gerekli düzenleme yapılmaktadır ve hizmet verdiğim tüm sunucuların connectorleri güncelllenecektir
+ speed açılıyor test ettim fixlenmiş yazıyorsunuz, insanları dolandırıyorsunuz.
Kırdım gitti (:
komiksin bayram :) ego tatminlerinizide başka yerde yapın...
ego tahminleri felan yaptığımız yok neyse onu yazıyoruz.
İnsanlara eleştiriye açık olun diyorsunuz ama eleştirmeninde bir uslübu olmalıdır kanımca ? Şöyle böyle yapın böyle böyle olsun demekle insanların sabrını denemiş olursunuz, hizmetini değil. Connectorde şöyle sorun var gibi eleştiri yapılsa keşke, insanlarda bir proje yaptığında konu açmaktan korkmaz böylece..:no
@Leqendary
sizekatılıyorum

bayram gerçekleri yazdırma bana... biliyorum senin ciğerini... sana o kaynak kodları vermiş olsaydım bu gün burda beni nasıl savunacağını seni tanıyan her kez biliyor.. üstelik yukarıyı okuduğunuz zaman benim amacımın kimseyi dolandırmak olmadığını görürsünüz ayrıca benle çalışan arkadaşlara sorarsanızda ilgimi ve davranışlarımı öğrenirsiniz olabilir connector kırılabilir ama düzeltmekte elimde ve düzelecek... memleketim türkiye herkez kıral!!! ben bu connectorü satarkende insanlara bu kırılmaz allemi cihan diyede tanıtmadım ayrıca..
ilgisi alakası güzel bir arkadaş evet belki wild kadar eski değil bu işte ama elinden geldiğince öğreniyor yazıyor herkes anasının kardından prof olarak cıkmadı herkes merakla deneme yanılmayla biyerlere geldi daha iyi olacağını biliyorum burak yaptığın iş dışında sana gelen yorumları kaale bile alma derim
İbo denen arkadaşın tavrını bende beğenmedim :S.İnşallah gösterdiklerim açıklar faydalı olur arkadaşım.

İnşallah beni yanlış anlamamışındır.Ben kendim dışında hiç kimseye bir şey hazırlamıyorum o nedenle yardımcı olmak istedim.Sormak istediğin bir şey olursa sorabilirsin.

Tekrar kolay gelsin.
cyrix : @Leqendary
sizekatılıyorum

bayram gerçekleri yazdırma bana... biliyorum senin ciğerini... sana o kaynak kodları vermiş olsaydım bu gün burda beni nasıl savunacağını seni tanıyan her kez biliyor.. üstelik yukarıyı okuduğunuz zaman benim amacımın kimseyi dolandırmak olmadığını görürsünüz ayrıca benle çalışan arkadaşlara sorarsanızda ilgimi ve davranışlarımı öğrenirsiniz olabilir connector kırılabilir ama düzeltmekte elimde ve düzelecek... memleketim türkiye herkez kıral!!! ben bu connectorü satarkende insanlara bu kırılmaz allemi cihan diyede tanıtmadım ayrıca..

ben hiç bir zaman kimseyi sanvunmadım savunmam'da neyse onu yazarım bir kere üstüne alınmalısın connector güç ister güç cyrix ister helal sana süpersin xD
bayram güzelim daha güzelini yap koy bizde sana helal diyelim... yapılanı çamurlamak kolay.. yaşını 19 yazmışsın bari dürüst olda doğrusunu yaz senin gibi ego düşkünü adamlar yüzünden zaten bu tür programlar yazılıyor...ha bu arada... madem imzamı okuyorsun 1 üst satırıda okuda ders al... herkez biliyor senin ne mal olduğunu.... şimdi git kendi sitende beni karalamaya devam et... benim bulunduğum platformları kirletme lütfen..

@_Avatar_
ilk mesajın biraz ağır geldi emeğime not verilmesi vs ama bilginize saygım var kullandığınız dilden dolayı konu ile zerre kadar bilgisi olmayan arkadaşlar konuşma cesareti aldı. Ama açık için teşekkür ederim bir yöntem buldum bunun için tüm sistemi yeniden yazıcam bilgilendirmen için teşşekkür ederim. 1-2 güne yenisi hazır olur inş...

@azkaban
desteğin için teşekkür ederim...

Bu konu cyrix tarafından düzenlendi(2011-04-02 11:31, 13 yıl önce)
Expert
34.0001
@Xearth
Boş konuşuyorsun kardeşim, Avatar' ın yaptığı gibi incelikleriyle anlatabiliyorsan, eyvallah. Onun dışında bir şey bilmeden 'almayın tü kaka' demek boş konuşmaktır, umursanmasına gerek yok.

Cyrix'le benim de connector konusunda bir muhabbetim oldu. Gördüğüm kadarıyla ilgili ve alakalı bir arkadaş. Fiyatlarıda uygun, şahsen; bir pvp sunucusu açacak olsam bu şartlarda burdan alırdım. Söylemeden geçemeyeceğim, kişiyle alakalı değil, ama connector henüz bir wildgenie değil.

Başarılar dilerim.

ps: Bu arada tekelcilik anlayışının, biz potansiyel müşterilere hiç bir faydası olmayacaktır. 'Sadece Wildgenie en iyi, başkası bu işi yapmasın' demek yerine diğer arkadaşları da desteklemek lazım rekabet ortamı sağlanması için. Rekabet her zaman tüketicilere yarar.
cyrix : herkez biliyor senin ne mal olduğunu....

kim neyi biliyormuş yazsın bakalım konu altınada öğrenelim dostum bir kerem sen sphereserver.net'da yazılmış bir üyelık sıstemını ücretli satıyorsun yaptıgın işten utanmalısın bence + o tahrik edici kelimenden dolayı senın utanman lazım + yaşım 19 değil 18 ha bi yaş küçük ha bi yaş büyük arasında pek fark yok zaten.

@KeLL

bi kerem ben burada birşey ispatlamak zorunda değilim + benmı engelleyecegım sankı görüntü vs eklıyım speed açılıyor engellenmemiş speed programları var söylememe ne gerek war kendisi bu işi yapıp para kazanıyor'ise arayıp bulsun onun hamalı yok burda. + sende her konuya atlamazsan iyi olur çünkü ben burada konu açan kişiye yazıyorum. senin'de gelip burada benım hakkımda konuşman hiç hoş değil..
başarılar dilerim. yazılım işi insanın içinde istek olduktan sonra istenilen seviyeye çıkartılabilecek bir işdir. Cyrix arkadaşımız hevesli ve çıkardığı işlerden mutlu olan bir arkadaşa benziyor, bu arada Cyrix'i tanımam etmem ilk defa connector yaptığını bu platform da gördüm hatta msn messenger kayıt ettim. Başarılarının devamını dilerim umarım istediğin noktaya ulaşırsınız.

iyi günler.
Expert
34.0001
@Xearth
Kanıt görmediğim sürece 'çamur at izi kalsın' felsefesini uyguladığını düşünüyorum. Benim atlamamamı istiyorsan, herkesin görüp yorum yapacağı forum yerine MSN den yaparsın yorumlarını, aksi takdirde ben haksızlık gördüğüm yerde atlamaya devam ederim. Sevgiler.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.