Novice
-0.500001
Pff isinize Gelmeyince Saksı Maksı..

1.si Dikkat Edersen Aylin Adamın Turkce imla Kurallarına uyup uymadıını Solemior Baslıkla Adamın Yazdıı Arasındaki 7 Farkı Goster Bakıım Bize Gerizecigim..
Bunu Kimse Bilemez...
diz kapağıı ?

xD xD
Staff Olmazsa Server nasıl olsun... İyi ve ilgili bir staff Olmazsa bug'ta kaldığımızda bize kim yardım edecek. Bir söz vardır bilirmisiniz Renk'ler ve zevkler tartışılmaz diye? Eğer ben her player olduğumda birşeylere emek verdiğimde ve o emeğin tam karşılığı alacağım zaman gereksiz 3-5 kişi yüzünden o emeğim saygısızca harcanıyor ve sunucu kapanıyorsa neden player olayım? Neden eskisi gibi yardım severlik varken action'da kaybetsek bile veya kazansak bile karşımızdaki insana yardım ederken şimdi anneme bacıma küfür getireyi Neden 3-5 çapulcu ile uğraşayım? Bunların bana cevabını verebilecek olan bir sunucu varmı? Varsa söylermisiniz? Nedenler? Niçinler? Nasıllar? İşte bizim sorunumuz bu söylim neden staff'lık aslında stafflığın hiç bir eğlenceli yanı yok niye biliyormusunuz. Staff'ken insanları invis rahatça izleyebiliyorsunuz ve onların aralarındaki dostluğu yardımlığı görüyorsunuz imreniyorsunuz ama oyuna dahil olduğunuzda player olduğunuzda o dostluğun içine sizi alan olmuyor alsalar bile illaki bir yerde bir keleklik yapı veriyorlar ben size söylim neden staff'lık insanların acizlerine tanık olmaktansa sessizce izler oyuna olan bağımlılığınızı korursunuz çünkü staff olduğunuzda biri sizin ananıza küfür ettiğinde gerekli müdahaleyi yapabilirsiniz. İşte Staff'lığın tercih edilmesini bu olaya bağlıyorum...
Merhabalar ,

.add add i_katana_vanq .dupe 10 komutları bilmekdeyim her türlü editsel ve üç kağıt tekniklerini kısa zamanda öğrenebilirim staff yap staff yap lol :-[ Gerenk yok bunlara herkez yerini bilmesi gerek

Iyi Akşamlar.
Ben bir oyuncu olarak yıllarımı verdim bu oyuna stafflıkta yaptım. Staffkende insanalara yardım ederekte keyif aldım. Dolayısıyla birbiriyle bağı yok.
Tymaron : Staff Olmazsa Server nasıl olsun... İyi ve ilgili bir staff Olmazsa bug'ta kaldığımızda bize kim yardım edecek. Bir söz vardır bilirmisiniz Renk'ler ve zevkler tartışılmaz diye? Eğer ben her player olduğumda birşeylere emek verdiğimde ve o emeğin tam karşılığı alacağım zaman gereksiz 3-5 kişi yüzünden o emeğim saygısızca harcanıyor ve sunucu kapanıyorsa neden player olayım? Neden eskisi gibi yardım severlik varken action'da kaybetsek bile veya kazansak bile karşımızdaki insana yardım ederken şimdi anneme bacıma küfür getireyi Neden 3-5 çapulcu ile uğraşayım? Bunların bana cevabını verebilecek olan bir sunucu varmı? Varsa söylermisiniz? Nedenler? Niçinler? Nasıllar? İşte bizim sorunumuz bu söylim neden staff'lık aslında stafflığın hiç bir eğlenceli yanı yok niye biliyormusunuz. Staff'ken insanları invis rahatça izleyebiliyorsunuz ve onların aralarındaki dostluğu yardımlığı görüyorsunuz imreniyorsunuz ama oyuna dahil olduğunuzda player olduğunuzda o dostluğun içine sizi alan olmuyor alsalar bile illaki bir yerde bir keleklik yapı veriyorlar ben size söylim neden staff'lık insanların acizlerine tanık olmaktansa sessizce izler oyuna olan bağımlılığınızı korursunuz çünkü staff olduğunuzda biri sizin ananıza küfür ettiğinde gerekli müdahaleyi yapabilirsiniz. İşte Staff'lığın tercih edilmesini bu olaya bağlıyorum...

