niye stafflık arkadaslar bu stafflıktan hıc bır zevk alamıyorum staff charımla ıstedıgımı yaparım ama player charımla herseyı yapamam bı seyı urasmak ııcn cabam artar nıye staff server werseler gene stafflıgı kabul etmem hea bu konuyu nıye actınız dıyıceksınız sımdı Niye Staff ?
Benim Bi Sunucum Wardı Gelen Gecen Stafflık Istıyordu Stafflıgın Zevkı Nedır ? 2-3 mtele cekıp 2-3 xx kısıye ıtem basıp zevkmı alınır player charla hırsımız artar arkadaslar herekz stafflık dıyor.
Öyle diyonda :d kimse stafflık yapmassa ne olcak
Hnm..Aslında GüzeL Bir Konuya Parmak Bastin.Staf Dedigin Saglam Kadroyla Olusur.Staff'lık İsteyenlerde Kendini Gelistirmemis , 2 Dakikalik Hosnutluk Ve Editlik Macerasi Yaşamak İsteyenlerdir
Türkçeyi neden katlediyorsunuz?
Yoksa sizler türkçe yazma ve okuma kurallarını bilmiyormusunuz?

Doğru yerdesiniz U-S eğitim kurumları sizi geleceğe hazırlıyor.

Hazırmısınız sıkı durun fişek gibi geliyoruz.
Novice
-0.500001
Baslık Yanlıs Olmus..Tam Tersi Olacak..

Ego Davası..

Bu konu Nowanka tarafından düzenlendi(2008-12-09 10:53, 15 yıl önce)
Silindi
Novice
-0.500001
Evet siranox çok güzel konuya değinmişin benim serverimda edit basip sonrada beni yeniden staff al lütfen bir daha edit yapmicam diyen bendim dimi ?
Yoksa sizler Türkçe yazma ve okuma kurallarını bilmiyor musunuz?

Sanırım bilmiyorlar.
Aylin :

Türkçe'yi neden katlediyorsunuz?
Yoksa sizler Türkçe yazma ve okuma kurallarını bilmiyor musunuz?
Doğru yerdesiniz U-s eğitim kurumları sizi geleceğe hazırlıyor.
Hazır mısınız sıkı durun fişek gibi geliyoruz.
işte şov yapmaya kalkanlarda böyle afallıyorlar : ) Aylin bilmişlik yapıcaksak detayları gözden geçir ondan sonra yap türkçeyi kullanarak olgunluk gösterisi modası hala geçmedimi ?
ha türkçe ha kürtçe ha emoca :D ne farkeder hepsi türk harfleri içerisinde gelişmiyormu ?

hem kızın uzerine gitmeyin nede olsa sitede ilk ilk leri kovarak sonu bulmayalım derim :)

Bu konu Administraktor tarafından düzenlendi(2008-12-09 13:17, 15 yıl önce)
Sen Tristansın Sınan Ben Kımseye Edıt Basmadım Senın Serverında Ama Kendı Charıma dupe cakmıstım 99999 tane silver ostard sonra sız ** yaptınız ama o server^'ın safesıne heppp bınek dızmıstım 9999 tane sılver ostard adamlara verdım bır poset bır poset ama daha cok ıtem war sen rahat ol gorurusn bak serverda edıt full oalcak serverda teot bıle acılıyor bır char actım #rename ********** Yazmıstım Horseye ? Baktınmı Euehueuheuhuehue :D:D:D:D:D:D

seviye..

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-12-10 15:14, 15 yıl önce)
Aylin :

Aylin Bencede Türkçeyi Neden katlediyorsunuz ?
Novice
-0.500001
Fearsome , sLikroadPvp; Turkceyi bildiinizi mi Sanıyorsunuz?..

@Siranox, Aman Ne Buyuk Marifet..
Aylin artık millete Türkçe katliyamcısı olarak bakacağına Google'a kafandaki cümleyi yaz,orada bunumu demek istediniz diye bişey çıkıcak onu buraya kopyala.Rezil olma riskini ortadan kaldırabilirsin.
Nowanka : Fearsome , sLikroadPvp; Turkceyi bildiinizi mi Sanıyorsunuz?..

@Siranox, Aman Ne Buyuk Marifet..

zeka düşüklüğü var sanırım sende ? kafan basmıyormu aylin denen kişi adamın türkçesiyle uğraşmış ama kendiside ondan farksız türkçeyi bahane ederek milleti ezme olayı halamı devam ediyor diyorum çalışmıyorsa saksı okuduklarını anlıyamıyorsan ne desem anlamıcaksın o yüzden girme herşeye

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.