Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

EphesIgor : Cyrixden Mal Almak Kendi G. S. Gibi Birşey ...

çok pis sesli güldürdün beni :D
Nelph : Evaluate için aldıgımız connectörü iptal ettirdik hertürlü speed calısmaktaydı her programı biz söyliyerek fixletmeye calısıyorduk ancak yapamadık artık cpu sorunuda vardı kendisi buhafta sanırım yeni connectörün fixini cıkartıcak umarım bunda başarılı olurlar evaluate için sunda trina ile calısmaktayım umarım cyrix başarılı olursun.

üst taraftaki yorumlarımı okumadınız heral'de?
Cyrix tatilde olduğu için cevabı onun adına ben yazıyorum.

Bir hafta içerisinde yep yeni bir connectör ile piyasaya giriş yapılacak.
İnşallah çünkü speed açılıyor connectorunuzda
Doğrudur. İllegal programı hangi connectör engellemiş ki Cyrix engellesin ^^
Günaydın bende bu connectoru kullanıyorum alırken 2 defa yüz yüze görüşüldü burakla bana kesinlikle kırılmaz demedi 100 kişiden 4ü kırabilir dedi kabul ediyorsan yaptır dedi ama bunuda söyledi kim kırmışsa anında fixlerim . Adam başta söyledi bende kabul ettim ve ne olursa olsun connectoru geçtim cyrixin müşteri konumundaki kişilerle ilgilenme şekli yeterli. Eminim canım dostum Burak bunuda halleder büyütülecek bir konu yok ortalıkta herkese başarılar deyip geçmek yakışır diye düşünüyorum.
@Nelph
Burada bu connector hakkında yorumunu belirtmen yeterli bence başkasının reklamını yapman sana birşey kazandırmaz diyeceğim ama kazandırır anlaşmanız bunun üzeridir herhalde kim bilir
neyse iyi forumlar
Aiakos burak gerçekten işinin hakkını veriyor ve bizslede cok ilgilendi ancak speed konuları yüzünden değişmek zorunda kaldık burak umarım fixlersin daha fazla müşterin olur
Nelph : Aiakos burak gerçekten işinin hakkını veriyor ve bizslede cok ilgilendi ancak speed konuları yüzünden değişmek zorunda kaldık burak umarım fixlersin daha fazla müşterin olur

eline sağlık
arkadaş elinden gelenin en iyisini yapıyor diye düşünüyorum, eleştirilecek veya sevilecek herkesin kendi kararı insanları etkilemeye çalışmayın bence

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.