Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Oynamıcaksınız edit varsa liseli kardeşlerim:no
Sıkıldık bu konularda, pvp sunucusu, her şey bedava, edit olsa ne olur olmasa ne olur, 2 tane binek 1 kale ne yapıcak adam seni bineklerle kaleye mi sıkıştıracak, bırakın şunu artık oynayan yine oynucak. Edit olsa ne olur olmasa ne olur. Para verecek kadar bağımlı varsa bu oyuna bu onlarn sorunu benim değil.
Silindi
Expert
5.4
Oda edit mi sen imzaya bak :bagirma
Daha once paylasıldi ve aciklamalar yapildi. 1yil onceki video nerdeyse :) Yinede teşekkürler reklamın iyisi kötüsü olmaz.
Yinemi uğraşıyorsunuz eva ile :/
Eva'da edit olduğu zaten çok belli değilmi :) , evada edit yok diyen cidden yalancıdır.Ama edit olması evanın kalitesini düşürmüyor çünkü belli bir denge var oyunda , aynı zamanda pvp sunucusu olması sorun yaratmıyor.
@Sahir. sen önce kendi sunucunun güvenliğini sağla ve ardından gel burada bana laf söyle. 3 kuruşluk bilginiz ile sunucu açıp kaç kere hacklenicek sunucunuz. Son save , account dosyalarınız scriptleriniz yayınlatma bana burada.

Konuya ne zaman bir yetkili gelicek çok merak ediyorum. Bir sunucuya bukadar kolay leke atılamaz. Biraz geçmiş konulara bakıp neler olup bittiğini herkes gördü 20 aydır her allahın günü bizimle uğraşmaktan bıkmadınız mı. Bazı şeyleri kabul edin artık bu kadar kolay yıkamaz kimse. Evet bir gün son olucak ama bizim sonumuz böyle aptal sebeplerden olmıcak.

İsteyen inanır istemeyen inanmaz , şerefimin üzerinede and içtimki 1 tanıdığım kişiye +15 katana dahi vermedim. Zamanında olanlar oldu Red Bull varken x para yatırıpta x market puanı verıcegı xx market puanı verılıyordu ama onlarda yok artık. Bir diğer konu ise ben kimseyi zorla tutupta burada oynıcaksında demıyorum , buraya konu açanlar bizleri kötüleyenler ve sunucu açıpta kendi sunucusunda oynamayıp giripte bizde oynayan bir çok kişiyi biliyorum. Kimsede yalnış anlamasın ego'mu tatmin etmiyorum ama her zaman diyorum bizden iyisini yapıcak olan varsa çıksın yapsın şerefiyle , emeği ile bu yollara gelicek olan varsa ben paşalar gibi çekilirim.

Yönetim ekibi , konuya acaba kaç defa report edicezde bakıcaksınız çok merak ediyorum artık.
Nelph : @Sahir. sen önce kendi sunucunun güvenliğini sağla ve ardından gel burada bana laf söyle. 3 kuruşluk bilginiz ile sunucu açıp kaç kere hacklenicek sunucunuz. Son save , account dosyalarınız scriptleriniz yayınlatma bana burada.

Konuya ne zaman bir yetkili gelicek çok merak ediyorum. Bir sunucuya bukadar kolay leke atılamaz. Biraz geçmiş konulara bakıp neler olup bittiğini herkes gördü 20 aydır her allahın günü bizimle uğraşmaktan bıkmadınız mı. Bazı şeyleri kabul edin artık bu kadar kolay yıkamaz kimse. Evet bir gün son olucak ama bizim sonumuz böyle aptal sebeplerden olmıcak.

İsteyen inanır istemeyen inanmaz , şerefimin üzerinede and içtimki 1 tanıdığım kişiye +15 katana dahi vermedim. Zamanında olanlar oldu Red Bull varken x para yatırıpta x market puanı verıcegı xx market puanı verılıyordu ama onlarda yok artık. Bir diğer konu ise ben kimseyi zorla tutupta burada oynıcaksında demıyorum , buraya konu açanlar bizleri kötüleyenler ve sunucu açıpta kendi sunucusunda oynamayıp giripte bizde oynayan bir çok kişiyi biliyorum. Kimsede yalnış anlamasın ego'mu tatmin etmiyorum ama her zaman diyorum bizden iyisini yapıcak olan varsa çıksın yapsın şerefiyle , emeği ile bu yollara gelicek olan varsa ben paşalar gibi çekilirim.

Yönetim ekibi , konuya acaba kaç defa report edicezde bakıcaksınız çok merak ediyorum artık.

Bak bak seni hary potter asanı hatırlatmak isterim.Bide hack yedik ama geri serveri kurtarabildik sadece player kaybımız oldu onada hayırlısı + olarak en azından biz milletin emeğini çalmıyoruz saygısızlık göstermiyoruz biraz insan olup 3 5 açık oldu ve kapattık diyip kabullenmen zor bişeymi olucak yazık.
Açığı kapattınızmı eminmisin :)
Güldürme beni sizin gibiler hiç bir zaman başarılı olamaz bundan emin ol. Player kaybı dediğiniz 3-5 adam sadece. Yaşın 19 olmuş ama hala liseli gençlerin olgunluğuna bile varamamışın. Askere gidiceksin seneye birazcık kişilerle nasıl konuşması gerektiğini , 3 kuruşluk oyun için kimsenin kalbini kırılmıcağını anlamalısın. Bugün varız yarın yokuz herşey gelip geçici burada ama kırılan kalpler bir gün karşına elbet çıkar.

