyun kalitesini üst düzeyde olsun tasarım olarak sıfır olsun tercihimdir.Gerçi artık connector kavramı çok değişik bir hal aldı.Ufak bir oynamayla clientler editlenebiliyor speed vesayre için.Connector yapıp para kazanmak isteyen bu dediğime yönlenip oyunun kendi client'i üzerinde çalışma yapsalar daha başarılı olurlar diye düşünüyorum.

Başarılar.

Not: Merak edip connectoru inceledim kırmam 2 saniyeyi sürmedi sakın yanlış anlaşılmasın.

WinLockDll sanki kullanılmış gibi hissettim.Eğer bu yada buna benzeri kullanım yapıldıysa cok sakatlık yaratır ornegin connector calıstıgında direk görev yöneticisinin kapatılması halinde diyelim ki vatandaşın elektriği gitti hadi bakalım :) Al başına belayı.

Gpedit.msc den görev yöneticisi açıp client calısır durumdayken müdahele edilebiliniyor.Belki buna bir önlem alırsınız.

Bahsettiğim durum tabikide normal bir bilgisayar kullanıcısı tarafından bilinemeyecek bir durum o yüzden rahat olabilirsiniz ancak kötü niyetli olanlar belki işinize mani olabilir.

Ayrıca CPU kullanımı client kapalıyken %20 lerde client açıkken %30 40 arası değişiyor.

I7 processor e sahip bir pc'ye sahibim.Bunun anasını ağlatabiliyorsa geri kalanları tahmin edebilirsiniz.

Yazdıklarım genel bir gözlem yanlış anlaşılmasın.

Resimdede gördüğünüz gibi %47 herhangi bir değişiklik yapmadım emin olabilirsiniz :S

Görüldüğü üzere ANIMDATA.MCR

Puanlama bana göre tabi ki de (10 üzerinden) :
Guvenlik = 0
Tassarruf 0 (CPU %47 I7 işlemcide Duo larda vesayre %90 100 vurdurur.)
Emek = 3 (Uğraşılmış ancak başarılı değil)

Kalite güç ister... Güç ise güvenlik... Güvenlik için Cyrix...
Bu yazı hiç yakışmamış kaldırmanızı tavsiye ederim.

Yazdıklarıma göre daha da üstüne uğraşılırsa bir şeyler elde edebilirsiniz.

Ben connector yapmıyorum yani bir rekabet vesayre kötüleme falan asla yoktur bunu biliniz.
Sadece yaptığınız programdan sonra ilerde karşılaşabileceğiniz sorunlara dair size yardımcı olmak için bu yazıyı yazdım.

Zaten çok nadir uğrarım gözüme takıldı.

Kolay Gelsin.

Bu konu _Avatar_ tarafından düzenlendi(2011-04-01 19:01, 13 yıl önce)
Görselliğe hiç gerek yok önemli olan işlevi...

İşlev olarak 4*4 lük olsun yeterli.
arkadaşlar connector'u hiç tavsiye etmıyorum eğer alacaksanız wildgeine'dan şaşmayın.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.