Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Ristie isimli kişi Nelph'dir , hala burda Redbull vs gibi isimlere suç atıyor.Resimlerin tarihlerine bakılırsa zaten anlayan anlar yeni olduğunu.Şu anda bile şu dakika bile edit item kanıtlarım hala var .Gm Charlar , arkadaşlarına basılan edit itemler vs.Bu konuya açıklık getireyim.O buglu wooden box dediği itemi ben kullanıyordum ve bug ile de yapılmadı.Bizzat Nelph tarafından çıkarıldı ancak bana değil.Ben de başkasının eliyle edindim bu itemi.Uğur Gök isimli Admin de demiş ki konu silmedim vs.Skype'da Nelph isimli sunucu sahibi bana ''Merak etme ben şimdi konuyu kapattırırım'' demişti.Herkes farklı anlar konuyu açan da anladığını yazmış ki bu edit konusunu açan da ben değilim uğraşmam böyle işlerle de.Ancak açan kardeşi tanıyorum konuşuyorum bilgi alışverişim vardır.Ben çocuk değilim yaşım 26 çoluk çocuk işiyle de uğraşmam ortada insanları enayi yerine koyma gibi bir olay varsa ne biliyosam anlatırım.Bana dolaylı ya da herhangi şekilde sunucu da oynadığım 8 ay boyunca edit yapıldı bir kaç resimde orda bana aittir.Nelph edit yapmadığını felan söylüyor ama orda görülüyor ''Şu şu itemin Nelph tarafından yaratıldığı''

Başka konu ise bana ban atmış bug yapmışım felan bu da yalan bunun bir admini var bununla tartıştık buna ben kaptırdım buda bana ban attı olayın edit ile alakası yok.
Kanıtı da Web sıtelerınde cezalı kullanıcılarda vardır buyrun ben atayım buraya :Banlıyan: Audace Banlanan: Erhan Sebep: Hakaret 2013/02/15 20:40:08

Görüldüğü gibi neden hakarettir.Edit felan değil.Yalan söylediği de burda açık ve alalen gösterilmiştir.

Buraya çok şey dökerim buna da gerek yok , item satıp ona müşteri bulanlara item verdiğini felan saymıyorum bile ancak şunu söyliyeyim.Nelph çocuk liseye giden adam , burda yok askerliğini yap gel çocuksun yaşın 16 felan gibi cümleler kurmuş daha yüzünde tüy bitmemiş 1994 doğumlu adam.Farkına değil ki o anasını emerken burda laf sokmaya kalktığı çoğu adam Uo oynuyordu zaten :) Fazla kaaleye alıncak biri değil.Serveri da açıldığından beri edit , gmlerin kendi charları var hertürlü edit yapıp suistimal ediyorlar insanları.Bu başlıkda kapanırsa ben burda kasıt ararım.Oynayanlar da zaten 14 15 yaşındaki çocuklar , binekleri itemleri onlara satıyor.Ultimayı 6 7 sene oynayan adama satmıyor yani.Öyle adamlar zaten orda oynamıyor.Bu ve bunun gibi server sahipleri zaten Uo'yu bitirdi.Pvp serveri değil binek serveri , 1700 Str'li 1000 Dexli bineklerin , İn-Bin'lerin , hertürlü dalaveranın olduğu yerler.Server da bug yok mu var kaynağı nedir ? Yanlış yazılan Scriptler...Arkadaş çok iyi bir scripter ancak yazdığı çoğu script hatalı olduğundan ortaya bug çıkıyor , edit basılıyor bug diyor.Allah aşkına ultima online bilen adam scripterlar konuşsun Bug ile kaybolmaz wooden box olur mu ? Arkadaş demiş ki bir yerde Nebula'da Scripter oldum 1.5 sene olmuş mu olmamış mı bilmem de bana bir arkadaşım onunda arasının iyi olduğu , Nebula da char yaparım parayla demiş.O da bana söyledi lazım mı diye.Nebuladan da zaten şutlanmış.Dediğim gibi kaaleye alıncak insanlar değiller.Sizde kaaleye almayın.Oynancak serverlar belli zaten bu ülke de ki ben artık uo oynamıyor.İşlerim gereği.Page bakacak Gm'si olmayan , 3 günde seer'i gm olan bir server zaten tırttır.:)
Herkes Sağlıcakla Kalsın , İyi Forumlar.

