Evet Arkadaşlar Yorumlarınızı Bekliyorum

https://imageshack.us/photo/my-images/94/ahahahahax.jpg/
:) Bro Nerde Bascak Digerleride Gelicek Merak Etme
Vallahi UO ile çok alakam kalmadı ama tek birşey biliyorum, sadece resimler ile yeterli kanıt sağlanmaz.. Video olsaydı eğer daha ispatlayıcı olurdu. Lakin video yoksa resimler çok birşey ispatlamaz. Çünkü ben ne insanlar gördüm, ciddi anlamda yetenekli olupta bu tür işlerle uğraşan. Özetle photoshop ile uğraşan insanlar, gerçek anlamda boş bir çantayı ve bankayı çok değerli itemlerle doldurabiliyor. Bir keresinde şahit olmuştum oradan biliyorum. O zamandan beri resime duyduğum güven sona erdi. Not: Evada edit varmıdır, yokmudur orasını bilemem, sadece ufak bir anımı paylaşmak istedim.
bi bitmediniz..
Eva PvP adına konuşayım ben.

Dupelenen item'lar üst üste durur dağılmaz yalan söylediğiniz buradan belli insanları boşuna kandırmayın :).
Konu kitlenirse sevinirim :).
Owner O Bro Bilmiyosan Söyleyeyim :)
Çantada duplenen hiç bir item allah olsa dağılmaz bilginiz olmadığı buradan belli.
Çanta'da ki bilet çeklerinin her biri 10 bilet değerinde bunları yapıp yapıp sonrada dupele kanka gibi ergen bi yazıyla süsleyebilicek karakterde bir insan anca siz olabilirdiniz.
Konu kapatılırsa artık sevinirim.
Hatta mümkünse silin çoluk çocuğun malzemesi olmasın burası.
evanın staffları burda arkadaşlar haberiniz olsun ona göre davranın
Bir ownerın edit basarken bu kadar çek yapmak için çaba sarfetmesi çok saçma.Hak yemekte üstlerine yoktur çok iyi bilirim ama bu ss gerçeği yansıtmıyor çok saçma buldum bende.
Edit Yapıldıgı Sürece Artar Zaten
Bro Yapabliyorsan Yap Sende Fake Madem PhotoShop Madem Bırak Nelph Konuşsun Siz Kopekleri Olmayın
Mümkünse bu arkadaşa cevap verip'de yüceltmeyin konusunu en kısa süredede konunun silinmesini veya kitlenmesini rica ediyorum.
Çoluk çocukla uğraşma saat'i geçti.
Stafflar Havlıyo Neyse Gençler Millet Mal Degil Neyin Ne Oldugunu Herkez Biliyo Çoluk Cocuk Derkende Emin Olun Sizden Büyüym Arkadaşlar Lafı Uzatmaya Gerek Yok Aglamaya Devam Edin Siz Hatanızı Kapatamazsınız Böyle Davranarak Kolay Gelsin Size
leandros2 : Stafflar Havlıyo Neyse Gençler Millet Mal Degil Neyin Ne Oldugunu Herkez Biliyo Çoluk Cocuk Derkende Emin Olun Sizden Büyüym Arkadaşlar Lafı Uzatmaya Gerek Yok Aglamaya Devam Edin Siz Hatanızı Kapatamazsınız Böyle Davranarak Kolay Gelsin Size

Herke"s"in büyüyüsün tamam :)
Neophyte
26.6001
Düşünüyorum da böyle bir amacı ben gütsem, gerçek olan bir şeyi böylemi sunardım :)
Bu bölümde başka sunucularda yaşanılan olayların doğruluk ihtimali olsun ya da olmasın, dile getirilip bölümün işleyişinin bozulması yasaktır.
Başlık açarken forum kurallarına bağlı kalmanızı rica eder, iyi forumlar dilerim
bölüm kuralları
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.