Bu konu Nelph tarafından düzenlendi(2013-01-14 15:49, 11 yıl önce)
Nelph 17 yaşında olduğunu unutuyorsun galiba pardon 18'e girdin. Kendini fazla nimetten sanıyorsun fakat Eva'da kullandığın her sistem herkes'de mevcut kendine özel hiç birşeyin yok tek yapabildiğin dialog.

Her edit konusunu başkalarının üstüne atıyorsun yok ben yapmadım etmedim yok efendim herşeyi açıkladık ateş olmayan yerden duman çıkmaz.
Qnd : Nelph 17 yaşında olduğunu unutuyorsun galiba pardon 18'e girdin. Kendini fazla nimetten sanıyorsun fakat Eva'da kullandığın her sistem herkes'de mevcut kendine özel hiç birşeyin yok tek yapabildiğin dialog.

Her edit konusunu başkalarının üstüne atıyorsun yok ben yapmadım etmedim yok efendim herşeyi açıkladık ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

17 yaşındamıyım :) İyimiş Efecim bundan 4-5 sene önce bana yalvarırdın sunucu açalım diye bunu unutma asla. Ayrıca kendini sen ne zannediyorsun ki üç beş bilgilerinle ne yapabilirsin. Web tasarım diyorsun ps'den senin yaptığını 5 dakikada yaparım. Script desen anca ordan burdan bulduğun packleri satarsın. Benim packim release edildi evet ve bundan ötürü her insanda 5 Temmuz packi bulunmaktadır buda benim size bir armanım olsun içinde senin hayatında göremiceğin kadar mysql kodlamalı sistemlerim var. İnsanları yalakalık yaparak bir şeyler kazanmaya çalışıyorsun örneğin bir başka platformda yönetici olabilmek için reklam satışı yapıyorsun ve gelipte özel mesajlarla reklam atıyorsun.

Hadi herşeyi geçtim daha geçen ay [email protected] msn adresine girdiğimde kerem naber hadi eva packiyle sunucu açalım su mustafa görsün harikalar yaparız sen ilgilenme ben bakarım sen packi at ayarlada şöyle böyle laflar edende benim.

Ayrıca efecim 1994 doğumluyum yaşımdan çekinmem insanlar yaşına göre muamele görmezler zekasına göre muamele görürler. Aramızda çok bir yaş farkıda yok 1993 doğumlusun ve ilk önce bir öğretim kurumundan mezun ol sonra gelin karşıma. Bu sözüm hem sana hemde sahir.'e.

Evet Eva'da edit var ve bu yüzden 2 yıldır sabit en az 100 player mevcut.
Hadi kolay gelsin Efecim sana.

Bu konu Nelph tarafından düzenlendi(2013-01-14 16:27, 11 yıl önce)
Nelph :
Qnd : Nelph 17 yaşında olduğunu unutuyorsun galiba pardon 18'e girdin. Kendini fazla nimetten sanıyorsun fakat Eva'da kullandığın her sistem herkes'de mevcut kendine özel hiç birşeyin yok tek yapabildiğin dialog.

17 yaşındamıyım :) İyimiş Efecim bundan 4-5 sene önce bana yalvarırdın sunucu açalım diye bunu unutma asla. Ayrıca kendini sen ne zannediyorsun ki üç beş bilgilerinle ne yapabilirsin. Web tasarım diyorsun ps'den senin yaptığını 5 dakikada yaparım. Script desen anca ordan burdan bulduğun packleri satarsın. Benim packim release edildi evet ve bundan ötürü her insanda 5 Temmuz packi bulunmaktadır buda benim size bir armanım olsun içinde senin hayatında göremiceğin kadar mysql kodlamalı sistemlerim var. İnsanları yalakalık yarak bir şeyler kazanmaya çalışıyorsun örneğin bir başka platformda yönetici olabilmek için reklam satışı yapıyorsun ve gelipte özel mesajlarla reklam atıyorsun.

Hadi herşeyi geçtim daha geçen ay [email protected] msn adresine girdiğimde kerem naber hadi eva packiyle sunucu açalım su mustafa görsün harikalar yaparız sen ilgilenme ben bakarım sen packi at ayarlada şöyle böyle laflar edende benim.

Ayrıca efecim 1994 doğumluyum yaşımdan çekinmem insanlar yaşına göre muamele görmezler zekasına göre muamele görürler. Aramızda çok bir yaş farkıda yok 1993 doğumlusun ve ilk önce bir öğretim kurumundan mezun ol sonra gelin karşıma. Bu sözüm hem sana hemde sahir.'e.

Evet Eva'da edit var ve bu yüzden 2 yıldır sabit en az 100 player mevcut.
Hadi kolay gelsin Efecim sana.

Kendini savunman demek küfür etmen demek değil.Yaşına veriyorum terbiyeli ol.
oradaki küfür yaparak anlamına getirmek istemiştim zaten cümle anlamsız olmuş o şekilde. Kesinlikle küfür edicek kadar aciz değilim platformda.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.