Bu konu DisapearanCe tarafından düzenlendi(2013-03-13 19:39, 11 yıl önce)
Evet Evaluate'de edit var bunu zaten herkes biliyor. Fakat bunu bile bile oynamayı tercih eden sizlersiniz.
Uğur Gök konusuna gelirsek Uğur Gök'ün böyle bişey yapması söz konusu bile olamaz, kendisi kuralları uygulamıştır.
Bu arada Efe Tatar sen isen seni tanımıyorum ancak server web sitesinde numaran felan vardı geçenlerde baktım.Senden izin alınmadan konmuş oraya belli ki dava edebilirsin altından da kalkamazlar.+ bu servera saldıranlar kimse onları da tanımam da hiçbirşey olmaz onlara.Burda gider yapmış Nelph yok asarız yok keseriz anca elinde gezdirir.Ancak sen kişisel bilgilerin yayınlandığı için iznin olmadan dava açabilirsin ki bence aç 5 Bin Tl tazminat aç ve parayı da al kesin alırsın.Hatta git bir avukata böyle böyle de parası sizin olsun de her avukat kabul eder çok kolay bir dava olur çünkü.Ugur Gok olayına gelınce tanımam , ben sadece Nelph'ın bana dedıgını soyledım o arkadasa o da buraya yansıtmıs ıyı de yapmıs Ugur Gok yapmaz baskası yapar bırı yapar herkes de yapabılır o adam bana oyle konusuyorsa bu sıtenın staffları oturup dusunsun.Bu son mesajım Herkes kendine dikkat etsin.İyi Çalışmalar.
Novice
12.5
UO'nun gündemine bak.Potansiyeli olmayan bir sunucu ve edit olayı.

Çokta umrumuzdaydı.
Dediğim bi lafi tekrarlatcaklar bana (Nereden Nereye)
zaten editsiz pvp serverında oynanmaz boş boş konu açmaktan vazgeçin, kimsenin umrunda değil edit olup olmaması.
yine bir eva klasiği :D
Arkadaşlar arkadaşlar her gün makarna yenmez demi :selektor
Bir kişinin izni olmadan kişisel bilgi yayınlamak suçtur. Ne olursa olsun. Mesela facebook, twitter gibi sitelerin ve büyük çekiliş yapan firmaların giş kurallarında, senin kişisel bilgilerini kullanma hakkını saklı tutar. Mesela en büyük örnek yandex'in lamborghini çekilişindedir. Okursanız görürsünüz. Sonuçta kişiden gerekli yetkiyi almadan kullanmak, pazarlamak suçtur.
Sen burdaki insanları ilgilendirmicek konuları açarsan ve kişisel saldırı yaparsan, site yöneticisi (Uğur GÖK) konu ile ilgili şikayet aldığı taktirde konuyu zaten kilitleyecektir ya da silecektir..

Zaten XXX shard edit, YYY shard çocuk yuvası gibi alakasız konuları tekrar tekrar açıp insanları bezdirinceye kadar çaba gösterenler suçlu değil dimi senin mantığına göre.

250 milyon kere söylendiğini hatırlıyorum; "edit var" gibi yazılarınızı ilgili sunucuların forum başlıkları altında dile getirilmesi gerektiğini.
Novice
-0.500001
O kutunun sahibini bende tanıyorum eger tanıdıgım kisi DisapearanCe ise dedikleri tamamen dogrudur..Neler neler donuyor orada anlatamam..
Nowanka : O kutunun sahibini bende tanıyorum eger tanıdıgım kisi DisapearanCe ise dedikleri tamamen dogrudur..Neler neler donuyor orada anlatamam..

O tanıdığın kişi benim , yalan söylemeye gerek de yok neden yalan söyleyeyim 15 yaşında adam mıyız biz.Ancak orada oynayan player buraya bakmaz burayı bilmez 14 15 yaşında gençler analarından babalarndan aldıkları parayı oraya yatıyor ben buna üzülüyorum.Para verip eğlendiriyoruz diyor nelph kendı forumunda , millet de deniz kabuğu veriyor ona sanki de abuk subuk konuşmalar vs.

Kortez isimli arkadaşda sunucunun kendi forumu koyun bunları demiş , herhangi bir şeye herhangi bir şekilde eleştiri yaptığında direk forum hesabın ban yiyor.+ Sana mı sorucam ben neyi nereye koyacağımı hayırdır.Öyle bilmeden etmeden burda osurmaya gerek yok.Osuruğun sonu , altına sıçmaktır boşuna osurmayın.Ben bildiklerimi buraya uslubuyla yazarım insanlar da okusun okusun ki bunlar prim yapmasın.Herkes bir adama ya da sunucuna edit diyorsa orda birşeyler vardır.Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.Orda kocaman Bu item Nelph tarafından yaratılmıştır diyor , Nelph hala Redbull Erman kuzu vs diyor.Bu resim onun dediği olaydan en az 8 9 ay sonra çekilmiş resim , milleti burda aptal yerine koyuyor birde herkes aptal kendisi çok akıllı.Neyse uzatmaya gerek yok herkes bilsin sahtekarlık olduğunu iyi forumlar.

