Arkadaşlar Tek Kelimeyle Size Bukadar Diyorum ..!
Şimdi Bi Serverde Scptersiniz Size Seer'lerin Komutunu ayarla dioalar ama serverde allahın kulu yok kendinize plevel 2 verip komutları ayarlıosnz Aa odane Proje sahibi banlıyor Üstelik PARASIZ scpter oldunuz halde istek diyil emir alıyosunz ve sonctada Böyle kepazelikler yapıyorlar ...!
İşte Kullandıkları Client ..! Clientte Uzantıya iyi bakın yqp --> yakup demek clienti benyaptım Üstelik 19 ağustos 200 salı saat tam 19,57 de telefondan Taciz ediliyorum xD Gelen Msj.. Sana Ne Kadar Küfür Etsem Azdır Ama Senin SCplerinide Kullanacam Clientinide Kullancam Bunedir ya Yok böle bi Kepaze Rezil Rüsvalık xD Üstelik BEni yalovaya dövmeyede gelcekmişler Serverin adı cıkarsa xD

Bu Client uzantıya Dikkat

scriptpack vermesende olur.
Ayrıca bu senin hatan adamı nekadar tanıyosunda güvenip script yazıyosun//Anemon

Böle İnsanlara Diyecek Sözüm YOk bide 18-30 yaş arası insanlar Yazık ya vallahi yazık xD

Şunuda Ekliyim Ben Böyle Herkezi Ele Veren Bi İnsan diyilim
Bana Yamuq Yapana Ben Alasını Yaparım KOnumda Silinmesin Alayına İbret olsun Böylelerin ..!

Bu konu mthN tarafından düzenlendi(2008-08-19 23:21, 15 yıl önce)
Böyle Bİlmem Ne Evlatlarıda Var.Neyse Yakup Sen Aldırma Kanka.BUnların Hepsi O.?
Boşver Ya Takan Kim Ben sadece Değerli Vaktinizi Böyle Çalan Çırpan Adamların Serverinde Harcamayın Diyorum ..!

Basitler İftira Atarlar / Çaresizler ÇALARLAR / Asiller İdare Edermiş...Bizde İdare Edioz bunlara karşı napalım artık
20-25 yaşındaki adamların sewiyesine ulaşmak isterdimde ben o sewiyeyi coktan geçmişim bakılırsa xD
Boşver yakup'um takma kafana olur böyle şeylker
Bu uo insanı değiştiriyor bunu kimse inkar etmez..(istisnalar kaideyi bozmaz)
dövmeye gelicekmiş ha:D:D:D

koptum yemin billah:D

bizde gelelim yalovaya.bakalım bizi dövebilcekmi:D:D:D
Acc lerin arasında bir yetkili acc budum girdim :) online sayısı 2 hiçkimse yok adam player charına edit basıyo :bagirma
Darkmoon Proje Sahibi Player Char Nicki NoelBaBa Yetkili acc nameleri NULL GSLİ MOONLİFE DARKMOON felan filan xD
Bırakın beyler ya vallahi böyle olaylar OLmasın ya insan gibi benden scp istedin Tm yardım ederiz dedikte adam Şımardı Emir vermeye basladı resmen Bu arada Yalovaya gelio Dövmeye buna 1 kere gülerim Beni Yalovada Dövmeyi düşünüo buna 2 kere gülerim beni kendi mahallemde dövcekler buna dayanamam Koparım artık :utangac1:p:selektor:yes
ELSE
IF ('<account>','Anemon')
src.sysmessage @07a1 Keşke Scp packi silmeseydin İşine yarIyacak İnsanlar Vardır Belki ama Eğer İsteyen Varsa Yada herhangi Bir Konuta yardıma İhtiyacı olan varsa özel msj atsın msn verim yada ykp_Darknes@hot... halka acıktır :D:D

Bu arada Bu Serverin Proje sahibinin MSnsi [email protected] ( adam bana dediği kadarıyla Son Zamanların En İyi PvP Serveri Olan in****'nin Scp packinede sahipmişte Kullanmak istemiomus xD )
kedi777 : ( adam bana dediği kadarıyla Son Zamanların En İyi PvP Serveri Olan in****'nin Scp packinede sahipmişte Kullanmak istemiomus xD )

işte buna yarılırım gülmekden

* Gülmekten Altına Zıçar *
Hahaha ben ilgilenmiyorum kuzen indirmiş diyor acc ile girdim staff geldi banlıyor benim charım o felan diyormuş ahuhuhuhuhu :D :D :D :D :D :D :D
Yok Scpleri Ekiyormusta Verdatası Yokmus Dedim ben Clientlerini Çalmıstım ( ki bunu bilmesi gerekenler bilio ) veriyim az deiştirelim acalım dedim yok öyle yok böyle numaraaaaaaaaa xD Hem Dogruysa Bile adamlar Bu çalma İşinde Okadar Prof. Olmuslar yani xD
Yakup ben sana en başta bu saga pvp iyi birşeye benzemiyor diye uyarmıştım..
En başında Birşeye Benzemiyoduda Ben Elledikten Sonra ÇOk şeye Benzesede İnsanlarla urasmak Zor Ama Bunlar İnsanda Diyilki xD
pvp serverından bence kimseye hayır gelmez zaten ömürleri kısa gördüğüm en iyi pvp shard 1 yıl yaşıyor :D
Bukadar Emin Konusmamak Lazım Aslında Cok İyi Pwp serverleri Vardıda Revizyonlardaki Hatalar Yüzünden Kapandı HEpsi NDn kaybedioz Biliyormusunz ... Daha Hiç acılmıs bi serverde player karşısına cıkmasamda Tanıyanım cokyani Bakın İn***'nin Gmleri Server Tutulmadan Önce nasıldırlar Oo efendim Hoş geldiniz Cart Gittiniz Curt geldiniz Server Tutuldu En ufak bişide BAN BAN BAN playere önem vermior Kimse herkez bu yüzden kaybediyor ama Cok yakında herşey deişcek Herkez nedemek istedimi anlıcak xD
Hayır arkadaşlar ultimanın bitmesinin sebebi açılıpta 1 ay durup kapanan serverlar
Ben kendi serverımda ilk gün 5player banladığımı bilirim... Hiçbir zaman emeğimle kimsenin oynamasını istemedim vede ödün vermedim...

Geçenlerde server açacağım sıralarda çok fazla eleştiri aldım pvp açmayın uo'yu bitiriyor diye ama sonradan arkadaşlarla konuşmam sırasında
çok ağır laflar duydum ve samimi bir arkadaşımın tek lafı üzerine devam ettim

xxx kişisi :
"Bırak boşver pvp serverları rp'den daha fazla player topladığı için ağır eleştirilier alıyorsun" lafı oldu..

Ultima'yı Pvp bitirmiyor Açılıp kapanan serverlar bitiriyor..

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.