Silindi
Genetic :
murathan :
NightCrawler : Açılacak olan sunucumuzda "dummy" olmayacak ve ph oranı ]%90 craft skill ph oranı %70 olacaktır.
Ph Baya Düsükmüs :(

Biz %10 Ph olması peşindeyiz sen %70 e ağlıyorsun :D . Nasıl bir UO zevkiniz var şaşıyorum .
Ben O anlamda DemediM Bİ Kere hem Sana Deil NightCrawler Sölemistim
Forumlarda herkez asıyor kesiyor ZOR ZOR ZOR diyor . Phsi itemi zor olan server acılıyor max 20 player oluyor hani nerde bunc begeninin karşılıgı? Sadece lafsınız arkadaşlar :) skill kasmak zor olsa 5-6 haftada 7x yada 8x yapılsa ugraş istese tmm eywallah ama itemin dğri olcak diyorsunuz zor Cıkcak diyorsuuz. Ozamn o serverde action olmaz.Herkez pra elde etmek icin balıkcı yada ins leugrascak buda actiye cıkmasını engellicek 1 tane vanqkatana cıkcak 10mdensatcak albilen olmuycak para dönmiycek binek 1 ayda cıkcak kmse tamerle ugrasmıcak oncaaa ugrasıp binek tamelememek adama koyar yani laf kalabalıgı yapcagınıza bnce icraat yapın...
Mrs.xaRiyla : Forumlarda herkez asıyor kesiyor ZOR ZOR ZOR diyor . Phsi itemi zor olan server acılıyor max 20 player oluyor hani nerde bunc begeninin karşılıgı? Sadece lafsınız arkadaşlar :) skill kasmak zor olsa 5-6 haftada 7x yada 8x yapılsa ugraş istese tmm eywallah ama itemin dğri olcak diyorsunuz zor Cıkcak diyorsuuz. Ozamn o serverde action olmaz.Herkez pra elde etmek icin balıkcı yada ins leugrascak buda actiye cıkmasını engellicek 1 tane vanqkatana cıkcak 10mdensatcak albilen olmuycak para dönmiycek binek 1 ayda cıkcak kmse tamerle ugrasmıcak oncaaa ugrasıp binek tamelememek adama koyar yani laf kalabalıgı yapcagınıza bnce icraat yapın...

yaw ortada app oyuncu dolu onun için ph si zor olan yere gelmez bu appler :D
huseyin o sunucuda owner değil mi manopoly ben onu o sanıyorum cok yakın arkadaşım o sandım dedim takılayım :D

canın sıkılmış açmışsın herhalde ?
benım amacım karalamak değil seni eski pyramiddeki Monopoly sanıyorum adı hüseyin sende tanıyorsundur muhtamelen bende seni hüseyin sanıyorum
karışıklık oldu o zaman .
herneyse sunucuda başarılar.
Bence Zor Kasılan Bi Server Olsa item zor buluncak + binek çok şahane olurdu. itemi olan kişi o serverda paşa gibi olurdu :D
Burda herkez kullandığı kelimelere dikkat ederlerse seviniriz,

1.si Pyramid Uo Shard'da ezik diyen kişiler ( Siz çok iyi biliyorsanız siz açın ? )
2.si Burda kimse kimsenin server'ina hakaret yapamaz burası tartışma bölümü değil.

Lütfen herkez nasıl yorum yapılcağını ve yazdıktan sonra 2 defa okumalarını tavsite ederim,

Konu hakkında benim görüşüm her zaman zor elde edilen şeyler değerlidir, zor'u severim eskiden birisi Lord gördüğü zaman wayy be adam'a bak Lord olmuş derdi, veya Unicornlu birisini, ama şuanda her dakika açılan sunucular yüzünden Ultima-Online bu durumdadır, player gelicek diye Ultima-Onlineyı batırdılar diyebiliriz,

İyi Forumlar,
Ultimaya köstek olan sunuculara destek olduğunuz sürece batar. İsterse 100 sunucu açılsın, onlara girilmediği sürece birşeyleri düzeltme çabasında olunduğu sürece hala düzeltme şansınız olabilir.
bana kalsa 1 kisiye 1 account dusurmek ,gerekirse accountları bile tek tek elle kontrol ederek acmaktır... Zor skill kasilacak,expert fencer olan actiona cıkma geregi duyacak,a katana a spear kapısmalar yasanıcak, a heal potionlar falan... horse,studed,a silahlar vendorlarda mevcut olucak, para kazanılması zor olmalı. Tek tek elle kontrol edilmeli accountlar dedim ya , player her hangi bir ceza aldıgında yeni bir account alıp küfür basıp gitmemeli. Bombacı karakter acıp milleti patlatmak isteyenler bile mumkunse 1 tane acabilmeli karakterını, her account'a 3 karakter acılmalı,bana kalırsa zor dedıgımız server tamamen zorluklarla olusacaktır , bukadar power play serverlara alısmısken eski tadların nasıl oldugunu unutmus olabiliriz.her sey tek tek dusunulmeli ...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.