Bu konu DisapearanCe tarafından düzenlendi(2013-03-13 19:57, 11 yıl önce)
DisapearanCe : Ristie isimli kişi Nelph'dir , hala burda Redbull vs gibi isimlere suç atıyor.Resimlerin tarihlerine bakılırsa zaten anlayan anlar yeni olduğunu.Şu anda bile şu dakika bile edit item kanıtlarım hala var .Gm Charlar , arkadaşlarına basılan edit itemler vs.Bu konuya açıklık getireyim.O buglu wooden box dediği itemi ben kullanıyordum ve bug ile de yapılmadı.Bizzat Nelph tarafından çıkarıldı ancak bana değil.Ben de başkasının eliyle edindim bu itemi.Uğur Gök isimli Admin de demiş ki konu silmedim vs.Skype'da Nelph isimli sunucu sahibi bana ''Merak etme ben şimdi konuyu kapattırırım'' demişti.Herkes farklı anlar konuyu açan da anladığını yazmış ki bu edit konusunu açan da ben değilim uğraşmam böyle işlerle de.Ancak açan kardeşi tanıyorum konuşuyorum bilgi alışverişim vardır.Ben çocuk değilim yaşım 26 çoluk çocuk işiyle de uğraşmam ortada insanları enayi yerine koyma gibi bir olay varsa ne biliyosam anlatırım.Bana dolaylı ya da herhangi şekilde sunucu da oynadığım 8 ay boyunca edit yapıldı bir kaç resimde orda bana aittir.Nelph edit yapmadığını felan söylüyor ama orda görülüyor ''Şu şu itemin Nelph tarafından yaratıldığı''

Başka konu ise bana ban atmış bug yapmışım felan bu da yalan bunun bir admini var bununla tartıştık buna ben kaptırdım buda bana ban attı olayın edit ile alakası yok.
Kanıtı da Web sıtelerınde cezalı kullanıcılarda vardır buyrun ben atayım buraya :Banlıyan: Audace Banlanan: Erhan Sebep: Hakaret 2013/02/15 20:40:08

Görüldüğü gibi neden hakarettir.Edit felan değil.Yalan söylediği de burda açık ve alalen gösterilmiştir.

Buraya çok şey dökerim buna da gerek yok , item satıp ona müşteri bulanlara item verdiğini felan saymıyorum bile ancak şunu söyliyeyim.Nelph çocuk liseye giden adam , burda yok askerliğini yap gel çocuksun yaşın 16 felan gibi cümleler kurmuş daha yüzünde tüy bitmemiş 1994 doğumlu adam.Farkına değil ki o anasını emerken burda laf sokmaya kalktığı çoğu adam Uo oynuyordu zaten :) Fazla kaaleye alıncak biri değil.Serveri da açıldığından beri edit , gmlerin kendi charları var hertürlü edit yapıp suistimal ediyorlar insanları.Bu başlıkda kapanırsa ben burda kasıt ararım.Oynayanlar da zaten 14 15 yaşındaki çocuklar , binekleri itemleri onlara satıyor.Ultimayı 6 7 sene oynayan adama satmıyor yani.Öyle adamlar zaten orda oynamıyor.Bu ve bunun gibi server sahipleri zaten Uo'yu bitirdi.Pvp serveri değil binek serveri , 1700 Str'li 1000 Dexli bineklerin , İn-Bin'lerin , hertürlü dalaveranın olduğu yerler.Server da bug yok mu var kaynağı nedir ? Yanlış yazılan Scriptler...Arkadaş çok iyi bir scripter ancak yazdığı çoğu script hatalı olduğundan ortaya bug çıkıyor , edit basılıyor bug diyor.Allah aşkına ultima online bilen adam scripterlar konuşsun Bug ile kaybolmaz wooden box olur mu ? Arkadaş demiş ki bir yerde Nebula'da Scripter oldum 1.5 sene olmuş mu olmamış mı bilmem de bana bir arkadaşım onunda arasının iyi olduğu , Nebula da char yaparım parayla demiş.O da bana söyledi lazım mı diye.Nebuladan da zaten şutlanmış.Dediğim gibi kaaleye alıncak insanlar değiller.Sizde kaaleye almayın.Oynancak serverlar belli zaten bu ülke de ki ben artık uo oynamıyor.İşlerim gereği.Page bakacak Gm'si olmayan , 3 günde seer'i gm olan bir server zaten tırttır.:)
Herkes Sağlıcakla Kalsın , İyi Forumlar.

+1
Bu söylediğimden

kortez : 250 milyon kere söylendiğini hatırlıyorum; "edit var" gibi yazılarınızı ilgili sunucuların forum başlıkları altında dile getirilmesi gerektiğini.

Bunu çıkarttınya

DisapearanCe :
Kortez isimli arkadaşda sunucunun kendi forumu koyun bunları demiş , herhangi bir şeye herhangi bir şekilde eleştiri yaptığında direk forum hesabın ban yiyor.+ Sana mı sorucam ben neyi nereye koyacağımı hayırdır.

helal olsun.

Güzel kardeşim hemen hemen her yardım platformunda (ultima-strike-paticik vs. vs.) her sunucu ile alakalı birde forum başlığı var. Yani bu konu ultima online genel kategorisi altında yorumlanacak bir konu değil.

Bkz. Şekil A:
https://www.ultima-strike.com/

evet ortayı kokutayım derken batırmakta var işin içinde.
Pvp serverlarında edit yapılması gayet normal ben yapmadım diyecek varmı?Yok değilmi o zaman napıyoruz kendimizi mal gibi kaptırıp pvp serverlarında item kasmıyoruz.İki resim olmasa nasıl kanıtlıcaksınız editi imkansız, adam ölür 50 tane nightmare biner ne diyebileceksin 2 saat item kassan dunyanın itemi oluyor bu dandik serverlarda zaten.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.