Tamam anladım :):)
Novice
-0.500001
Ya Turk Diilmiyiz Hepimiz Bagımsız Olup Istedigimizi Yapmak Istıoruz Genlerimizde Var Bu..
Silindi
Novice
-0.500001
Siranox : Sen Tristansın Sınan Ben Kımseye Edıt Basmadım Senın Serverında Ama Kendı Charıma dupe cakmıstım 99999 tane silver ostard sonra sız ** yaptınız ama o server^'ın safesıne heppp bınek dızmıstım 9999 tane sılver ostard adamlara verdım bır poset bır poset ama daha cok ıtem war sen rahat ol gorurusn bak serverda edıt full oalcak serverda teot bıle acılıyor bır char actım #rename ********** Yazmıstım Horseye ? Baktınmı Euehueuheuhuehue :D:D:D:D:D:D

seviye..

Hehehe kendi seviyeni belirlemişin zaten
56b'de teot calişmaz ayrica ;-)
sengit xxxx.tr.gg evden no-ip kurup server açsana
:bagirma
Bu tamamen Türk olmamızlaAlakalı UO la bağdaşan tarafıda player olarak uoyu pek iyi oynayamamış kişiler (her zaman değil tabiki) staff olarak bir gruba liderlik etmek isterler player olarak oynama isteğide bunun tam tersi uo yu iyi oynayıp stafflık eksterelerine ihtiyaç duymadın tuttuğunu alıp götürme sebebidir uonun Türkiyede yaygın olma sebebide budur

bide konu dışında Uo ile ilgili şu kısa dipnotu geçmek isterim
bazı arkadaşlara uoyu başlatmak istersiniz grafikleri kötu derler ama bu oyun insanın kişilik yapısı ve sabrına bağlıdır 1 ay oynarsa oyuna bağlanır yakında knightta eskiyecek hatta nerdeyse eskidi cabal wow gibi onlinelerin yanından düştü bundan en fazla 3 sene sonrada knight uonun yerine gecmis olucak bu donemde uo buyuk bi ihtimalle yok olacak bu dongu böyle surup gider ama söyle bişey var eğer kendini kingdoom of reborn gibi geliştirme cabaları icinde olursa raflarda kalabilir
Silindi
Members
0
Knight kazanacaği parayi kazandi :)
Zaten player olmak ayrıdır staff olmak ayrıdır. Staff olmanın herhangi bir büyüsü olmamalı görevi playera yardımcı olması ve yetkilerini bu yonde kullanmasıdır. Oyunculuk ayrı bir zevktir. Ancak herkez yönetici olamaz komutları oyuncular üstünde kullanma egosu yüzünden vasıfsız bir cok insan staff olmakta ve büyük sorunlara yol acmaktadır.
staff dediğin işini iyi yapandır her edit yapan staff olsaydı bugün türiyede staff denilecek milyonlarca kişi bulurduk. Ama stafflık eidt yapmak değil her sorunu çözebilmektir. Şimdi ben bir staffa bir soru sorduğumda gelip bana owneri veya admini bekleyin diyorsa ben o adama staff demem. Kesin ya ownerin ahbabı falan yada işte böyle dediğiniz gibi edit yapmaya gelmişlerden biri. Staff dediğin gerekirse player bile olsa yardım edebilendir. Staff zaten yönetici demek değildir. Yetkili demektir. Yetkilininde görevi playerleri banlamak deil onlara doğruyu öğretmek onları doğru yolda tutmaktır. Gerektiğinde yardım edip sonuna kadar söylediğinin arkasında durmaktır. Bu devirde staff oalrak pek bir kişiyi tanımıyorum...

@Aylin bu lafımda sana eğer türkçeyi kullanmayı tam bilmiyorsan kimseye hava atmayacaksın. Ben çok biliyorum demiyorum ama en azından çıkıpta Türkçeyi doğrmu kullanıyorsunuzdur odur budur demiyorum...
Sen stafflığı edit olarak mı anlıyorsun ?

Edit yapmaktan mı anlıyorsun güzel kardeşim ?

İyice saçmalamışsın.
İşte malesef türkiyenin gerçeği bu biz staff olarak nedense edit basmayı çok seviyoruz ve sıkıya gelemiyoruz herşeyi bedava istiyoruz bize verilsin diye.Bu hareketler çok yanlış çok !

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.